REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# zbielan

06.09.2018 09:09

jaka piękna kampania wyborcza, trzeba tylko oznaczyć że to ogłoszenie wyborcze, żeby nie mylić z artykułem

# Tadek

06.09.2018 10:10

Trzeba się zebrać i dać szansę lokalnej społeczności.
Odsunąć skostniałych nierobów z PiS i PO - tym pseudospecjalistom pozatrudnianych w różnych spółkach....

# kamas1234

06.09.2018 10:31

Jeszcze tylko proszę dodać, że to artykuł sponsorowany. Razem dla Bielan... chyba SLD. Wystarczy zerknąć jakie preferencje mieli wcześniej członkowie tej organizacji. Jak można tak oszukiwać mieszkańców....

REKLAMA

# Tadek

06.09.2018 11:01

#kamas1234 napisał(a) 06.09.2018 10:31
Jeszcze tylko proszę dodać, że to artykuł sponsorowany. Razem dla Bielan... chyba SLD. Wystarczy zerknąć jakie preferencje mieli wcześniej członkowie tej organizacji. Jak można tak oszukiwać mieszkańców....
A kogo obchodzą wcześniejsze preferencje. Liczy się co robią tu i teraz.

# Z bielan

06.09.2018 12:30

Oby nie wygrał

# Tadek

06.09.2018 12:34

#Z bielan napisał(a) 06.09.2018 12:30
Oby nie wygrał
A kto miałby wygrać ?

REKLAMA

# Lucek

06.09.2018 13:22

Razem dla Bielan to przyszłość .W krótkim czasie zrobili więcej niż te lenie radni. Autobusik 171 rusza z Bielan ,mamy aptekę całodobową .Mają pomysły a co najważniejsze słuchają innych i są z Bielan .Ja będę głosował na Pana Krystiana Lisiaka .Trzeba młodym dać szanse a tych zasiedziałych wysłać na emeryturkę .

# Bielanka

06.09.2018 14:18

Potrzeba ludzi z pasją niż zabetonowanych obiboków którzy pierdzą w stołki nie robiąc nic dla ogółu. Te lenie mieli problem żeby powstało nowe stowarzyszenie. To ich koniec.

# lideksynubeka

06.09.2018 16:33

Uwielbiam tow. Pietruczuka i jego elektorat. Tow. Pietruczuk onegdaj jako v-ce burmistrz Bielan zwalczał kompostownię na Radiowie. Jako radny sejmiku mazowieckiego ją rozbudowywał.
Czyż głosowanie na lewicę nie jest schizofreniczne?

REKLAMA

# Bielanka

06.09.2018 16:49

#lideksynubeka napisał(a) 06.09.2018 16:33
Uwielbiam tow. Pietruczuka i jego elektorat. Tow. Pietruczuk onegdaj jako v-ce burmistrz Bielan zwalczał kompostownię na Radiowie. Jako radny sejmiku mazowieckiego ją rozbudowywał.
Czyż głosowanie na lewicę nie jest schizofreniczne?

Lepsza garstka rozsądnych ludzi niż stado PiSowskich baranów.

# MieszkaniecBielan

06.09.2018 17:03

Poglądy nie są ani lewicowe ani prawicowe . Powiedział czlowiek, który tyle lat należał do struktur SLD. Hahahahahhaha. O ile się nie mylę, ten oto człowiek jeszcze niedawno promował spotkanie z Robertem Biedroniem na Bielanach. Ciekawe czy to mieszkańcy otrzymają pierwsze miejsca na listach wyborczycych.

# Bielanka

06.09.2018 18:34

#MieszkaniecBielan napisał(a) 06.09.2018 17:03
Poglądy nie są ani lewicowe ani prawicowe . Powiedział czlowiek, który tyle lat należał do struktur SLD. Hahahahahhaha. O ile się nie mylę, ten oto człowiek jeszcze niedawno promował spotkanie z Robertem Biedroniem na Bielanach. Ciekawe czy to mieszkańcy otrzymają pierwsze miejsca na listach wyborczycych.
No i co z tego że promował spotkanie z Biedroniem ? Masz w tym jakiś osobisty problem ???

REKLAMA

# Bielanka

07.09.2018 06:08

Tak jak pisałam. Wolimy grupkę rozsądnych ludzi niż stado nic nierobiących PiS baranów i innych pseudospecjalistów zasiadających w różnych spółkach.

# Tadek

07.09.2018 08:10

Kolego @patriot. Nie interesuje mnie że ktoś był w SLD.
Facet stara się coś zrobić.
RN RUDA niech na siebie spojrzy i na swoje nieprawidłowości itd. Osiedle zaniedbane jak białoruskie blokowisko.
My z sąsiadami głosujemy na nich. Nie ma innej alternatywy.

# kamas1234

07.09.2018 09:03

Nie da się wygumkować przeszłości. Te osoby w ostatnich wyborach startowały z SLD, a jak partia zatonęła to teraz są lokalnymi działaczami? No chyba nie....

REKLAMA

# kamas1234

07.09.2018 09:08

#Lucek napisał(a) 06.09.2018 13:22
Razem dla Bielan to przyszłość .W krótkim czasie zrobili więcej niż te lenie radni. Autobusik 171 rusza z Bielan ,mamy aptekę całodobową .Mają pomysły a co najważniejsze słuchają innych i są z Bielan .Ja będę głosował na Pana Krystiana Lisiaka .Trzeba młodym dać szanse a tych zasiedziałych wysłać na emeryturkę .

Ale co takiego dokładnie zrobili poza wykonywaniem obowiązków wobec mieszkańców, za które my płacimy? To ich praca! Nie są to żadne profity dla nas. Chwalą się pracą rzeszy ludzi w urzędzie i przedstawiają jako swoją.

# Tadek

07.09.2018 10:16

#kamas1234 napisał(a) 07.09.2018 09:03
Nie da się wygumkować przeszłości. Te osoby w ostatnich wyborach startowały z SLD, a jak partia zatonęła to teraz są lokalnymi działaczami? No chyba nie....
I co z tego że byli w SLD ? Tak jak pisała Bielanka. Lepiej mieć garstkę rozsądnych ludzi niż stado baranów z PiS.

# Tadek

07.09.2018 10:28

Masz jakiś problem z SLD ?
Jakbyś miał trochę kultury i ogłady nie wypisywałbyś o sznurze itd.
Żenujący koleś. Tym bardziej głosuję na RdB !

REKLAMA

# patriot

07.09.2018 11:40

#Tadek napisał(a) 07.09.2018 10:28

Żenujący koleś. Tym bardziej głosuję na RdB !
Frajeer

# pytacz

07.09.2018 11:41

Skąd Stowarzyszenie ma pieniądze na gazetki, pikniki, kiełbasę, artykuły w gazecie? prosze o informację

# wszystkownecie

07.09.2018 11:44

#Lucek napisał(a) 06.09.2018 13:22
Ja będę głosował na Pana Krystiana Lisiaka .Trzeba młodym dać szanse a tych zasiedziałych wysłać na emeryturkę .
Ale pan Lisiak został zatrudniony w Urzędzie Dzielnicy i już pracuje dla dzielnicy. Jest podwładnym wiceburmistrza Pietruczuka. Informacje dostępne na stronie urzędu.

REKLAMA

# zaniepokojony mieszkaniec

07.09.2018 11:46

HAHAHA - SLD sie rozpadło na Bielanach (z braku poparcia) i nagle towarzyszom partie są nieporządane na szczeblach lokalnych . Góra "oddolnego , niepolitycznego" tworu Razem dla Bielan -Grzegorz Pietruczuk-wiceburmistrz Bielan od lat związany był z SLD , -Włodzimierz Piątkowski - zastępca burmistrza Bielan - od lat związany był z SLD ,-Anna Czarnecka - radna na Bielanach od lat związana byla z SLD,- Krystian Lisiak - pracownik urządu gminy Bielany . Mydlą oczy świeżością a prawda jest taka , ze za sznurki pociągają ludzie od dawna siedzący w "polityce oraz wladzach lokalnych". NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ!!

# wszystkownecie

07.09.2018 11:49

#kamas1234 napisał(a) 07.09.2018 09:08
Ale co takiego dokładnie zrobili poza wykonywaniem obowiązków wobec mieszkańców, za które my płacimy? To ich praca! Nie są to żadne profity dla nas. Chwalą się pracą rzeszy ludzi w urzędzie i przedstawiają jako swoją.

Polecam pośledzić rożne fora w internecie - przypisują sobie wszystko co zostało zrobione na dzielnicy a stoi za tym rzesza urzędników z ratusza. Jest to po prostu nie fair delikatnie to ujmując.

# Tadek

07.09.2018 11:49

Piątakowski chyba pochodzi z małej wsi w województwie łódzkim ?

REKLAMA

# wszystkownecie

07.09.2018 11:52

#zaniepokojony mieszkaniec napisał(a) 07.09.2018 11:46
Mydlą oczy świeżością a prawda jest taka , ze za sznurki pociągają ludzie od dawna siedzący w "polityce oraz wladzach lokalnych". NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ!!
Zdecydowana większość kandydatów to osoby które wielokrotnie startowały z list SLD, to żadni nowi "świeżsi" lokalni aktywiści tylko starzy wyjadacze partyjni i wciąż chcą być na stołkach. Kit "nowości". Polecam - wpisać nazwisko w PKW wyskakue, ze juz 12 lat ubiegają sie o władze.

# Tadek

07.09.2018 11:54

Na PiS i PO mam się oszukać ???????????

# wszystkownecie

07.09.2018 12:14

#Tadek napisał(a) 07.09.2018 11:54
Na PiS i PO mam się oszukać ???????????
w tych wyborach na naszej dzielnicy na pewno wygrają albo jedni albo drudzy. Dodatkowi mieszacze i krzykacze są zbędni bo wprowadzają tylko chaos a często mimo przyklasku udają niewinnych jak choćby z Galerią Młociny, BYŚ, Słodowcem, na Młocinach i masą innych rzeczy.

REKLAMA

# wszystkownecie

07.09.2018 12:17

#Tadek napisał(a) 07.09.2018 11:49
Piątakowski chyba pochodzi z małej wsi w województwie łódzkim ?
Może pochodzić i z Szaflar dopóki działa dobrze dla mieszkańców będę na takich głosował ale niestety działa źle on i koledzy Razem. Śmieszne, ze oni tacy "w opozycji/nowi" a przeca oboje z G.Pietruczukiem rządzą dzielnicą od nastu lat i się tym chwalą. Czegoś tu nie rozumiem, może mnie ktoś oświeci.

# bielańczyk2018

07.09.2018 12:49

G.Pietruczuk całe dorosłe życie związany był z SLD na wszystkich jej szczeblach i jak jej notowania spadły nagle stał się "bezpartyjny". Lekko żenujące.
Ludzie związani z RdB potworzyli lokalne profile osiedli niby aby były to platformy informujące mieszkańców a tak na prawdę są to tuby propagandowe Partii Razem dla Bielan.
Pietruczuk jak temat jest niepopularny to jest nagle w opozycji a jak sukces to oczywiście jest wielkim Panem vice burmistrzem i to jego sukces.
Bez wątpienia największym sukcesem Pana Pietruczuka jest załatwienie pracy dla całej armii swoich "znajomków" - Dyrektor ZGN, Dyrektor OPS, Dyrektor CRS (ciężko zliczyć ilu osobom tam załatwił pracę)
Nie wspomnę już o Panu Krystianie Lisaku który pracuje w urzędzie dzielnicy bielany i większość postów na swoich profilach udostępnia w godzinach pracy .

# Tadek

07.09.2018 13:09

#bielańczyk2018 napisał(a) 07.09.2018 12:49
G.Pietruczuk całe dorosłe życie związany był z SLD na wszystkich jej szczeblach i jak jej notowania spadły nagle stał się "bezpartyjny". Lekko żenujące.
Ludzie związani z RdB potworzyli lokalne profile osiedli niby aby były to platformy informujące mieszkańców a tak na prawdę są to tuby propagandowe Partii Razem dla Bielan.
Pietruczuk jak temat jest niepopularny to jest nagle w opozycji a jak sukces to oczywiście jest wielkim Panem vice burmistrzem i to jego sukces.
Bez wątpienia największym sukcesem Pana Pietruczuka jest załatwienie pracy dla całej armii swoich "znajomków" - Dyrektor ZGN, Dyrektor OPS, Dyrektor CRS (ciężko zliczyć ilu osobom tam załatwił pracę)
Nie wspomnę już o Panu Krystianie Lisaku który pracuje w urzędzie dzielnicy bielany i większość postów na swoich profilach udostępnia w godzinach pracy .
PiSowcy i POwcy nie załatwiają pracy swoim znajomym ? Różnego rodzaju maści "specjaliści"
Przeanalizujcie sobie ludzi z Rady Bielan. "Specjalistów" jak mrówków.
Czy zabronione jest pisanie postów w czasie pracy np. ze swojego telefonu ?

# bielańczyk2018

07.09.2018 13:30

Tak zabronione jest - urzędnicy to nie politycy i nie wolno im prowadzić agitacji wyborczej w czasie pracy

# Tadek

07.09.2018 13:56

Z tego co wiem jeden taki dresiarz z Opola agituje w czasie pracy.

# Kiedyś z Bielan

07.09.2018 14:50

#Lucek napisał(a) 06.09.2018 13:22
Razem dla Bielan to przyszłość .W krótkim czasie zrobili więcej niż te lenie radni. Autobusik 171 rusza z Bielan ,mamy aptekę całodobową .Mają pomysły a co najważniejsze słuchają innych i są z Bielan .Ja będę głosował na Pana Krystiana Lisiaka .Trzeba młodym dać szanse a tych zasiedziałych wysłać na emeryturkę .

To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy

# Tadek

07.09.2018 15:16

Prezesem jest Jarosław a Jarząbkami są wszyscy wokół

# lideksynubeka

07.09.2018 18:12

Tadziu,a Rafalala Czaskowski to też jarząbek?

# Tadek

07.09.2018 18:32

#lideksynubeka napisał(a) 07.09.2018 18:12
Tadziu,a Rafalala Czaskowski to też jarząbek?
Nie znam żadnego Rafalala Czaskowskiego.

# staruchzAspekt

08.09.2018 10:18

Proponuje się skupić na postaciach lokalnych a nie wycieczki na górę. Czy to prawda, że te wszystkie fora lokalne sa prowadzone przez pana Lisiaka w czasie godzin pracy urzędu i my za to płacimy? Jestem w Szoku! Tam jest cały czas agitacja i peany dla Razem dla Bielan i burmistrza Pietruczuka. Czy takie coś jest dozwolone? Czy to jest w takim razie SZOPKA? Czy to można gdzieś zgłosić!? To nie jest karalne? Warszawskie Bielany też? Wrzeciono? Wawrzyszew widzę też jakiś facet z Razem dla Bielan! Osz ty!!!!!

# Lucek

08.09.2018 16:34

Te dinozaury radni ciekawe ile interpelacji zgłosili pomysłów ? Rzesza urzędników co takiego zrobiła np.. dla Chomiczówki proszę przykłady. Ja stawiam na młodych na tych wszystkich różnych akcjach piknikach przynajmniej widzę Pana Pietruczuka Lisiaka są aktywni można im zadać pytanie porozmawiać , wiem jak wyglądają .Pan Lisiak dostał prace i dobrze co powietrzem ma żyć .Pojawili się młodzi i trzeba przewietrzyć przetoczyć świeżej krwi .Jak Pan Lisiak zostanie już prawdziwym radnym czego mu życzę to może Chomiczówka będzie miała swego reprezentanta .Bo na razie to jest w czarnej d.... .
Pan Lisiak jest młody a

# Bielanka

08.09.2018 20:54

#pytacz napisał(a) 07.09.2018 11:41
Skąd Stowarzyszenie ma pieniądze na gazetki, pikniki, kiełbasę, artykuły w gazecie? prosze o informację

Szanowny Panie,
z własnych pieniądzy, którymi są składki członkowskie.

# peter

09.09.2018 00:41

Mam pytanie - czy zrobiliście coś KONKRETNEGO żeby zatrzymać rozbudowę BYSia który tworzy tu getto śmieciowe?

# Bielanka

09.09.2018 07:39

#peter napisał(a) 09.09.2018 00:41
Mam pytanie - czy zrobiliście coś KONKRETNEGO żeby zatrzymać rozbudowę BYSia który tworzy tu getto śmieciowe?
Kolego idź na spotkanie. Na forum nikt nie odpowie. Wejdź na stronę RdB, tam są daty spotkań z mieszkańcami.
Trzeba pogonić towarzystwo z PiS to najważniejszy cel. Chaos w szkołach dzięki nim. 300+ nie kupią mego głosu.

# Chomiak

09.09.2018 16:35

#Lucek napisał(a) 08.09.2018 16:34
Te dinozaury radni ciekawe ile interpelacji zgłosili pomysłów ?.
Pan Lisiak jest młody a

Radni budują przedszkola a pan Lisiak jak na razi li tylko przeorganizował światła na Reymonta tak, że ludzie w tramwaju stoją i czekają, bo jemu się spieszyło do cukierni. Skandal.

# Krystian Lisiak

09.09.2018 19:14

Czytam i własnym oczom nie wierzę :) Niektóre komentarze są naprawdę zabawne. Niektóre poniżej wszelkiego poziomu, ale nie rusza mnie to dlatego, że są atakiem personalnym. Ruszają mnie jedynie dlatego, że - tak samo jak ostatnie wydanie gazety "Nasze Bielany" stanowią zakrzywienie rzeczywistości. Nie jest fajnie, gdy widzi się, że komuś zależy na zmanipulowaniu opinii publicznej. Chcecie uderzać w to, że pracuję w Urzędzie? Róbcie to, nie mam z tym problemu. Powiem więcej, jest to moim argumentem, ponieważ dając z siebie 200% w pracy udało mi się zrealizować kilka bardzo ciekawych i praktycznych inwestycji, które służą mieszkańcom. Ukończyłem gospodarkę przestrzenną oraz geologię stosowaną i swoją pracę wywalczyłem w konkursie. Bardzo się z tego cieszę, bo wiem, że dobrze wykonana praca przekłada się na rozwój naszej dzielnicy. Odpowiadając na inny argument - potrafię rozgraniczyć zajęcia służbowe wykonywane w czasie godzin pracy od zajęć prywatnych, w tym działalność w Stowarzyszeniu "Razem dla Bielan" w godzinach wolnych od pracy. Grupami nie administruję w czasie godzin pracy, w tym czasie pomaga mi wielu bielańskich wolontariuszy i członków Stowarzyszenia. Taki podział pracy wymaga wysokiej organizacji, ale działalność dla Bielan jest moją pasją - inaczej nie wykonywałbym jej z takim zacięciem i na przekór komentarzom, które się pojawiają (zazwyczaj tylko w Internecie, ponieważ oponenci nie mają odwagi powiedzieć czegoś w oczy, dużo łatwiej jest wylać pomyje pod anonimowym nickiem w Internecie). Spotykam się jednak ze stokroć większą liczbą pozytywnych komentarzy, które motywują mnie do dalszego działania. Dzięki nim wiem, że ten ogrom pracy nie jest parą w gwizdek. Wiem, że jestem solą w oku jednej, i drugiej dominującej partii. I liczyłem się z tego typu (a nawet gorszymi) atakami. Wiem, że praca wielu członków Stowarzyszenia jest nie na rękę partiom, że ciężko im dotrzymać wysokiego tempa. Ale nigdy nie przegonią. Nie da się przegonić autentyczności wciąż biegnąc w masce, Szanowni oponenci. I mieszkańcy to widzą. Powyższe komentarze nie wyprowadzą mnie one z równowagi. Tak samo jak argumenty dotyczące Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W "Razem dla Bielan" swoją przystań znalazło wiele osób, od lewa do prawa, których - bez względu na kwestie ideologiczne - łączy chęć działania dla spraw lokalnych, które nie mają politycznego wymiaru.
Działam dla rzeczywistych efektów, stąd ten komentarz, aby ludzie, którzy czytają poniższe komentarze nie byli poddawani tylko jednostronnej opinii. Warto w dyskusji znać stanowisko każdej ze stron, tak aby samemu ocenić wiarygodność i obraz najbliższy rzeczywistości.
P.S. Zachęcam do tego, aby podpisywać się z imienia i nazwiska. Chyba nie wstydzicie się swojego zdania? Pozdrawiam wszystkich :)

# wawrzyszew

09.09.2018 19:33

Głosując na Razem dla Bielan, głosujemy na PO... to oni są w koalicji z PO. Czyli są odpowiedzialni za to co się działo przez 4 lata. Dlaczego taki niezależny Pietruczuk i jego dwie "niezależne" radne poszły w koalicje z PO??? A teraz po nich jadą???? Bo chcieli stołki, po Pan Pietruczuk chciał być burmistrzem. Mnie nie przekupią kiełbasa i marnymi piknikami

# Tadek Wierzbicki

09.09.2018 19:58

Tak trzymać panie Krystianie Lisiak. Nie przejmować się wpisami. Robić swoje.
Pozdrawiam.

# Ona

09.09.2018 23:21

Myślę, że większość tych komentarzy piszą obecni Radni, ktorzy boją się o swoje być albo nie być.
Próbowałam dwukrotnie zainteresowac ich problemem mojego osiedla.Nikt z wybranych stąd radnych nie odpowiedział na maila (adresy otrzymałam z Biura Rady e UD).
Sprawa zainteresowalam też RdB i tylko oni pomogli. Podjęli działania, dostaliśmy informacje na piśmie od innych podległym UM instytucji i czekamy na realizację.
Starym radnym już dziękuję. Wstyd wstyd wstyd.

# Chris

10.09.2018 09:36

Nawet jeśli są tam ludzie uczciwi i aktywni, to są oni potrzebni Pietruczukowi do zachowania stołków w urzędzie i pewną kasę na 4 lata. Potem będziemy słyszeć, że dzielnica nie wiele może, bo Prezydent to i tamto itd itd. Stare dobrze znane numery propagandowe

# KryśkazUrzędu

10.09.2018 10:01

Pani Krystianie skoro się pan zdecydował startować po raz kolejny w wyborach, tym razem z innej partii to musi być pan przygotowany na atak oponentów i proszę ich nie dyskredytować w ulubiony przez pana sposób. Podobnie robi pan na wszystkich forach gdzie nie dopuszcza pan informacji niezależnych a jedynie przychylene Razem dla Bielan. Dlaczego - np nie zamieszcza pan informacji o imprezach, występach, rzeczach organizowanych przez Urząd Bielany czy inne podmioty zależne natomiast ciągle widać imprezy wyborcze Razem dla Bielan? O ile pamiętam nawet nie dał pan znać o corocznym Dniu Dziecka na Chomiczówce - dlaczego? Dlaczego osoby odpowiedzialne w Dzielnicy za różne rzeczy zostały usunięte z pana grup i nie dopuszcza pan ich do głosu? To proste - te fora to wyborcza propaganda jedynie słusznej linii, pańskiej. Najgorsze jest to , że jawi się pan jak jakiś zbawca na Bielanach obrażając w słowach często nawet wulgarnych wszystkich spoza państwa stowarzyszenia. Oczywiście jest panu łatwo, bo nikt nie może odpowiedzieć a państwa klakierzy są zwarci od razu do klaskania, łapek w górę i serduszek. Oczywiści może pan sobie robić "u siebie" co pan chce, także pluć na innych tylko proszę się nie dziwić, że ludzie nie są skończonymi idiotami i dostrzegają, że te miejsca stały się już tylko państwa głosem a nie mieszkańców. A jak pan chce konkret to proszę - dlaczego pan / pana znajomi złożyli projekt w budżecie partycypacyjnym na doświetlenie przejść za 500 000 zł? Pan w urzędzie chyba nawet go akceptował czyli za wszystkim stoicie WY. I wie pan że na Bielanach miasto (ZDM) nie doświetli żadnego skrzyżowania choćby to zrobiła bo są na to pieniądze ale Państwo woleli zmarnować pieniądze z budżetu partycypacyjnego, które mógłby pójść na przykład na zajęcia dla dzieci w szkołach. DLACZEGO pytam się? Bo chcieli się państwo po lansować. Czyli dla lansu przepaliliście 500 000 zł mieszkańców. Przykre to . Jako wieloletnia mieszkanka Bielan choć przyjezdna czuję się mocno związana z tym miejscem i z przykrością stwierdzam, że tylko za ten jeden przykład niegospodarności dla lansiku pana i pana Pitruczaka mówię Wam stanowcze NIE. Jak widać po tym forum osób negatywnie do pastwa nastawionych jest zdecydowana większość. Państwa metody stalinowski na co bardziej inteligentnych już nie działają.p.s. z ciekawości zapytam - jak już pan wygra to z kim wejdzie w koalicję - PO czy PiS? A może po prostu z tymi, którzy zapewnią panu burmistrzowi stołek na kolejną kadencję. wtedy już "praca u podstaw" nie będzie ważna, niezależność też schowacie do kieszeni, bo liczy się tylko władza i fotel burmistrza dla pana Grzegorza P. O jakie to piękne :)

# vikis

10.09.2018 13:02

#Bielanka napisał(a) 09.09.2018 07:39
Kolego idź na spotkanie. Na forum nikt nie odpowie. Wejdź na stronę RdB, tam są daty spotkań z mieszkańcami.
Trzeba pogonić towarzystwo z PiS to najważniejszy cel. Chaos w szkołach dzięki nim. 300+ nie kupią mego głosu.

Nie każdy ma czas latać na spotkania. Jak na forum nikt nie odpowie to po co forum i komentarze tutaj???
I nie zbywaj ważnych pytań - pogonić PiS to jedno ale to nie znaczy że jak pogonią to przez 4 lata mają już wolne a pytanie co robią/zrobią w sprawie BYSia jest ważne

# Chris

10.09.2018 13:05

Ludzie z Chomiczówki zastanówcie się na kogo głosujecie, bo z dokumentów związanych z konsultacjami społecznymi jasno wynika, że Burmistrzowie z Bielan w tym Pietruczuk są za trasą S7 przez Chomiczowke

# Kiedyś z Bielan

10.09.2018 18:15

#Bielanka napisał(a) 09.09.2018 07:39

Trzeba pogonić towarzystwo z PiS to najważniejszy cel. Chaos w szkołach dzięki nim. 300+ nie kupią mego głosu.

Faktycznie straszne jest to, co PiS zrobił z Bielan. Park śmieciowy dla Warszawy i Park&Ride dla Tarchomina i okolic. Koniecznie trzeba ich pogonić z Ratusza:)

# Bielanka

11.09.2018 09:37

Najważniejsze że postawiono kosze na śmieci wzdłuż ul. Księżycowej dzięki staraniom 10 osób.
Sukces i na pewno przyczyni się do lepszego życia na Chomiczówce.

# LewicaRazem

11.09.2018 14:12

Głos na p. Pietruczuka, Razem dla Bielan i innych członków tego stowarzyszenia to tak naprawdę głos na PiS. Wszystkie lewicowe organizacje skupiły się w Koalicji Obywatelskiej oprócz takich odłamów jak na Bielanach. Dlaczego? Bo w Warszawie nikt nie chce by rządził PiS. W tym kontekście nie można nazwać inaczej tych państwa jak sabotażystów Polski wolnej od zaściankowości PiS. W przypadku oddania na nich głosów trzeba być w pełni świadomym potencjalnej koalicji Razem z PiS (bo jak pisałem wcześniej pan Pietruczuk wypisał się już ze wszystkich lewicowych organizacji w których był od lat zatem WROGÓW ma WSZĘDZIE, czym nawet się chwali). Zatem proszę osoby, którym PiS jest nie w smak by się mocno zastanowiły na kogo potencjalnie oddadzą swój głos i czy głos będzie aby na pewno mądrze spożytkowany. Wiele głosów lewicy poszło na marne w ostatnich wyborach. Nie spieprzmy tego na Bielanach proszę, bo wszyscy skończymy na krzyżu wystruganym przez PiS. WSPIERAJĄC Razem dla Bielan WSPIERASZ PiS!

# bielanyBezRdB

15.09.2018 01:28

okazuje się, że w Partii Razem dla Bielan nie jest tak kolorowo. Odłam SLD walczy miedzy sobą o miejsca na liście. Podobno jest straszny konflikt między radną Czarnecką z SLD a vice burmistrzem Piątkowskim. Nie można nie wspomnieć, że są to misiewicze Bielan- Czarnecka zarabiająca krocie w OPS Bielany oraz vice burmistrz Piątkowski który zartudnił w dzielnicy własną żonę....RazemDlaBielan- rodzinaNaSwoim+

# Bielanka

15.09.2018 08:04

E tam. W Ratuszu zarabiają grosze raptem 150k brutto rocznie. Żadne pieniądze gdy masz do spłaty kredyty w CHF. Były wójt Pcimia to dopiero zarabia. To jest prawdziwy Misiewicz..

# Tutka

20.09.2018 13:10

Trzymam kciuki za Pana Grzegorza!

# andre

04.10.2018 15:57

Obecny zarząd jest kiepski, to prawda. Ale p. Pietruczuk mnie nie przekonuje. Był już we władzach dzielnicy i niczym się nie zasłużył. P. Czarnecka to też postać kontrowersyjna. Pozostałych nie znam, więc trudno coś o nich powiedzieć

# RzB = SLD

05.10.2018 16:29

Prawda wychodzi na jaw. Razem Dla Bielan to farbowane lisy. Najlepsze miejsca obsadzone przez młodzieżwke SLD, która zobaczyła że sojusz jest politycznym trupem i założyła niby bezpartyjne stowarzyszenie. Szkoda że tyle osób dało się nabrać na ten komunistyczny bełkot. Do tego na swoje listy zaprosili żonę Kalisza. Rzeczywiście towarzyszu Pietruczuk jesteś Pan apolityczny. Nie mówiąc o tym że jeszcze rok temu towarzysz wrzucał na tweetera wpisy, że bohaterowie podziemia antykomunistycznego to mordercy.
http://m.niezalezna.pl/ 238993-sld-w-nowym-opakowaniu -jak-sojusz-chce- upchnac-ludzi-w-samorzadzie

# go%u015B%u0107

18.10.2018 19:58

Obecny Burmistrz Bielan jest nijaki i sprawia wrażenie mało zainteresowanego dzielnicą. Ale pan Pietruczuk jako Burmistrz to raczej nieporozumienie. Moim zdaniem to typowy aparatczyk, który jest skoncentrowany przede wszystkim na sobie. Był już wiceburmistrzem - raczej nijakim. Uważam że to kameleon, który zrobi wszystko, aby jemu było dobrze
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break