REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

KTOŚ ZNA FIRMĘ S-CAR ? SKUP AUT W WARSZAWIE

04.07.2017 11:41 Karol1982
Witam,

Ktoś zna firmę http://s-car.pl/ ?

Pozdrawiam
07.07.2017 07:45 #Jarek81
No ja znam tą firmę, akurat miałem przyjemność sprzedać im moje auto jeśli oto pytasz. Facet na poziomie w rozmowie i uczciwy. Dzwoniłem do innych ale jakieś takie krętactwo mi się wydawało. Nie mówię, że wszyscy tacy. Masz do sprzedania auto to śmiało. Ja gadałem bodajże z p. Robertem, chyba właściciel ale nie dam głowy.
07.07.2017 12:02 #Bartek.K
Zanim sprzedałem to faktycznie poczytałem opinie i S-CAR też polecam. Zaczęło się najpierw od pomocy drogowej a w końcu zdecydowałem się sprzedać auto i fajnie, bo dostałem kase i nie płaciłem nawet za hol :D
Tak więc ja jestem zadowolony
09.07.2017 13:21 #Kacper
Ja w tej firmie dwa aż auta sprzedałem, bo wychodziło najkorzystniej, chociaż właściciel chyba p. Robert bodajże z tego co rozmawialiśmy nie ma tylko sprzedaży aut, więc forum dotyczy aut czy czego konkretnie ?
12.07.2017 12:39 #MIki33
Ten pan Robert z s-car spoko gościu. Polecam jeśli chodzi o skup aut, a czymś tam jeszcze chyba sie zajmują widziałem na stronie.
REKLAMA
12.07.2017 23:31 Mirek81
Dziś właśnie powędrowało moje auto w Warszawie do Pana Roberta. Prosił mnie jeśli będę zadowolony o komentarz i w sumie to jestem zadowolony, bo oprócz formalności fajnie się gadało, naprawdę polecam!
13.07.2017 06:31 #Smyk79
Dobrze, że tu trafiłem wcześnej, bo nie lubie być robiony w bambuko. Dziś do nich właśnie chce dzwonić z wyceną, bo zauważyłem, że lepsze fury też skupują i są "normalni" dam Wam znać potem.
19.07.2017 09:12 #Krzysztof
Wczoraj miałem niestety pecha z moim samochodem. Nie spodziewałem się, że tak korzystnie cenowo to wyjdzie. Mało tego, właściciel nawet zaproponował mi zostawienie swojego auta w nocy u siebie, bo warsztaty były już pozamykane, a że nie mam daleko było mi to strasznie na rękę. Jednak są życzliwi ludzie na tym świecie :D Polecam firmę s-car bardzo.
20.07.2017 07:22 #Zbyszek
Pan Robert też mnie poprosił o komentarz jeśli będę zadowolny. A że jestem to mogę polecić skup aut s-car.pl w Warszawie. Tu macie linka, bo może jest więcej firm o tej nazwie. skup aut warszawa
24.07.2017 09:52 #KasiaWAr
W sobotę sprzedałam z mężem nasz samochód, który był naszym pierwszym samochodem z salonu, więc mocno o niego dbaliśmy. Cieszymy się, że Pan Robert uczciwie podszedł do wyceny i dostaliśmy więcej gotówki niż inni nam oferowali, bo trochę jednak nie ukrywam dzwoniliśmy. Podjechaliśmy osobiście do firmy S-CAR i widać ,że nie jest to firma krzak. Miły Pan - szczerze to POLECAMY! tu link jakby ktoś chciał namiar Skup aut Lubelskie
27.07.2017 05:54 #Krzysztof.
Znam firmę ale nie pod skupem autem, ale pomocy drogowej i też Pan prosił, jeśli będę zadowolony o komentarz, i widzę, że jest nas więcej :)

Przyjemny i dobry facet z tego Pana. Pomógł mi wydostać się z rowu. Co najlepsze, że nie chciał nic za to, bo akurat przejeżdżał koło mnie i się zatrzymał. Mówił, że się śpieszy ale mi pomoże. BARDZO Polecam.
15.09.2017 10:13 #TomekSarczyński
To masz jeszcze anycars, skupują oni samochody uzywane po dobrych cenach w stolicy, z tego co mi wiadomo to też ułatwiaja wszytskie formalności.
06.11.2017 15:29 #remek
Tej firmy nie znam, ale dobre ceny za skupowane auta na giełdowej.
Błyskawicznie wyceniają auto.
06.11.2017 15:48 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .
03.08.2018 07:03 #Maro
Skupowanie aut bez wychodzenia z domu Skup aut WarszawaSkup aut Warszawa
REKLAMA
03.08.2018 13:36 #sssyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ?? , ,,
14.09.2018 12:35 #agentka
ja polecam https://kupieauta.pl/
14.09.2018 12:36 #agentka
najlepszym miejscem na skup samochodów w warszawie to https://kupieauta.pl/
02.10.2018 16:51 #Krzyshtof
Witam wszystkich. Ja swój samochód sprzedałem w Autodarcar, to też warszawski skup aut. Cały proces przebiegł podobnie do tego co opisaliście wyżej i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Z przytoczonych firm nie korzystałem więc się nie wypowiem, ale po komentach widać, że jest sporo profesjonalnych firm w Polsce - to dobry znak dla naszej gospodarki.
09.11.2018 21:04 #Paw
A ja polecam firmę SKUPAUTWARSZAWA.PL Sprzedałem im wczoraj samochód za dobre pieniądze i jeszcze oddali mi za polise OC
16.12.2018 13:12 #abroży
Lepsze jest jgmoto
16.12.2018 13:13 #abro%u017Cy
skup aut Koszalin
19.12.2018 15:45 maria.nowak
Ja polecam ten skup samochodów w Warszawie: https://autoskupf1.pl/. Szybka transakcja i zadowalająca cena.
09.01.2019 18:53 JacekKindyk
Porównajcie sobie ceny z https://auto-kasacja.com.pl/, skoro chcemy sprzedać samochód do skupu to byłoby bardzo miło uzyskac jak najlepszą cenę za nasz pojazd. Z tego co się orientuję, są tam jedne z najwyższych cen w Polsce.
10.04.2019 02:37 #Sitek
Skup Samochodów za Gotówkę CIESIÓŁKA Poznań
Www.skup-autpoznan.pl
14.05.2019 09:23 #jarek_BMW_19
Ja sprzedaje co jakis czas auta tutaj: https://kupiewszystkieauta.pl/
Przyjeżdżają lawetą, zabierają, hajs jest. Czego chcieć więcej :)
09.07.2019 15:40 #Janek87
Polecam stronę Skup aut Warszawa skupują wszystkie auta ja sprzedałem im stare zardzewiałe mondeo ledwo udało im się je zapakować na lawetę było tak zardzewiałe że nie mieli za co je przypiąć do wciągarki :) poszło na kasacje dostałem zaświadczenie o kasacji auta przynajmniej wiem że ten złom nie będzie jeździł już po ulicach Polecam
09.07.2019 16:06 #Marcel069
Warto również zapoznać się z firmą skupautwaw.pl - Skup aut Warszawa. Szybko i skutecznie!
04.08.2019 18:36 #ted
polecam skupautwarszawa.pl

166/3762 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Witam uprzejmie, Potrzebuję pilnie pomocy, dlatego podejmę pracę np. Budowlaną u osoby uczciwej (oczywiście też w firmie) i chętnej pomóc, w zamian za pracę na umowę (bądź też nie - zależy od osoby). Jeżeli chodzi o mnie to jestem z wykształcenia Murarz, jestem kompetentną, nie pijącą osobą. Jeżeli na umowę to podejmę się pracy nawet z 60 / 70% wynagrodzeniem. Poproszę o kontakt, przedstawię szczegóły dlaczego. Praca może być też wyjazdowa. Proszę się kontaktować i przedstawiać oferty. 518 923 945 Henryk

Usługi inne
 Kompleksowe usługi: -mycie, czyszczenie hal wielkopowierzchniowych/ magazynowych/ produkcyjnych -piaskowanie i malowanie hal wielkopowierzchniowych/ magazynowych/ produkcyjnych -malowane elewacji np. z tynków mineralnych typu baranek lub kornik oraz podbitek drewnianych lub sidingowych -remonty w zakładach produkcyjnych/ fabrykach -sprzątanie po remontach -czyszczenie, mycie, piaskowanie, malowanie i impregnacja elewacji, dachów ...i wiele, wiele innych Posiadamy bogate doświadczenie, niezbędny sprzęt- narzędzia potrzebne do pracy, własny podnośnik koszowy oraz transport umożliwiający dostarczenie materiału na budowę. Do malowania używamy farb elewacyjnych Caparol, Proma, Weber oraz farb do malowania dachów i hal np. Jotun, Hempel i Teknos. Nasza strona: http://czyszczenie.xlx.pl Możliwa dłuższa współpraca. Zapraszamy

Sprzedam samochód
 Dearest Esteems, We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with maximum satisfaction,maximum risk free. Do not miss this opportunity. Join the most trusted financial institution and secure a legitimate financial empowerment to add meaning to your life/business. Contact Dr. James Eric Firm via Email: fastloanoffer34@gmail.com Whatsapp +918929509036 Best Regards, Dr. James Eric. Executive Investment Consultant./Mediator/Facilitator

Nauka
 Pomagam dorosłym w nauce angielskiego przez Skype Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy jeżdżą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów "na żywo" na tematy zawodowe. Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy angielskiego, które prowadzę na Skype. Moi uczniowie to osoby dorosłe, które pracują i nie mają zbyt dużo czasu na naukę. Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które wydał na dojazdy na kursy stacjonarne. Mail: joanna.angielski@interia.pl http://www.angielski-skype.pl Tel: 575-249-030

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA