REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# smakosz

05.05.2016 19:57

Cenny bardzo wysokie na bar w metalowym kontenerze .Najpierw musiałem długo czekać na miejsce, później poracja mała i sie nie najadłem . Ale zainspirowałem się tym dfaniem i sam w domu robie sobie teraz kurczaka w curry. Tajemnica tkwi w mleczku kokosowym i przyprawach cury i kurkumie.

# super smakosz

05.05.2016 23:57

No ja też jadłem .....a i owszem ...... a później szybko, nawet bardzo szybko musiałem szukać pewnego miejsca ...... a z ręką na sercu - nie jest to w okolicy łatwe ...... dopiero przy tramwajach....

# barajot

06.05.2016 00:15

Świetne jedzenie, porcje duże, żadnych sensacji..może żołądki niektórych są niezwyczjane takich ostrych potraw, ale naprawdę, mam wrazenie że jedna z najlepszych hinduskich kuchni w Warszawie, polecam z pełnym przekonaniem!

REKLAMA

# TomWit

06.05.2016 11:47

Moim zdaniem w porównaniu z lokalami w centrum Warszawy to ceny mają przystępne, ponieważ za podobną cenę dostajesz większą porcję :-) Jedzenie świetnie smakuje i w porównaniu np. z gotowymi potrawami ze słoika marki Patak's jest to naprawdę mistrzostwo świata! Jedyny minus to czas oczekiwania na potrawę...przy zamawianiu na wynos to 1 godzina, która nierzadko zostaje przekroczona :-( Tym niemniej warto czekać!

# Księżycowy

06.05.2016 22:51

No tak ,to wcale się nie dziwię że Wam tak wszystko smakuje w tym miejscu .
Przychodzi człowiek głodny, zamawia i czeka,godzinę nierzadko ....jak piszecie.
No to ja po tak długim oczekiwaniu, jeszcze głodny, zjadłbym konia z kopytami
i wszem i wobec ogłaszałbym , że zjadłem najpyszniejszą potrawę świata.
Jak to Michał Wójcik z Ani Mru Mru mówi - chwyt marketingowy w chińskim dialektcie.

# ekhmekhm

08.05.2016 13:14

Miejsce jakie jest takie jest. Ja chcę płacić za świetne jedzenie, a w Curry House właśnie takie jest. Jadam tam przynajmniej raz w miesiącu, czasem częściej i zawssze jest to rewelacyjne danie. Porównywałam smak z innymi restauracjami indyjskimi w mieście i Curry House wygrywa zdecydowanie. Intensywność smaków, świeżość, wszystko to na najwyższym poziomie.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe