REKLAMA
REKLAMA


02.06.2015 08:40 #SONNY
Korty dla mieszkańców!
02.06.2015 12:18 #DÓDA
pan redaktor nie mówi całej prawdy, tak najłatwiej zwalić wszystko na urząd i urzędników, ludzie zawsze uwierzą w ich wine. Apeluje do Pana redaktora żeby się zainteresował sprawą kortów porządnie - poznał historię powstania, co się z nimi działo, poznał prawdziwe oblicze niby-stowarzyszenia, osób, które za nim stoją i jaki interes prywatny w tym mają. Myślę, że jak się pan wybierze do urzędu to udzielą panu pełnych informacji, taki mają obowiązek a obecny burmistrz w przeciwieństwie do poprzednika dba o interesy mieszkańców. Mieszkańcom Bródna należy się cała prawda o kortach a nie tylko pół-prawda mocno zainteresowanej czerpaniem prywatnych korzyści z publicznego terenu strony (niby-stowarzyszenia).
02.06.2015 13:17 #Wyszogrodzka 3
A gdzie tu mówienie nieprawdy i zwalanie winy na ratusz? Urząd słusznie postąpił zamykając tę samowolę. Prywatne osoby zrobiły tam sobie folwark i dobrze że burmistrz Antonik to ukrócił.
02.06.2015 17:15 #Ewka
Dobrze, że przegoniliście tych oszustów co naciągali ludzi! Biznesik sobie robił jeden z drugim.
02.06.2015 17:32 #ola
Mieszkańcy? Proszę mnie nie rozśmieszać. Mieszkałam 20 metrów od tego kortu przez 30 lat. To był prywatny folwark syna prezesa spółdzielni Bródno. Tylko on miał klucze do furtki, tylko on i jego koledzy mogli tam grać. Zapytaliśmy kiedyś czy moglibyśmy pograć w środku - kazano nam spadać i zostaliśmy postraszeni policją. Mieszkańcy oglądali kort tylko przez siatkę, a jak obrósł bluszczem nic już nie było widać. Dla zwykłych śmiertelników był mur do odbijania piłki pare metrów dalej (w miejscu dzisiejszego placu zabaw). Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie ukrócił tę samowolę. Nie wiem dlaczego takie długoletnie zawłaszczanie terenów spółdzielni przez krewnych i znajomych królika popieracie.
REKLAMA
02.06.2015 18:00 #Jan-ek
Odezwały się tenisowe trolle.

Idźcie na stronę http://kortytargowek.wordpress.com/ i zobaczcie pełniejszą wersję zdarzeń. To co pisze pan Burkiewicz to nieprzytomne łamańce i bałagan.

Jak ktoś mógł zrobić sobie krzywdę kablami wiszącymi na wysokości 3-4 metrów? Tłumaczenie rzecznika jest bez sensu - widać, że nigdy tam nie był. Taki sam z niego profesjonalista jak z autora tego artykułu.

Co do stwierdzeń, że ktoś był z kortów przepędzany, to może trafił na jakiegoś złośliwca, bo zasadniczo wszyscy tenisiści zgadzali się, że kazdy może grać, kto się zgodzi na kulturę zachowania i na Regulamin, jaki był tam obowiazujący. Różni ludzie tam przychodzili, więc i zachowania mogły być różne.

Rzecznik też robi Państwu wodę z mózgu, bo nie ma żadnych dowodów, że była to samowolka budowlana, wrecz odwrotnie. Budowę zaczął Urząd Miasta, który nie skończył tego ale za to społecznicy się dołożyli za ZGODĄ Urzędu Miasta - na to są dokumenty.

Najważniejsze to to, że Urząd Dzielnicy nie ma dokumentu na przekazanie z powrotem kortów do Urzędu Miasta podobno w 2008 roku. A więc nie miał prawa przekazać terenu do Ogrodu Jordanowskiego a ten nie miał prawa zamknąć kortu.

Kartka głosi: WSTĘP WZBRONIONY
02.06.2015 18:44 #Przemysław Burkiewicz
Moje uszanowanie,

Proszę o pohamowanie się z emocjami i niepisanie że mój tekst to "nieprzytomne łamańce i bałagan" a ja nie jestem profesjonalistą, ponieważ mija się Pan z prawdą. Wypowiedzi były autoryzowane, a to, że komuś nie podoba się, że dziennikarz słucha dwóch stron (tj. pani która chce być anonimowa i ratusza, a nie tylko pani która chce być anonimowa), a nie jednej - to już problem tej osoby.

A anonimowość - cóż, w Państwa opinii zapewne jest wyznacznikiem klarowności działań i dobrych intencji.

Miłego popołudnia,

Przemysław Burkiewicz
02.06.2015 22:38 #Cyga
Dlaczego wy ludzie jeszcze nie wyrósł iście z socjalizmu.. myślicie że urzędnicy to bogowie którzy wiedzą lepiej za wszystkich. O jakich normach tu piszecie ? ... oczywiście narzuconych z uni europejskiej. Jedyny prywatny obiekt (który nie jest sceptycz nie nastawiony na ludzi a wręcz przeciwnie każdy kto na kort przyjdzie może tam zagrać. ..tylko ze teraz urzedasy poza myją li na swoje kludki korty i się chwała ze macie tenisowa zniszczyli. Ludzie czy wy naprawdę możecie zająć się własnym życiem a nie czyimś ? Ja rozumiem żeby urzędnik ograniczał wolność ale obywatel obywatelowi... ja przepraszam
02.06.2015 22:45 #Jan-ek
Dobra, przeholowałem - artykuł jest całkiem ok, brakuje mi tylko zapytania rzecznika o sprawę formalną, czy mają dokumenty na to, że korty zostały im przekazane w 2008 roku.
Dostęp do kortów to sprawa organizacyjna - w kulturalnym świecie można się dogadać.
Tak więc przepraszam Pana Burkiewicza za radykalizm wypowiedzi.
08.06.2015 10:27 #J.G.
Pani olu nazywam się Jerzy Grodner i nie chowam się za żadnym pseudonimem. Jestem członkiem zarządu Bródnowskiego Osiedlowego stowarzyszenia Tenisa Ziemnego. Osobiście rozdałem ponad 50 kluczyków do kłódki zamykającej furtkę kortów. Nie wierzę że ktoś z naszych członków mógł zachować się w tak arogancki sposób. Zawsze zachęcaliśmy wszystkich zainteresowanych do przystąpienia do naszego stowarzyszenia. Być może jednak miała pani pecha i trafiła na członka którego przyjęliśmy na początku sezonu 2014 r. Rzeczywiście w przeciwieństwie do wszystkich innych okazał się niekulturalnym aroganckim człowiekiem i w dn.11.10.2014 r. usunęliśmy go z naszego stowarzyszenia.
Pozdrawiam J.G.
08.06.2015 10:33 #Jerzy Grodner
Pani olu nazywam się Jerzy Grodner i nie chowam się za żadnym pseudonimem. Jestem członkiem zarządu Bródnowskiego Osiedlowego stowarzyszenia Tenisa Ziemnego. Osobiście rozdałem ponad 50 kluczyków do kłódki zamykającej furtkę kortów. Nie wierzę że ktoś z naszych członków mógł zachować się w tak arogancki sposób. Zawsze zachęcaliśmy wszystkich zainteresowanych do przystąpienia do naszego stowarzyszenia. Być może jednak miała pani pecha i trafiła na członka którego przyjęliśmy na początku sezonu 2014 r. Rzeczywiście w przeciwieństwie do wszystkich innych okazał się niekulturalnym aroganckim człowiekiem i w dn.11.10.2014 r. usunęliśmy go z naszego stowarzyszenia.
Pozdrawiam J.G.
04.07.2017 20:32 BOSTZ
Panie Przemysławie, nie fer jest posługiwanie sie nieprawdą pochodzaca jednostronnie od przedstawicieli Urzędu Dzielnicy. Jestem członkiem Zarzadu Brudnowskiego Osiedlowego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego. Nie ukrywamy sie i kontakt z naszxym stowarzyszeniem jest mozliwy. Mamy wszystkie dokumenty zaprzeczajace kłamstwom rzecznika U.D. Korty zostały zbudowane przeż Urzad miasta za nasze społeczne pieniądze zgodnie z wszelkimi zasadami budowlanymi, a jedynie zostały za zgoda uwczesnych władz społecznie przekształcone z kortów trawiastych na ziemne. Jeżeli chce pan obiektywnie się ustosunkowac do tego problemu to proszę o kontakt, Mój telefon 602642870. Służę informacją i dokumentami zaprzeczającymi kłamstwom rzecznika U.D.
z poważaniem J.G.

 179/1291 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Prywatne pozyczki pod weksel - dam pozyczke prywatna Drodzy wlasciciele, Czy potrzebujesz pozyczki pieniedzy miedzy osobami, aby ponownie uruchomic swoje zycie i finansowac projekt? I oferuje pozyczki miedzy osobami z oprocentowaniem w wysokosci 2%, a okres splaty zalezy od ciebie. Jestem z siedziba ekonomista i postanowilem wprowadzic to pole, aby pomóc moich rówiesników, którzy sa w trudnej sytuacji. Wiec dla wszystkich aplikacji pozyczki, prosze o kontakt za posrednictwem poczty E-mail: armosa19@gmail.com

Zdrowie i Uroda
 OKULISTA ul. Broniewskiego 28 (nad SIMPLY) tel. 22 633-99- 11

Porady prawne
 ##Konsolidacje kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych Sprawdzimy , wybierzemy i przedstawimy najlepsze dostępne oferty. Wystarczy,że masz 500 zł dochodu -akceptujemy wszystkie źródła dochodu . Pomoc również dla osób posiadających problemy z BIK,KRD Pomagamy również osobom: w ciężkiej sytuacji finansowej , w przypadku braku zdolności, w przypadku pętli chwilówek W przypadku kiedy Bank odmówił Kredytu. Bezpłatny dojazd na terenie Całej Polski Telefon : 790 501 503

Nieruchomości
 Proponuję dożywotnią rentę dla starszej osoby w zamian za mieszkanie w Warszawie. Podpisze notarialnie umowę w której będą wspólnie uzgodnione warunki.


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.