REKLAMA
REKLAMA

Koszty budowy domu

21.03.2017 03:39 #Dwojerazem
Jak oszacować koszty budowy domu?
29.03.2017 15:19 #Franiu343553
Należy rozważyć wiele aspektów. Zrobić sobie checkliste potrzebnych specjalistów i skontaktować się w sprawie wyceny usługi. Np geodetę mogę polecić z firmy pomiary-geodezja.pl
29.03.2017 16:51 #klemtom
Koszt budowy domu na pewno pomogą ocenić fachowcy. Jak już idzie o nich, to podstawą oczywiście jest firma budowlana, mogę polecić ekipę z Espiro Property, mają wiele lat doświadczenia i naprawdę fajne realizacje na koncie, ich praca się sama broni zresztą, wystarczy zapoznać się z ich "portfolio" :) No i warunki współpracy bardzo transparentne, żadnych zaliczek, a praca rozliczona po zakończonych etapach :)
30.05.2017 09:08 #kiki9
na to wpływ ma wiele kwestii - od tego za jaką kwotę kupisz materiały budowlane, po to, ile od Ciebie wezmą kasy fachowcy. Ja zatrudniłam z http://www.baumar.biz/ i naprawdę ta firma budowlana jest genialna
30.05.2017 14:53 #renata41
Jeśli chodzi o świetną firmę budowlaną z Warszawy i okolic, to mogę się podzielić namiarem na DMD Budownictwo. To z nimi budowaliśmy nasz dom w zeszłym roku, pod Wawą właśnie. Dom był budowany pod klucz. Współpraca z firmą DMD Budownictwo przebiegała bez zakłóceń, powiem nawet, że byłam mile zaskoczona tym, jak sprawny był kontakt :) Mogliśmy liczyć na rzetelne wsparcie w każdej sytuacji, zawsze odpowiadano na nasze (nieraz głupie :P) pytania. Obsługa naszej budowy była naprawdę kompleksowa, wszystkim się zajęła ekipa, a my mieliśmy tzw. święty spokój. Pełen profesjonalizm! Każdemu polecam, taka ekipa to skarb :)
31.05.2017 08:47 PannaMaple
Bardzo trudno jest realnie oszacować koszty budowy domu, ponieważ zawsze w trakcie "wyjdą" jakieś nieprzewidziane wydatki. Ale mimo wszystko warto sporządzić dokładny kosztorys, uwzględniając wszystkie materiały budowlane, nawet złącza ciesielskie: www.koelnerpolska.pl/media/show/906. W internecie znajdziesz ich ceny, więc będzie to żmudne, ale możliwe do wykonania zadanie, które powinno się opłacić.
11.06.2017 23:35 #Joanna
Nie wiem jak z szacowaniem kosztu budowy domu bo u mnie zajmował się tymi sprawami mąż z fachowcami, ale jakbyś miał problem z ogrzewaniem to z własnego doświadczenia muszę przyznać że po przygodzie z gazówką jesteśmy zakochani w panelach słonecznych z oze-biomar.
12.06.2017 00:23 Asura
Trudna sprawa, ale wydaje mi się, że warto postawić na firmy zajmujące się budownictwem o nowoczesnym podejściu do sprawy. Ja tak zrobiłem i nie żałuję :) Korzystałem z ofertyhttp://ags.org.pl i nie ma problemu z cenami, wycenami, dogadaniem się - nie musisz się wtedy obawiać, że bawisz się w inwestycję w ciemno. Polecam :)
25.06.2017 12:59 blazejTR
No to oczywiste, że takie kalkulacje nie są potwierdzeniem w 100% tego co wydamy, ale chociaż mogą nam jakoś nakreślić na jaki wydatek musimy być przygotowani. Bez tego, to chyba nikt by się nie decydował na budowę ;) Ja korzystałem z kalkulatora z- http://new-house.com.pl/. Na obecnym etapie budowy (stan surowy zamknięty) uważam, że były to wyliczenia trafne. Nie kupowałem oczywiście najdroższym materiałów, ot taka średnia półka cenowa, odpowiednia jakościowo do ceny.

409/2387 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie