REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Księgarnia w UK

# Kamilae

25.11.2016 14:35

Szukam księgarni na terenie UK, może jesteście w stanie mi polecić jakąś firmę? Dzięki.

# joanna

25.11.2016 18:17

Sprawdzałeś https://www.rewolucja.co.uk, to chyba jedna z popularniejszych księgarni online, która sprzedaje polskie książki w UK. Mają około 100 tys. pozycji, dostawa jest tania, to niecałe 2 funty. Do tego w piątki jest promocja na wybrane tytuły.

# joanna

25.11.2016 18:19

Sprawdzałeś http://rewolucja.co.uk , to chyba jedna z popularniejszych księgarni online, która sprzedaje polskie książki w UK. Mają około 100 tys. pozycji, dostawa jest tania, to niecałe 2 funty. Do tego w piątki jest promocja na wybrane tytuły.

REKLAMA

 ewkaa

17.12.2016 03:22, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 17.12.2016 03:27

Rewolucja to dobra księgarnia, oprócz książek mają w ofercie puzzle oraz polskie gry planszowe, które mogą być doskonałym pomysłem na prezent świąteczny. Wysyłka jest niedroga, przy większych zakupach dostawa jest darmowa.

# michal

14.03.2017 17:56

Na terenie Wielkiej Brytanii przebywa dużo Polaków, także ja jestem za tym, żeby powstawały księgarnie internetowe z polskimi książkami, w końcu dzieci powinny mieć dostęp do polskiej literatury, a wiele osób decyduje się na założenie rodziny właśnie w UK. Lubię czytać, chociaż coraz częściej przekonuję się również do audiobooków.

# marta8

23.04.2017 21:48

Najbardziej lubię czytać kryminały, reportaże i poradniki. Dla mnie ważne jest to, żeby czytając móc się czegoś nauczyć. Księgarnie internetowa to dobra opcja.

REKLAMA

# Reginak

24.05.2017 19:48

Pamiętam, że kiedyś przywoziłam książki z Polski, teraz rzeczywiście można bez problemu kupić książki na miejscu w UK, cieszy mnie to, bo akurat bardzo lubię czytać. Myślałam też o zakupie audiobooków, jednak jak dla mnie póki co są trochę za drogie.

# EmilaBo

22.07.2017 18:49

#joanna napisał(a) 25.11.2016 18:19
Sprawdzałeś http://rewolucja.co.uk , to chyba jedna z popularniejszych księgarni online, która sprzedaje polskie książki w UK. Mają około 100 tys. pozycji, dostawa jest tania, to niecałe 2 funty. Do tego w piątki jest promocja na wybrane tytuły.

Bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia, mam od nich gry planszowe, bardzo lubimy w domu w ten sposób spędzać wolny czas. Dobrze, że teraz można bez problemu kupić też polskie książki dla dzieci, to duża wygoda.

# Sardynia

24.08.2017 14:27

Dużo się zmieniło w kwestii dostępności polskiej literatury na Wyspach, oczywiście są to zmiany na dobre. Kiedyś był problem z dostępnością polskich książek w UK, obecnie można je kupić bez większego problemu, to duży plus.

REKLAMA

# marina

30.09.2017 23:30

Podobno Polacy czytają mało książek, ale ja zauważyłam, że dużo osób korzysta z księgarni również w sieci. Sama bardzo dużo czytam i robię zakupy w księgarniach internetowych, jest tanio, mają duży wybór, często są organizowane promocje.

# dominica

12.01.2018 11:54

Ja przerzuciłam się na książki audio, wprawdzie są trochę droższe, ale według mnie to duża wygoda, można ich słuchać nawet podczas prowadzenia samochodu, czy stania w korku ;)

# Grecki

12.01.2018 21:24

Nie polecam

REKLAMA

# Krzysztof2

07.03.2018 01:08

Na co dzień posługuję się językiem angielskim, także chętnie po pracy sięgam po polskie książki, super, że wybór jest duży.

# to syf jest

08.03.2018 17:01

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# mamama3857

19.03.2018 15:42

#miesiącjęzykaojczystego przynosi kody rabatowe i darmową wysyłkę książek w UK :
http://ksiegarniainternetowa.co.uk :)

REKLAMA

# MichalProsty

20.03.2018 09:23

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

# madziarka

25.10.2022 20:32

Niestety ja nigdy w tym kraju nie mieszkałam więc również niestety za bardzo nie wiem jak wyglądają księgarnie w tym kraju. Moim zdaniem bardoz fjnym wyborem jest zaglądanie do księgarni internetowej https://tetraerica.pl/ gdzie tak naprawdę ja póki co znalazłąm wszystkie pozycje książkowe na jakich mi zależało.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024