REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kosmetyki na prezent

08.10.2016 09:57 Kasiunia
Stosujecie jakieś kosmetyki garnier? Zastanawiam się, które z kremów czy tez toników będą odpowiednie dla 19 latki.Siostrzenica na urodziny chciałaby jakąś fajną pakę kosmetyków pomóżcie mi coś dobrać :)
18.10.2016 14:22 Piotrowska
Jeżeli chodzi o włosy, to ja polecam olejki, mam suche włosy, więc olejki bardzo mi służą. To mój ulubiony - http://olejek-makadamia.pl/. Olejek makadamia naprawdę fajnie działa na włosy.
18.10.2016 15:28 ankano
O dziwo ciekawe zestawy kosmetyków można znaleźć w POLOmarket, zresztą zobacz sama na ich nową gazetkę: http://www.polomarket.pl/pl/promocja/

Pozdrawiam :)
22.10.2016 11:59 natanka
wiesz co wejdź sobie najlepiej na strone garniera http://www.garnier.pl i tam poszperaj po kosmetykach, bo to też wiesz zależy do jakiej skóry itd, ja używam tylko kosmetyków garniera, są dla nastolatków chyba najlepsze na rynku :P no i te ich owocowe nieziemskie zapachy, uwielbiam :P
05.12.2016 13:04 #korter
Świetne kosmetyki ma np. Hildegard Braukmann i ten kierunek zdecydowanie polecam, chociaż wiele zależy od tego, jakie po prostu klimaty wam podchodzą. Akurat ich kosmetyki w mojej rodzinie genialnie się sprawdzają w roli prezentów - uważam, że na takie właśnie warto stawiać. Mają świetny szampon, kremy... Musicie tylko mieć pewność, że to się sprawdzi....
22.12.2016 13:11 #anim
W sumie fajny prezezent kosmetyki, ja mojemu chłopakowi daje suplementy, jego ulubione białko, maximumnutrition.pl/pl/odzywki -wysokobialkowe-proteiny/ 589-Syntrax-Nectar-Naturals. html#full_description Mma nadzieje ze bedzie zadowolony z tego preznetu.
22.12.2016 13:12 #anim
W sumie fajny prezezent kosmetyki, ja mojemu chłopakowi daje suplementy, jego ulubione białko, maximumnutrition.pl/pl/odzywki- wysokobialkowe-proteiny/ 589-Syntrax-Nectar-Naturals.html# full_description Mma nadzieje ze bedzie zadowolony z tego preznetu.
W sumie fajny prezezent kosmetyki, ja mojemu chłopakowi daje suplementy, jego ulubione białko, maximumnutrition.pl/pl/ odzywki-wysokobialkowe- proteiny/ 589-Syntrax-Nectar-Naturals.html# full_description Mma nadzieje ze bedzie zadowolony z tego preznetu.
W sumie fajny prezezent kosmetyki, ja mojemu chłopakowi daje suplementy, jego ulubione białko, maximumnutrition.pl/pl /odzywki-wysokobialkowe- proteiny/ 589-Syntrax-Nectar- Naturals.html# full_description Mma nadzieje ze bedzie zadowolony z tego preznetu.
23.12.2016 07:21 #inna
Wiesz co może cos innego zaproponuj? Może jakaś książka? Może coś o historii motoryzacji np? na inbook.pl są fajne może coś akurat fajnego znajdziesz, do tego dokup jakieś dobre czekoladki i będzie spoko
23.12.2016 07:50 #buzka
ojj kosmetyki to niewiadomo jaką kto ma skórę i sa kłopotlwie wiesz? Może jakas gra? Zawsze to mocno uniwersalny preznet jest! na konsoleigry.pl jest duży wybór są i gry planszowe, sa gry komputerowe, sa gry na konsole. Do tego czekoa;ldki jakies i bedzie stykało.
23.12.2016 08:30 #iśka
Kosmetyki nie... sa słabym pomysłem! Ja sama bym bardzo chciala dostac akcesorai do kuchni Bardzo mi sie coś w tym stylu, cinnibird.pl/cinnibird-white.html Nie chciałabym od nikogo kosmetyków bo mam wrażłiwą skórę! ado kuchni gadzet zawsze sie pzryda.
23.12.2016 08:50 #jrd
Też mi sie wydaje ze kosmetykito słaby pomysł i zgadzam się z poprzednikami! dla swojego chłopaka kupie pewnie jakiś gadzet z star wars, www.dystryktzero.pl/gadzety-star-wars/ moj chłopak bardzo sie interesuje wiec wydaje mi sie ze bedzie to preznet idealny.
23.12.2016 09:37 #789s
Mojej żonce to kupie kosmetyki, ale samochodowe, takei do pielegamcji auta zeby miala i mogla czyścić swoj samochód, total-care.pl/cat-pl-1-AUTO- CARE-br-chemia- motoryzacyjna.html tu mechanik polecił mi fajny sklep z profesjonalną chemią motoryzacyjną
23.12.2016 10:58 #iii888
Na święta i nie tylko z resztą mysle bardzo fajną opcją na wszelkie prezenty jest dawanie czegoś co zostanie
na lata, co będziemy wspominać, dla mnie takim prezentem ejst fotografia na płótnie http://foto-kodak.pl/Promocje.html. Kosmetyki sa beznadziejne a taka pamiątak jak najbarzdeij super
23.12.2016 11:57 #mmm777
Kosmetyki to zazwyczaj trzeba się znać bardziej na skózre, cerze, włosach zapachu, etc. na święta dla mojej mamy kupiłam akcesoria do kuchni między innymi bedzia miała mamy fajne podstawki do kompletu. Tka rzecz do kuchni zawsze się przyda i jest niezywkle praktyczna.
30.12.2016 13:22 #anakan
Jeśli to będą np. kosmetyki Hildegard Braukmann to zdecydowanie polecam. Mają jakościowe kosmetyki, które robią dużą różnicę. A jeśli chodzi o prezenty, to oni mają kosmetyczne pakiety i to na bank się w tej roli sprawdzi. Ich produkty są niezawodne, kilka mamy, stale używamy. Na pewno polecam szampon czy żel do kąpieli, ale analogicznie tak samo dobre są kremy - te które testowaliśmy.
11.01.2017 10:31 #riki778
Ja kupiłam ostatnio przyjaciółce zestaw lakierów hybrydowych z lampą UV bo wiesz, że chce zacząć robić sobie sama w domu taki manicure.
21.03.2017 21:20 #ejmy
Ja ostatnio taki fajny sklep kosmetyczny odkryłam - https://kontigo.com.pl/ i maja sporo fajnych marek które widziałam tylko u nich :) może coś takiego na prezent?

13/470 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie