REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Które sushi z Bielan wybrać

# dżon

18.01.2017 16:26

Które sushi na Bielanach jest najlepsze? W okolicy mogę w sumie skorzystać z usług trzech-czterech suszarni, każda zapowiada się całkiem dobrze, ale ja w żadnej z nich jeszcze nie jadłem. Stąd pytanie do was, bo może macie już za sobą podobne doświadczenia i pomożecie mi wybrać. Nie chcę źle trafić, a znajomi też nie bardzo wiedzą co mi doradzić, dlatego szukam informacji tutaj...

# dfr

19.01.2017 09:55

niestety nie ma tam zadnego dobrego sushi, wszystkie podają obrzydliwe dania

 warsaw_girl

20.01.2017 08:55

Co za bzdury #dfr, że nie ma. Jasne, że jest! I to nawet bardzo dobre. Jadłeś kiedykolwiek w ogóle sushi? Bo ja sprawdziłam naprawdę mnóstwo warszawskich suszarni (i to nie tylko w centrum miasta) i spokojnie mogę stwierdzić, że poza śródmieściem też można dobrze, przede wszystkim smacznie, pojeść. #dżon, mogłabym się rozpisywać na temat różnych fajnych miejsc, ale jeśli interesują Cię konkretnie Bielany to polecam Sushiberry. Nie będziesz zawiedziony :) Byłam nie raz, nie dwa i zawsze pełna satysfakcja. Dobra obsługa, dobre rolki, świeże przede wszystkim. Widzę, że na fejsie co chwilę organizują jakieś konkursy, albo wrzucają info o promocjach, być może niedługo wybiorę się tam kolejny raz. Trochę daleko tam mam, ale warto się wybrać nawet i na drugi koniec miasta, bo uczta zapowiada się wyborna :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe