REKLAMA
REKLAMA

Koszty budowy domu

21.03.2017 03:39 #Dwojerazem
Jak oszacować koszty budowy domu?
29.03.2017 15:19 #Franiu343553
Należy rozważyć wiele aspektów. Zrobić sobie checkliste potrzebnych specjalistów i skontaktować się w sprawie wyceny usługi. Np geodetę mogę polecić z firmy pomiary-geodezja.pl
29.03.2017 16:51 #klemtom
Koszt budowy domu na pewno pomogą ocenić fachowcy. Jak już idzie o nich, to podstawą oczywiście jest firma budowlana, mogę polecić ekipę z Espiro Property, mają wiele lat doświadczenia i naprawdę fajne realizacje na koncie, ich praca się sama broni zresztą, wystarczy zapoznać się z ich "portfolio" :) No i warunki współpracy bardzo transparentne, żadnych zaliczek, a praca rozliczona po zakończonych etapach :)
30.05.2017 09:08 #kiki9
na to wpływ ma wiele kwestii - od tego za jaką kwotę kupisz materiały budowlane, po to, ile od Ciebie wezmą kasy fachowcy. Ja zatrudniłam z http://www.baumar.biz/ i naprawdę ta firma budowlana jest genialna
30.05.2017 14:53 #renata41
Jeśli chodzi o świetną firmę budowlaną z Warszawy i okolic, to mogę się podzielić namiarem na DMD Budownictwo. To z nimi budowaliśmy nasz dom w zeszłym roku, pod Wawą właśnie. Dom był budowany pod klucz. Współpraca z firmą DMD Budownictwo przebiegała bez zakłóceń, powiem nawet, że byłam mile zaskoczona tym, jak sprawny był kontakt :) Mogliśmy liczyć na rzetelne wsparcie w każdej sytuacji, zawsze odpowiadano na nasze (nieraz głupie :P) pytania. Obsługa naszej budowy była naprawdę kompleksowa, wszystkim się zajęła ekipa, a my mieliśmy tzw. święty spokój. Pełen profesjonalizm! Każdemu polecam, taka ekipa to skarb :)
31.05.2017 08:47 PannaMaple
Bardzo trudno jest realnie oszacować koszty budowy domu, ponieważ zawsze w trakcie "wyjdą" jakieś nieprzewidziane wydatki. Ale mimo wszystko warto sporządzić dokładny kosztorys, uwzględniając wszystkie materiały budowlane, nawet złącza ciesielskie: www.koelnerpolska.pl/media/show/906. W internecie znajdziesz ich ceny, więc będzie to żmudne, ale możliwe do wykonania zadanie, które powinno się opłacić.
11.06.2017 23:35 #Joanna
Nie wiem jak z szacowaniem kosztu budowy domu bo u mnie zajmował się tymi sprawami mąż z fachowcami, ale jakbyś miał problem z ogrzewaniem to z własnego doświadczenia muszę przyznać że po przygodzie z gazówką jesteśmy zakochani w panelach słonecznych z oze-biomar.
12.06.2017 00:23 Asura
Trudna sprawa, ale wydaje mi się, że warto postawić na firmy zajmujące się budownictwem o nowoczesnym podejściu do sprawy. Ja tak zrobiłem i nie żałuję :) Korzystałem z ofertyhttp://ags.org.pl i nie ma problemu z cenami, wycenami, dogadaniem się - nie musisz się wtedy obawiać, że bawisz się w inwestycję w ciemno. Polecam :)
25.06.2017 12:59 blazejTR
No to oczywiste, że takie kalkulacje nie są potwierdzeniem w 100% tego co wydamy, ale chociaż mogą nam jakoś nakreślić na jaki wydatek musimy być przygotowani. Bez tego, to chyba nikt by się nie decydował na budowę ;) Ja korzystałem z kalkulatora z- http://new-house.com.pl/. Na obecnym etapie budowy (stan surowy zamknięty) uważam, że były to wyliczenia trafne. Nie kupowałem oczywiście najdroższym materiałów, ot taka średnia półka cenowa, odpowiednia jakościowo do ceny.
28.07.2017 13:00 #natan6
W sumie dużo zależy od tego, jak dom chcemy zbudować. Mnie zainteresował ostatnio temat wentylacji mechanicznej, sądzicie, że to dobre rozwiązanie? Czytałam na te temat artykuł http://wspolczesnakobieta.pl wydaje się dobrą opcją, oczywiście warto rozważyć wszystkie za i przeciw, ale chciałabym zasięgnąć opinii osób, które się zdecydowały na taką wentylację.
01.08.2017 20:12 #jacens39
To wszystko zależy, bo jest wiele elementów... Nas np. zaskoczyło pozytywnie ocieplanie poddasza, okazało się że pianką PUR możemy zrobić taniej niż zakładaliśmy, więc chwilowo jesteśmy na plus :) W ogóle super metoda, nam akurat wykonuje to firma http://www.termoizolacjepur.pl/ :)
07.08.2017 18:55 Darcyk
Jeżeli wybierzesz gotowy projekt domku, to masz zazwyczaj od razu podane przeciętne koszty budowy. Zobacz domek:domoweklimaty.pl/ Za projekt płacisz o wiele mniej, niż za robiony na zamówienie i masz wszystkie wyliczenia.
15.08.2017 12:06 #marcinos373
Koszt budowy domu zależy od naprawdę wielu czynników. O wielu z nich już była mowa powyżej. Najczęściej przy projekcie masz wstępną kalkulację, kosztorys, na tej podstawie można się zorientować. Choć wiadomo, że część osób potem szuka oszczędności na wielu elementach. Na pewno nie warto oszczędzać na wykonawcach, dobra ekipa to podstawa moim zdaniem. U nas dom budowała firma Espiro Property, można było znaleźć taniej, ale za bardzo mi zależało na solidnym wykonaniu, aby szukać oszczędności na jakości...
17.08.2017 09:26 #rovick
Podczas budowy domu należy brać pod uwagę wszystkie szczegóły, a na pewno najważniejsze jest bezpieczeństwo dlatego od siebie polecam zajrzeć na stronę https://smarthome24.pl/ i już na przyszłość zaopatrzyć się w rzeczy takie jak np. detektor czadu - dla pelnego bezpieczenstwa taki gadzet jest niezbedny :)
17.08.2017 09:56 #Daria29
Musisz też rozważyć kwestię usuwania nieczystości. My zdecydowaliśmy się na kontener i u nas wywóz gruzu należał do firmy z Łodzi http://nieczystosci.com.pl Na szczęście wszystko poszło sprawnie, ale tego typu sprawy też warto wziąć pod uwagę
17.08.2017 13:06 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,
03.09.2017 22:59 #marek_ch
Cześć kochani! Jakich materiałów użyć do ocieplenia domu? Czy warto zdecydować się na jeden z systemów oferowanych przez firmę CAPAROL? Szukając odpowiedniego, natrafiłem na CARBON, który został wzmocniony włóknem węglowym, przez co cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością.
04.09.2017 10:49 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. .. ....

703/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 Zaginal kot Szotkarska, Jelonki W czwartek 09.11.2017 nie wrocil do domu rudo-bialy kocur. Jest wykastrowany, zaczipowany, nieufny. Bardzo prosze o pomoc 889 404 594 Kasia

Dam pracę
 ADREAMS jako marka własna z zakresu produkcji filmowych, doradztwa personalnego oraz marketingu świadczy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu. Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce - poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA. Idealna praca dla osób, które lubią handel i kochają pracę z ludźmi, angażują się w wykonywaną pracę w 100% , są gotowi sprostać wyzwaniu bycia DORADCĄ KLIENTA w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV i chcą dołączyć do najlepszych! Oferujemy najwyższe zarobki w handlu branży AGD/IT/RTV, różnego rodzaju systemy motywacyjne podnoszące Twoje wynagrodzenie nawet o 300%, liczne premie, bogaty pakiet Benefitów i dofinansowań (Multisport, ubezpieczenie,... ) oraz elastyczne grafiki pracy! APLIKUJ JUŻ TERAZ -> rekrutacja@me.pl

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Nauka
 Dla osób, które nie mają czasu, są dorosłe i MUSZĄ mówić po niemiecku. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Czy masz zdolności językowe? Ja nie miałam ale wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę. W między czasie pomagałam w niemieckim osobą pracującym w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii... Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział konkretne postępy. Chciałam, żeby widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania indywidualne. Wystarczy Internet i słuchawki na przykład od telefonu. Twoja lektorka Jolanta Mail: jolanta@niemiecki-skype.pl www.niemiecki-skype.pl Tel: 790 701 508

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie