REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

30.05.2017 14:31 #Marek83
To przykra sytuacja tym bardziej, ze kort jest nadal uzytkowany. Sam w tenisa nie gram od lat ze wzgledu na kontuzje, ale moje dzieci uczesczaja do Sporteum na Białołęce i to fantastyczna szkola, teraz jeszcze organizuja polkolonie wiec warto tam wyslac pociechy
30.05.2017 22:16 #DaMa
Tenisiści, lokalni patrioci i nie-lokalni przyjaciele rozmawiali z burmistrzem Antonikiem. Ostateczna propozycja to chęć rozmów Stowarzyszenie - Burmistrz.
Oto nagranie z sesji, minuta spotkania 42:50. Dziękujemy za rozmowę.
Usuń spacje z adresu https://www.spreaker.com/user/ 9830143/dkds-z-burmistrzem-18052017
31.05.2017 20:16 #rozbawiony
a może powinno się zbudować podziemny kort?
29.06.2017 21:09 #tomaszod7
o przepraszam, te niby korty , a raczej przerośnięte zaniedbane i niebezpieczne dla naszych dzieci ogrodzen ie straszy od lat , a jest w środku ogrodu jordanowskiego, tak, tak tak, jordanowskiego, więc jak sama nazwa wskazuje przeznaczonego dla dzieci. A tu w środku placu zabaw jakieś boisko udające kort z altanka ławką i stolikiem dla wybrańców. A teraz trochę liczb. Ile osób może jednocześnie korzystać z kortu ? 2 , no max 4 . A gdyby było ta choćby boisko dla dzieci , to ile dzieci mogłoby jednocześnie grać ? 12 - cioro minimum, jak nie więcej. A jak będzie tam dodatkowy plac zabaw dla dzieci, to dzieci nie będą musiały tłoczyć się na dzisiejszych placach zbaw i czasami stać w kolejce do huśtawki czy karuzeli. Nie wspomnę już o ogrodzeniu, tych niby kortów, które ugina się od pnącza , które ma pewnie już kilka kilometrów , bo pewnie nikt go nie przycina od lat. Z ogrodzenia zaczynają wystawać ostre pręty. Wcześniej czy później ktoś się na nie nadzieje.
Nie mam nic przeciwko tenisistom, ale na boga nie na placu zabaw, od tego są tereny sportowe. Osir jest super miejscem na korty, ale nie środek ogrodu jordanowskiego, gdzie dzieci bardziej potrzebują tego miejsca po kortach na nowy plac zabaw czy ogród sensoryczny, nawet małe boisko dla dzieci też by się przydało, ale z całym szacunkiem, dorośli mogą się przejść do Osiru. Dalko nie jest.
A co do petycji, 50 osób podpisało petycję za kortami? Proponuję napisać taką petycję i zapytać rodziców czy wolą dodatkowy plac zabaw, prawdopodobnie w godzinę w jakąkolwiek sobotę czy niedzielę zebrałby się 10 razy tyle podpisów co za tymi kortami. Więc drodzy działacze od kortów, darujcie sobie, plac zabaw jest ważniejszy, więcej dzieci skorzysta z tego terenu.
11.10.2017 10:25 Olaaa90
A ja polecam zajrzeć na tę stronkę: http://lepszytrener.pl/blog-trenera
Są tu fajne porady treningowe itd, może komuś się przyda :)
28.11.2017 22:35 #ulka
Ja uważam, że plac zabaw to dobra opcja :)

11/1209 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię działkę
 Poszukuję działkę na sprzedaż w każdej części Warszawy. Mogą być udziały. Szybka decyzja. Tel: 602-261-029

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie: 513-606-666

Różne
 Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić, że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Jesteś zainteresowany? Czekam na Twoją wiadomość, jednakże nie trać ani mojego, ani swojego czasu, jeżeli chcesz jedynie sobie popisać, ponieważ szukam tylko zdecydowanych facetów. Wejdź na myero.pl/sonia i napisz lub zadzwoń do mnie.

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupie Mercedesa Sprintera 208 209 210 211 212 213 215 216 308 309 310 311 312 313 315 316 408 410 412 413 416 Kupię Mercedes 190 W201 W202 W203 124 W124 C-klase W202 W203 E-klase E210 E211 Vito MB100 Atego Kaczka Kaczkę 207 208 209 210 308 309 310 407 408 410 tel.725 361 836 kupie starego Volkswagena Lt28 Lt31 LT35 Lt45 Lt46 Transportera T3 T4 T-5 Caddy Renault Master Trafic Kangoo Opel Vivaro Mavon Fiata Ducato Florino Doblo Scudo Citroena Jumpera Jump Nemo Peugeot Boxer Bipper Skup Toyot Avensis Yaris Kupię Toyotę Avensis Corolla Carina Hiace Auris Starlet Tel.725 361 836 (oddzwaniam na sms-y z ofertami sprzedaży) Ogłoszenie Zawsze Aktualne

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.