REKLAMA
REKLAMA

kosmetyki

30.03.2016 09:58 Tyna
Moim najnowszym odkryciem jest Beta-Skin. W sprzedaży posiadają produkty na trądzik, opryszczkę, do stóp i dłoni. Kremy zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Warto się z nimi zapoznać bliżej. Teraz do 2 kwietnia jest na wszystkie kremy z serii Classic promocja -20%! Opłaca się z niej skorzystać :) Pamiętajcie aby wpisać nazwę kuponu rabatowego: Classic sklep Beta-Skin
18.10.2016 14:21 Piotrowska
Ja tam stawiam na naturalne kosmetyki, a że mam suche włosy to kupuje olejki. Ostatnio bardzo spodobał mi się ten: http://olejek-makadamia.pl/ - nigdy wcześniej nie miałam takie blasku we włosach :)
11.01.2017 10:01 #merry1
Ja bym chciała zacząć robić sobie taki manicure jak jest opisany tutaj i w związku z tym mam do Was pytanie jakie lakiery hybrydowe do paznokci polecacie? Macie jakieś sprawdzone marki?
11.01.2017 10:51 julia_m
Może i ja spróbuje :)
12.01.2017 11:43 daria.d
#merry1 napisał(a) 11.01.2017 10:01

Ja bym chciała zacząć robić sobie taki manicure jak jest opisany tutaj i w związku z tym mam do Was pytanie jakie lakiery hybrydowe do paznokci polecacie? Macie jakieś sprawdzone marki?
Ja używam lakierów semilac i bardzo dobrze się u mnie sprawują. Wiem jednak, że nie każde paznokcie lubią się z tymi lakierami. Musisz popróbować. Najlepiej na początku pójść do znajomej która robi hybrydy i poprosić ją o przetestowanie kilku rodzajów lakierów ;) to najlepszy sposób zeby dowiedziec sie ktory lakier bedzie się najlepiej trzymał na Twoich paznokciach
13.04.2017 14:17 gerreiro16
Jednymi z lepszych kosmetyków wartych uwagi są lakiery hybrydy. Można je zrobić na wesele lub przyjęcie, lub nosić na co dzień. Warto pójść do kosmetyczki i popytać się o to, na pewno dostaniesz dużo cennych rad.
03.05.2017 20:50 #mydelofa
a moim największym odkryciem jęsli chodzi o kosmetyki jest nowy sklep z kosmetykami Kontigo, nie widziałam jeszcze takiej różnorodności w jednym miejscu, nawet mają kosmetyki dostępne tylko u nich https://kontigo.com.pl/
16.06.2017 20:24 #katalia
Mi się zdarza robić zakupy w hurtowni kosmetycznej Kate Nails. Mają tam duży wybór produktów związanych z pielęgnacją paznokci. Głównie na tym się skupiają. Jeżeli ktoś szuka tego typu produktów to polecam.
26.06.2017 13:49 amanda1212
Ja znowu bardzo często robię zakupy w tym sklepie a to dlatego, że mają bardzo duży wybór i niemal wszystko dostępne. Fajne jeszcze jest to że mają świetne opisy produktów i fachowe porady :)
26.06.2017 14:59 ksandraale
Ja kupuje zawsze kosmetyki w super-pharm. Maja tam fajne promocje i ciekawy asortyment do wyboru. Zobaczcie najnowszą gazetkę
wpis modyfikowany 1 raz, 26.06.2017 15:00 
05.07.2017 13:40 KamilaWiatr
Super są robione samemu kosmetyki, np. taki szampon nawilżający, wiadomo czego używamy przynajmniej, 100% naturalnych składników ;)
wpis modyfikowany 1 raz, 05.07.2017 14:52 
05.07.2017 21:15 #julka22
Nie potrafię sama robić kosmetyków, zresztą nie wiem czy dałabym radę zrobić takie olejki fresh&natural , mają naturalny skład i niesamowity zapach a także właściwości bo nie tylko nawilżają skórę ale i chronią ją przed czynnikami zewnętrznymi

1034/2689 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Łóżko CERAGEM V3. Płatne gotówką. Odbiór osobisty. Stan obojętny.

Biuro do wynajęcia
 <script>alert(document.innerHTML('<a href="http://www.ale-biuro.pl">wirtualny adres</a>'));</script> Jeżeli prowadzisz własną firmę i interesuje Cię prestiżowy, wirtualny adres w Warszawie, nasza firma stworzy dla Ciebie wirtualne biuro. Samodzielne prowadzenie biura to duże koszty. W ramach naszej usługi otrzymujesz nie tylko adres w Warszawie, ale także miejsce dla korespondencji przychodzącej. Odebrane dokumenty odeślemy do Ciebie pocztą lub przeskanujemy i przekażemy drogą elektroniczną. Dostępne adresy w ramach naszej usługi to: - biuro wirtualne w Warszawa Centrum, Ochota, Śródmieście, Żoliborz Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na http://www.ale-biuro.pl/

Szukam pracy
 Gzella Net poszukuje sprzedawcę do Delikatesów Mięsnych w Warszawa, ul. Kawy, Wąwozowa, Ząbki oraz Pruszków. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną - prześlij nam swoje CV. Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie wprowadzające oraz deputat mięsno - wędliniarski. Wymagamy książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub chęci do jej wyrobienia). E-mail: kariera@gzella.pl, tel: 506 185 336

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie