REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

kosmetyki

30.03.2016 09:58 Tyna
Moim najnowszym odkryciem jest Beta-Skin. W sprzedaży posiadają produkty na trądzik, opryszczkę, do stóp i dłoni. Kremy zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Warto się z nimi zapoznać bliżej. Teraz do 2 kwietnia jest na wszystkie kremy z serii Classic promocja -20%! Opłaca się z niej skorzystać :) Pamiętajcie aby wpisać nazwę kuponu rabatowego: Classic sklep Beta-Skin
18.10.2016 14:21 Piotrowska
Ja tam stawiam na naturalne kosmetyki, a że mam suche włosy to kupuje olejki. Ostatnio bardzo spodobał mi się ten: http://olejek-makadamia.pl/ - nigdy wcześniej nie miałam takie blasku we włosach :)
11.01.2017 10:01 #merry1
Ja bym chciała zacząć robić sobie taki manicure jak jest opisany tutaj i w związku z tym mam do Was pytanie jakie lakiery hybrydowe do paznokci polecacie? Macie jakieś sprawdzone marki?
11.01.2017 10:51 julia_m
Może i ja spróbuje :)
12.01.2017 11:43 daria.d
#merry1 napisał(a) 11.01.2017 10:01

Ja bym chciała zacząć robić sobie taki manicure jak jest opisany tutaj i w związku z tym mam do Was pytanie jakie lakiery hybrydowe do paznokci polecacie? Macie jakieś sprawdzone marki?
Ja używam lakierów semilac i bardzo dobrze się u mnie sprawują. Wiem jednak, że nie każde paznokcie lubią się z tymi lakierami. Musisz popróbować. Najlepiej na początku pójść do znajomej która robi hybrydy i poprosić ją o przetestowanie kilku rodzajów lakierów ;) to najlepszy sposób zeby dowiedziec sie ktory lakier bedzie się najlepiej trzymał na Twoich paznokciach

595/2062 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie