REKLAMA
REKLAMA

księgowa czy biuro

05.10.2016 11:58 #Maciek9090
Co byście poradzili? Zatrudnić księgową do firmy czy lepiej współpracować z biurem rachunkowym? Jak patrzę na ofertę np. www.mrwallet.pl to biuro wychodzi o połowę taniej. A jak z jakością? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
17.10.2016 20:46 #naganiacze reklam
Zamilcz naganiaczu reklam
23.11.2016 14:59 ewkaa
W sumie to wszystko zależy od tego w jakiej sytuacji znajduje się firma, czy jest duża, czy to mała działalność, wiesz księgowa wiąże się z obsadzeniem etatu.
29.11.2016 16:57 #tere
jak masz małą firmę, to sam dasz radę sobie prowadzić księgowość, nie ma co przepłacać. Księgowe zjadają dość pokaźne sumy, zobacz sobie portal z podatkami http://porady.abc-podatki.pl/ jak to ogarniesz wszystko co dotyczy Twojej działalności, jesteś sobie w stanie poradzić ze wszystkim samodzielnie.
20.12.2016 12:27 agatinka86
Ja też ostatnio miałam podobny dylemat ale po namowach koleżanki zdecydowałam się na księgowość online. Ja testuję https://wfirma.pl/, ona akurat woli inny system. Ale obie korzystamy z oprogramowania online. Spora oszczędność w porównaniu do tradycyjnych usług biura rachunkowego.
31.01.2017 16:51 seniorita
Hmm dziwny dylemat. W każdym biurze rachunkowym pracują księgowe, z tym, że możemy liczyć na szerszą obsługę. Samodzielnie nie wzięłabym się za takie poważne rzeczy, gdyż tu łatwo o błąd a kary są spore, uważam, że lepiej przeznaczyć pieniążki na profesjonalną rachunkowość. Ja szukam biura z możliwością obsługi prawnej niestety nie znalazłam dotychczas takiego.
13.02.2017 21:51 #Mishka
A choćby Tax Care. Mają live chat gdzie masz możliwość skonsultować problem za darmo, pakiet prawny do abonamentu i abo light do wyboru. Ani za księgowość, ani za prawnika nie przepłacasz. Ja jestem zadowolona z nich.
14.02.2017 01:07 #Dawid_manager
Myślę że najbardziej opłacalne będzie wirtualne biuro, od paru miesięcy współpracuję z wirtualna-siedziba i widzę efekty, oni zajmują się papierami a ja swoją pracą
22.02.2017 20:30 kropka28
moim osobistym zdaniem bardziej opłaca się księgowość online, ale może spytasz już kogoś doświadczonego, np. tutaj http://forumdlabiznesu.pl/ , tam są poruszane tematy księgowości, pomysłu na biznes oraz dotacji :) także do koloru do wyboru, a gdy chcesz możesz także się zarejestrować i założyc nowy temat :)
23.02.2017 09:40 #kassspi
Zdecydowanie moim zdaniem biuro rachunkowe ,np. http://www.zkco.pl/ płacisz jakąs tam kwotę, a do tego masz spokój i możesz się skupić na prowadzeniu biznesu. Sam mam 5 osobową firmę, więc ogarnięcie wszystkich spraw samemu jest naprawdę trudne.
27.02.2017 20:57 asned
Raczej biuro rachunkowe.
30.03.2017 21:24 Marcel2
Na stronie companyaccounts.pl jest ciekawy artykuł, czym kierować się wybierając biuro rachunkowe. Może pomoże Ci on w podjęciu decyzji? Jest tam również wiele innych, przydatnych informacji na temat prowadzenia firmy. Takie porady bardzo ułatwiają działalność i pozwalają uniknąc błędów.
31.03.2017 12:31 #trash
spam, spam
31.03.2017 13:12 #darek80
To wszystko zależy od konkretnej sytuacji firmy. U mnie było tak że zatrudnienie księgowej się zupełnie nie opłacało bo zakres jej obowiązków i czas jaki na nie poświęcała nie był współmierny z całym etatem. O wiele bardziej kalkuluje mi się biuro rachunkowe a korzystam z Sygnum. Poza tym tam pracuje więcej specjalistów więc jest mniejsze prawdopodobieństwo błędu.

97/320 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie