REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# parkujacy pod blokiem!

16.09.2011 21:49

po pierwsze nie parkują zadni klienci biedry tylko sami mieszkańcy,po 2 kto wychodzi z bloku pod same samochody(zapraszam reportera około godziny 20 jak juz miejsca sa zajęte)widać ile miejsc jest miedzy blokiem a autami,co to za gadanie o zepchnięciu auta przez piłkarzy na trawnik banialuki albo ja o czymś nie wiem...a jak już wspomniano o piłkarzach to jak nie będzie aut to zaraz sobie przeciwnicy samochodów przypomną ze jest tam postawiony zakaz gry w piłkę(tego reporter nie zauważył...)nocne hałasy?tak jak powiedziałem zapraszam po 20(czy to już noc?)wszystkie miejsca zajęte to kto ma hałasować..a teraz pytanie dlaczego ci starsi państwo(bo tak myślę ze to im przeszkadza)którzy każdego dnia siedzą na ławeczce przed blokiem i karmią gołębie nie zaprowadzili reportera na tył bloku gdzie postawiony jest znak drogi pożarowej ale tam ludzie parkuj?redaktorze następnym razem nim napiszesz to wysłuchaj wszystkich stron
pozdrawiam,mieszkaniec posiadacz auta parkujacy pod blokiem!

# mgr Namolny

17.09.2011 21:06

tak kontrowersyjny parking taki konflikt a tu na zdjęciu jedno auto pomimo tego ze zdjęcie robione w dzień czyli pewnie wtedy jak dzieci w piłkę graja...:D
ps:kto wam powiedział ze plac manewrowy dla sp wyznacza czerwona kostka?tak chyba było jak straż jeździła żukami...teraz żaden woź bojowy by się tm nie zmieścił a poza tym jest to tak bliski fragment ze żaden woź się tm nie rozstawi(drabina musi mieć jakieś nachylenie)

# dociekliwy

08.11.2011 13:31

artykuł napisany,pani Marzena Zemlich odhaczyła i koniec tematu a może by tak wyjaśnić bo w komentarzach padły zarzuty na które przydała by się odpowiedz,czy może już nie trzeba odpowiadać bo artykuł poszedł juz do druku to po co coś wyjaśniać??

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy