REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kto dziś będzie miły...

# antypolityka

14.03.2003 09:20

i zapomni pod koniec tygodnia o wszystkich pretensjach do forumowiczów? życzę wszystkim z okazji weekendu roześmianej gęby, długiego snu w sobotni poranek i może w końcu ładnej wiosennej pogody

# aza

14.03.2003 10:30

To ja bede druga mila :) Zycze forumowiczom odpoczynku od pracy, od problemow szarej codziennosci.
Spedzmy czas przyjemnie wypatrujac wiosny, po woli szykujac marzanne ;)
Moze podczas likendowych spacerow dostrzezemy plusy mieszkania na wsi :), ktore przycmia problemy komunikacji miejskiej, smrodek Czajki etc :)

# antypolityka

14.03.2003 10:41

ejże, ejże miało nie być żadnej dekadencji :-))))))))))))

REKLAMA

# aza

14.03.2003 10:49

a tak bardzo sie staralam ;)

# Piotrek z Odkrytej

14.03.2003 11:02

A dlaczego być miłym tylko dziś ? A może zawsze - wiem, że trudno, ale się opłaca (spłycając - kasy się na tym nie zarobi, ale jest fajnie). Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku.

# Pela

14.03.2003 12:03

Zgadzam się z Tobą Piotrku - nie tylko dziś, ale zawsze. Co tam z kasą - niech nam świeci słońce gorące! Tyle tylko, że wtedy porzucimy nasze kompy i wypełzniemy na zewnątrz podziwiać uroki naszej dzielnicy. Póki co pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu

REKLAMA

# Vladymir

14.03.2003 23:31

Miłego weekendu dla wszystkich forumowiczów, tych z prawa i lewa, bez wyjątku !!!! oczywiście miałem na mysli jedynie usytuowanie naszych mieszkań względem ul. Modlińskiej :)))))

# Piotrek z Odkrytej

15.03.2003 17:08

No, a ja już myślałem, że może niestety chcesz upolitycznić (a fe) ten wątek. Pozdrowienia.

# Kotkaa

17.03.2003 21:49

Skoro dopadłam tego wątku w poniedziałek, to ze swej strony życzę wszystkim miłego tygodnia: juz za cztery dni wiosnaaa!!!

REKLAMA

# Vladymir

18.03.2003 23:47

Wiosna ?
Wiosny w tym roku nie będzie, co jest przejawem protestu Nieba przeciwko naszemu wstąpieniu do UE :)

# Basia

19.03.2003 09:57

i znowu politykowanie ...

# Vladymir

20.03.2003 23:44

Basiu,
takie czasy, niestety :)))

REKLAMA

# Basia

21.03.2003 09:28

No coś TY! Dużo ciekawsza jest Wasza dyskusja małżeńsko-towarzyska. Rozśmieszyłam się.

# aza

21.03.2003 09:38

Basiu,
to też polityka, (pro)rodzinna ;)

# Basia

21.03.2003 09:42

Wobec tego okazuje się że lubię politykę! Nie przypuszczałabym.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy