REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


02.06.2015 08:40 #SONNY
Korty dla mieszkańców!
02.06.2015 12:18 #DÓDA
pan redaktor nie mówi całej prawdy, tak najłatwiej zwalić wszystko na urząd i urzędników, ludzie zawsze uwierzą w ich wine. Apeluje do Pana redaktora żeby się zainteresował sprawą kortów porządnie - poznał historię powstania, co się z nimi działo, poznał prawdziwe oblicze niby-stowarzyszenia, osób, które za nim stoją i jaki interes prywatny w tym mają. Myślę, że jak się pan wybierze do urzędu to udzielą panu pełnych informacji, taki mają obowiązek a obecny burmistrz w przeciwieństwie do poprzednika dba o interesy mieszkańców. Mieszkańcom Bródna należy się cała prawda o kortach a nie tylko pół-prawda mocno zainteresowanej czerpaniem prywatnych korzyści z publicznego terenu strony (niby-stowarzyszenia).
02.06.2015 13:17 #Wyszogrodzka 3
A gdzie tu mówienie nieprawdy i zwalanie winy na ratusz? Urząd słusznie postąpił zamykając tę samowolę. Prywatne osoby zrobiły tam sobie folwark i dobrze że burmistrz Antonik to ukrócił.
02.06.2015 17:15 #Ewka
Dobrze, że przegoniliście tych oszustów co naciągali ludzi! Biznesik sobie robił jeden z drugim.
02.06.2015 17:32 #ola
Mieszkańcy? Proszę mnie nie rozśmieszać. Mieszkałam 20 metrów od tego kortu przez 30 lat. To był prywatny folwark syna prezesa spółdzielni Bródno. Tylko on miał klucze do furtki, tylko on i jego koledzy mogli tam grać. Zapytaliśmy kiedyś czy moglibyśmy pograć w środku - kazano nam spadać i zostaliśmy postraszeni policją. Mieszkańcy oglądali kort tylko przez siatkę, a jak obrósł bluszczem nic już nie było widać. Dla zwykłych śmiertelników był mur do odbijania piłki pare metrów dalej (w miejscu dzisiejszego placu zabaw). Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie ukrócił tę samowolę. Nie wiem dlaczego takie długoletnie zawłaszczanie terenów spółdzielni przez krewnych i znajomych królika popieracie.
REKLAMA
02.06.2015 18:00 #Jan-ek
Odezwały się tenisowe trolle.

Idźcie na stronę http://kortytargowek.wordpress.com/ i zobaczcie pełniejszą wersję zdarzeń. To co pisze pan Burkiewicz to nieprzytomne łamańce i bałagan.

Jak ktoś mógł zrobić sobie krzywdę kablami wiszącymi na wysokości 3-4 metrów? Tłumaczenie rzecznika jest bez sensu - widać, że nigdy tam nie był. Taki sam z niego profesjonalista jak z autora tego artykułu.

Co do stwierdzeń, że ktoś był z kortów przepędzany, to może trafił na jakiegoś złośliwca, bo zasadniczo wszyscy tenisiści zgadzali się, że kazdy może grać, kto się zgodzi na kulturę zachowania i na Regulamin, jaki był tam obowiazujący. Różni ludzie tam przychodzili, więc i zachowania mogły być różne.

Rzecznik też robi Państwu wodę z mózgu, bo nie ma żadnych dowodów, że była to samowolka budowlana, wrecz odwrotnie. Budowę zaczął Urząd Miasta, który nie skończył tego ale za to społecznicy się dołożyli za ZGODĄ Urzędu Miasta - na to są dokumenty.

Najważniejsze to to, że Urząd Dzielnicy nie ma dokumentu na przekazanie z powrotem kortów do Urzędu Miasta podobno w 2008 roku. A więc nie miał prawa przekazać terenu do Ogrodu Jordanowskiego a ten nie miał prawa zamknąć kortu.

Kartka głosi: WSTĘP WZBRONIONY
02.06.2015 18:44 #Przemysław Burkiewicz
Moje uszanowanie,

Proszę o pohamowanie się z emocjami i niepisanie że mój tekst to "nieprzytomne łamańce i bałagan" a ja nie jestem profesjonalistą, ponieważ mija się Pan z prawdą. Wypowiedzi były autoryzowane, a to, że komuś nie podoba się, że dziennikarz słucha dwóch stron (tj. pani która chce być anonimowa i ratusza, a nie tylko pani która chce być anonimowa), a nie jednej - to już problem tej osoby.

A anonimowość - cóż, w Państwa opinii zapewne jest wyznacznikiem klarowności działań i dobrych intencji.

Miłego popołudnia,

Przemysław Burkiewicz
02.06.2015 22:38 #Cyga
Dlaczego wy ludzie jeszcze nie wyrósł iście z socjalizmu.. myślicie że urzędnicy to bogowie którzy wiedzą lepiej za wszystkich. O jakich normach tu piszecie ? ... oczywiście narzuconych z uni europejskiej. Jedyny prywatny obiekt (który nie jest sceptycz nie nastawiony na ludzi a wręcz przeciwnie każdy kto na kort przyjdzie może tam zagrać. ..tylko ze teraz urzedasy poza myją li na swoje kludki korty i się chwała ze macie tenisowa zniszczyli. Ludzie czy wy naprawdę możecie zająć się własnym życiem a nie czyimś ? Ja rozumiem żeby urzędnik ograniczał wolność ale obywatel obywatelowi... ja przepraszam
02.06.2015 22:45 #Jan-ek
Dobra, przeholowałem - artykuł jest całkiem ok, brakuje mi tylko zapytania rzecznika o sprawę formalną, czy mają dokumenty na to, że korty zostały im przekazane w 2008 roku.
Dostęp do kortów to sprawa organizacyjna - w kulturalnym świecie można się dogadać.
Tak więc przepraszam Pana Burkiewicza za radykalizm wypowiedzi.
08.06.2015 10:27 #J.G.
Pani olu nazywam się Jerzy Grodner i nie chowam się za żadnym pseudonimem. Jestem członkiem zarządu Bródnowskiego Osiedlowego stowarzyszenia Tenisa Ziemnego. Osobiście rozdałem ponad 50 kluczyków do kłódki zamykającej furtkę kortów. Nie wierzę że ktoś z naszych członków mógł zachować się w tak arogancki sposób. Zawsze zachęcaliśmy wszystkich zainteresowanych do przystąpienia do naszego stowarzyszenia. Być może jednak miała pani pecha i trafiła na członka którego przyjęliśmy na początku sezonu 2014 r. Rzeczywiście w przeciwieństwie do wszystkich innych okazał się niekulturalnym aroganckim człowiekiem i w dn.11.10.2014 r. usunęliśmy go z naszego stowarzyszenia.
Pozdrawiam J.G.
08.06.2015 10:33 #Jerzy Grodner
Pani olu nazywam się Jerzy Grodner i nie chowam się za żadnym pseudonimem. Jestem członkiem zarządu Bródnowskiego Osiedlowego stowarzyszenia Tenisa Ziemnego. Osobiście rozdałem ponad 50 kluczyków do kłódki zamykającej furtkę kortów. Nie wierzę że ktoś z naszych członków mógł zachować się w tak arogancki sposób. Zawsze zachęcaliśmy wszystkich zainteresowanych do przystąpienia do naszego stowarzyszenia. Być może jednak miała pani pecha i trafiła na członka którego przyjęliśmy na początku sezonu 2014 r. Rzeczywiście w przeciwieństwie do wszystkich innych okazał się niekulturalnym aroganckim człowiekiem i w dn.11.10.2014 r. usunęliśmy go z naszego stowarzyszenia.
Pozdrawiam J.G.
04.07.2017 20:32 BOSTZ
Panie Przemysławie, nie fer jest posługiwanie sie nieprawdą pochodzaca jednostronnie od przedstawicieli Urzędu Dzielnicy. Jestem członkiem Zarzadu Brudnowskiego Osiedlowego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego. Nie ukrywamy sie i kontakt z naszxym stowarzyszeniem jest mozliwy. Mamy wszystkie dokumenty zaprzeczajace kłamstwom rzecznika U.D. Korty zostały zbudowane przeż Urzad miasta za nasze społeczne pieniądze zgodnie z wszelkimi zasadami budowlanymi, a jedynie zostały za zgoda uwczesnych władz społecznie przekształcone z kortów trawiastych na ziemne. Jeżeli chce pan obiektywnie się ustosunkowac do tego problemu to proszę o kontakt, Mój telefon 602642870. Służę informacją i dokumentami zaprzeczającymi kłamstwom rzecznika U.D.
z poważaniem J.G.

 123/1237 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek


treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Nazwa szkolenia: Autodesk Revit Czas szkolenia: 30 godz. Koszt szkolenia: 1 200,00 zł brutto (osoby indywidualne, firmy, przedsiębiorstwa) Koszt szkolenia: 600,00 zł brutto (studenci z ważną legitymacją studencką) Zapytaj o możliwość dofinansowania do szkoleń ELPRO w 2018 roku: - dofinansowanie do 100% wartości szkolenia - Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) - dofinansowanie do 80% wartości szkolenia - Baza Usług Rozwojowych (BUR) Miejsce realizacji szkolenia: ELPRO Sp. z o.o. Oddział Warszawa, ul. Mińska 63A, 03-828 Warszawa Adresaci szkolenia: studenci z ważną legitymacją studencką Aktualne terminy szkoleń znajdziecie Państwo na stronie: www.elpro.lublin.pl Certyfikaty po ukończeniu szkolenia: Międzynarodowy Certyfikat AUTODESK Revit.

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

Zdrowie i Uroda
 To co oferujemy jest wyjątkowo ciekawe: -Doradztwo i organizacja Opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi -Wykwalifikowane, sprawdzone Opiekunki z doświadczeniem i referencjami -Opiekunki dostosowane do zakresu obowiązków, ustalanego indywidualnie w zależności od potrzeb -Gwarancja świadczonych usług: z nami ją masz lub zwracamy Ci pieniądze -U nas płacisz tylko raz i zostajemy z Tobą na zawsze! -Możliwość wyboru, kontaktu, rozmowy z kandydatkami zanim podejmiesz decyzję -Bogaty pakiet usług zapewniających ciągłość opieki Pamiętaj: żadna Opiekunka nie jest na zawsze, a sekret trwałej i ciągłej opieki polega na doborze profesjonalnej firmy, która zorganizuje wszystko za Ciebie nawet wtedy, gdy znienacka zostaniesz tej opieki pozbawiony. My właśnie jesteśmy tą firmą, a naszą myślą przewodnią jest: "ŻEBY NIKT NIE MUSIAŁ RADZIĆ SOBIE SAM!" Dlatego: POMAGAMY WSZYSTKIM! Zadzwoń i sprawdź nas: 539 193 885. "Pomagamy Wszystkim"

Gastronomia
 ***PYSZNE BRUNCHE Z ATRAKCJAMI DLA DZIECI W KLUBIE SOSNOWYM*** Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji - co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami na interpretacje tradycyjnych dań, jak również proponuje spotkanie ze smakami znanymi Państwu z domowej kuchni. Połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, że jest to bardzo lubiana formuła dla spotkań rodzinnych i towarzyskich. Pyszne potrawy, szeroki wybór zimnych przystawek, soczyste owoce, pyszne ciasta domowe oraz specjalny bufet dla najmłodszych - czekają na Państwa w Restauracji Klub Sosnowy w każdą niedzielę w godzinach 12:00-17:00. Dla pociech wszystkich gości naszej restauracji organizujemy moc bezpłatnych atrakcji dla dzieci. W specjalnej sali - przygotowujemy plac zabaw: dmuchaniec do skakania, basen z piłeczkami i zabawki, pod okiem przemiłych animatorek. Cena 109 zł/os dorosła, 55 dzieci (6-12 lat), 0-6 lat GRATIS tel.: + 48 22 379 31 00 oraz + 48 502 707 711, e-mail: recepcja@klubsosnowy.pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.