REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kradna samochody na Ksiazkowej - tarchomin

 miszenka7

22.02.2005 10:07

Jw. mimo tego ze jest to osiedle strzezone w weekend ukradli mi spod bloku samochod. Nikt nic nie widzial, nie slyszal (ochrona oczywiscie) itd..brak slow. Rece mi opadly. Chcialam wszystkich przestrzec zeby nie czuli sie zbyt bezpiecznie. Mysle sobie po co place za ochrone skoro to tylko iluzja...

# Tomeck

31.03.2006 09:45

Z terenu osiedla strzeżonego wyjechała ci fura?
Czy chodzi o teren nieoogrodzony od ulicy?

# kamila123

10.04.2017 15:14

Oj teraz to chyba wszędzie można te kamery montować, ja ostatnio gdzieś się natknęłam nawet na taką w wizjer wsadzaną i ma bardzo szerokie pole widzenia. Ale na przykład tak jak z tym skradzionym samochodem @miszenka7 to mi się upiekło przypadkiem, bo moje auto ukradli spod szkoły, akurat dziecko zabierałam, zostawiłąm otwarte - roztrzepana nie pomyślałam, maluch poleciał,wrzucił plecak po wf i przybiegł spowrotniem, a mnie nauczycielka zatrzymała i co? Odwracam się a auta nie ma... Co mnie uratowało? Lokalizator GPS z zegarka dziecka! A mąż się ze mnie śmiał, że po co małemu takie rzeczy kupuję i to jeszcze gdzie na SpyShopie dla detektywów ... no właśnie po to ;) Także warto się zabezpieczeć, teraz to i ja jestem o 100 razy mądrzejsa!

REKLAMA

# Januszzzz

11.04.2017 12:27

Dlatego ja u siebie zainstalowałem https://www.navifleet.pl, który szybko namierzy auto, gdyby zostało skradzione.

# dejmo

12.04.2017 09:18

GPS nic Ci nie namierzy, jak ukradną auto, bo nawet średnio rozgarnięty złodziej użyje zagłuszarki. Już lepsza jest radiówka typu LoJack.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024