REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# xxx

24.10.2018 17:31

Razem Ddla Bielan - 7 z 9 osób,które dostaly sie do rady dzielnicy od nich startowało wcześniej z list SLD - tak sie robi politykę cwaniactwem

# Tadek

24.10.2018 17:58

No i co z tego że SLD ?? RdB robi kupę dobrej roboty niż betony z PO czy PiS od lat w Radzie Dzielnicy. Cwaniacy z PO i PiS

# Księżycowy

24.10.2018 19:47

No, Piotrusiowi to tylko smoczka brak na tych zdjęciach....., ale oczywiście brawo.

REKLAMA

# Tadek

24.10.2018 21:15

#Księżycowy napisał(a) 24.10.2018 19:47
No, Piotrusiowi to tylko smoczka brak na tych zdjęciach....., ale oczywiście brawo.
Piotrusiowi czy Grzegorzowi?
Dla mnie mega gościami są pan Lisiak i Włodarczyk.
Nasi ludzie.
Dobrze ze nie wszedł niektóry rodzinny beton z PO..

# Michal M

25.10.2018 09:01

Mam nadzieję że obecny kurs polityki mieszkaniowej którą prowadził Pan Burmistrz W. Piątkowski, będzie kontynuowany. Dobrą pracę w tamtej kadencji zrobiono, oby tak dalej było.

# calaprawda

25.10.2018 14:25

#Tadek napisał(a) 24.10.2018 17:58
No i co z tego że SLD ?? RdB robi kupę dobrej roboty niż betony z PO czy PiS od lat w Radzie Dzielnicy. Cwaniacy z PO i PiS

No błagam!
Przypominam, że w radzie 2014-2018 nie było radnych ze stowarzyszenia rdb.. wiec o czym mowa!
wszystko co było zrobione było zrobione przez PO i PIS. a w zasadzie przez PO, bo to Mencina i cale PO zabiegało o wszystko dla bielan w Ratuszu. Dzieki temu mielismy zwiekszony budzet na Bielanch. Byly tez radne NIEZRZESZONE - dwie, ktore w tych wyborach dopiero dolaczyly do rdb! wiec o jakim betonie PO Tadek mowisz?? ot cala prawda!

REKLAMA

# Tadek

25.10.2018 15:09

A co oni takiego zrobili wielkiego przez 4 lata ? Wymień chociaż kilka wymiernych korzyści dla mieszkańców. Nie chcieli nawet dopuścić ludzi z Chomiczówki by mieli swój głos. Beton i tyle.

# stąd

29.10.2018 09:43

Panie Tadku - proszę o informację co dotychczas zrobiło Razem dla Bielan? Konkretnie. Jak wyżej, z Razem było dwóch wiceburmistrzów i 0 radnych (dwie niezrzeszone z SLD, które zmieniły barwy). Przy tych KONKRETACH proszę podać też budżety, ewentualnie skąd pochodziły środki a zatem np odpowiedź optymalna to " CO/ JAKI BUDŻET/ SKĄD POCHODZIŁY PIENIĄDZE" Z góry dziękuję. Jako wyborca PO na którą zresztą było najwięcej głosów na Bielanach chciałbym wreszcie poznać te mityczne, wychwalane przez ich fanów ZASŁUGI Razem dla Bielan. Dziękuję KONKRETNIE!

# obywateljan

31.10.2018 11:26

Jak się ma tyle szmalu by co miesiąc wydawać gzete i kolportowac po całej dzielnicy, masę ulotek, reklam, zdjęcia tych samych twarzy na każdej stronie tzw. Naszych Bielan za nasze podatki to nic dziwnego że takie wyniki.

REKLAMA

# sandacz

17.11.2018 12:22

3 lata temu rozpoczęły się rządy #PiS czyli:
-spadek inwestycji
-prawie 40 nowych podatków i danin
-jeden z najwyższych deficytów w #UE
-afera #nagrodyPiS
- afera #Solvere
-afera #Getback
-afera #KNF
Nadal trwa największa z wcześniejszych afer #PiS
#SKOK.i
#czarne3lataPIS

# Kasandra73

25.11.2018 14:34

#xxx napisał(a) 24.10.2018 17:31
Razem Ddla Bielan - 7 z 9 osób,które dostaly sie do rady dzielnicy od nich startowało wcześniej z list SLD - tak sie robi politykę cwaniactwem
prawda

# Ryba

26.11.2018 09:16

#sandacz napisał(a) 17.11.2018 12:22
3 lata temu rozpoczęły się rządy #PiS czyli:
-spadek inwestycji
-prawie 40 nowych podatków i danin
-jeden z najwyższych deficytów w #UE
-afera #nagrodyPiS
- afera #Solvere
-afera #Getback
-afera #KNF
Nadal trwa największa z wcześniejszych afer #PiS
#SKOK.i
#czarne3lataPIS
Można i tak jak Ty. Ale zobacz, można i tak:
a) już chyba setki miliardów złotych odzyskanych dla nas z tzw. dziury vatowskiej. Pieniądz wyrwano z gęby różnej maści oszustom, najwyraźniej tolerowanym przez poprzednie władze.
b) wyjście z biedy milionów rodzin, dzięki 500 plus i wzrostowi gospodarczemu.
c) praktycznie likwidacja bezrobocia w Polsce
d) najmniejsza dziura budżetowa od początku transformacji, czyli od 1989 r.
e) wyraźny wzrost najniższych emerytur
f) coraz większe amerykańskie gwarancje obronne - można kręcić nosem, ale to jedyna gwarancja naszego bezpieczeństwa w tych coraz bardziej trudnych czasach,
g) niedopuszczenie do przymusowego przyjmowania imigrantów z krajów arabskich.

REKLAMA

# Sylwia P

05.05.2021 01:01

Mam nadzieję na kontynuację polityki mieszkaniowej Pana Włodzimierza Piątkowskiego. Serio? A czym tak się wyróżnił???? Mogę powiedzieć na moim przypadku, że Panu Włodzimierzowi się pomyliło... A konkretnie pomylił się wyrok Sadu i zamiast umowy najmu z 2018, otrzymałam... eksmsję. A raczej miałam otrzymać ale wnioslam skuteczny pozew. Gdyby nie wydane pieniądze na prawnika (zresztą Pan Piątkowski też jest prawnikiem). Wylądowałą bym bezprawnie na bruku. Dla mnie to układy i układziki , te same od wielu lat.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break