REKLAMA
REKLAMA

Kosmetyki dla atopowej skóry

17.10.2017 11:36 #lalaii
Kochani zmagam sie niestety z atopowym zapaleniem skóry. To jest trochę problem dla mnie fakt, szukam żelu do mycia i znalazlam ten: atopis.pl/produkty-3/face-body -wash-plyn-do-mycia- twarzy-i-ciala/
co wy na to? Ktoś używał?
17.10.2017 12:36 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .

43/871 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

Sprzedam
 Naprawa lamp błyskowych Sony, Nikon, Canon, Pentax, Olympus, Metz, Sunpak i innych. Oferujemy bezpłatną diagnostykę, gwarancję na naprawy. NAPRAWA LAMP BŁYSKOWYCH Kraków ul. Worcella 6/4 tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl

Nauka
 Dla osób, które nie mają czasu, są dorosłe i MUSZĄ mówić po niemiecku. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Czy masz zdolności językowe? Ja nie miałam ale wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę. W między czasie pomagałam w niemieckim osobą pracującym w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii... Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział konkretne postępy. Chciałam, żeby widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania indywidualne. Wystarczy Internet i słuchawki na przykład od telefonu. Twoja lektorka Jolanta Mail: jolanta@niemiecki-skype.pl www.niemiecki-skype.pl Tel: 790 701 508

Budowlane
 Deska elewacyjna elastyczna PlasterTynk doskonała IMITACJA DREWNA o szerokim spektrum zastosowań PLASTMAKER producent imitacji drewna wykonuje i poleca elastyczne deski elewacyjne oraz belki rustykalne na wymiar. ZAMÓW DARMOWE ZESTAWY PRÓBEK. Odwiedz stronę PLASTMAKER lub http://elastycznadeska.pl/deska-elewacyjna-elastyczna/ Telefon do biura 44 786 15 99

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie