REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

konto bankowe

02.05.2015 15:13 #Konto bankowe
Hej,

Gdzie warto założyć konto bankowe tak by bank dał dobry kredyt mieszkaniowy.
Myślę o zakupie mieszkania na Woli przy Deotymy.

Trochę czytałem o kontach bankowych na http://naczelne-forum-finansowe.pl oraz na stronie http://www.konto-bankowe-24h.pl/ ranking-kont-bankowych/

Ale jakie są Wasze sugestię? Proszę o rady.
08.05.2015 20:06 zuzia.gola
Według rankingów homebanking.pl zdecydowanie godny uwagi jest kredyt PKO BP i ING. Myślę, że nad tymi bym się zastanowiła. Przejrzyj ich ofertę i skontaktuj się z doradcą, bo to w końcu decyzja na kilkadziesiąt lat.
wpis modyfikowany 1 raz, 08.05.2015 20:07 
15.06.2015 20:43 KuKa
Ja polecam ING. Jest to bardzo pewny bank, który postępuje uczciwie, a przy dłuższej współpracy załatwia konsultanta.
30.10.2015 15:50 Cyprysik222
Ja polecę Ci Idea Bank. Jesli bardziej zależy Ci na rankingach, to mają ciekawy ranking na http://www.ideabank.pl, porównaj sobie z tą co podałeś - może ulatwi to decyzje.
31.10.2015 18:54 #iwona8
ING ma ciekawą ofertę. Zajrzyjcie sobie tutaj http://konto-w-banku.pl/ing-direct/ i zwróćcie szczególną uwagę na opinie klientów, bo tak naprawdę to one wyznacznikiem jakości. Poza tym na tym portalu jest wiele pomocnych informacji i porad finansowych.
REKLAMA
24.05.2016 18:48 #ola
konto bankowe? jakie najlepsze, na co zwracacie uwagę? można teraz o tym też powiedzieć w akcji Miliony Polaków. chwila na ankietę, kilka pytań w ważnej sprawie. może powstanie konto idealne:) :miliony-polakow.pl
22.10.2016 23:09 #pawlo
Dla mnie, jako studenta konto bankowe powinno być darmowe. Fajnie jest, gdy wszystko jest za zero złotych. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Na tym portalu http://www.konto-studenckie.pl znalazłem konto idealne. Sporo udało mi się dzięki temu zyskać.
22.10.2016 23:24 #Dywan
#pawlo napisał(a) 22.10.2016 23:09

Dla mnie, jako studenta konto bankowe powinno być darmowe. Fajnie jest, gdy wszystko jest za zero złotych. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Na tym portalu http://www.konto-studenckie.pl znalazłem konto idealne. Sporo udało mi się dzięki temu zyskać.
Taką kasą zaoszczędzisz że szok. Puknij się w głowę lepiej
01.02.2017 13:15 #Regina Janecka
Cóż moim zdaniem jednak wybierając konto bankowe, jednak warto kierować się niskimi opłatami. Bądź co bądź, szukając odpowiedniego produkty finansowego dla firmy, na pewno warto zwrócić uwagę na propozycję od http://www.ideabank.pl/konto-firma-to-ja . Mamy tutaj bowiem do dyspozycji konto, którego prowadzenie nie będzie od nas wymagało dużych wydatków, a jednak jakby nie patrzeć, przy prowadzeniu własnej działalności rachunek tego typu to podstawa.
06.02.2017 22:39 #Mergar
Teraz się pojawił nowy Nest Bank, znacie?

http://www.infokolumna.info/nest-bank/

Nest Bank ma być następcą Banku Smart, ale z szerszą ofertą.

21.03.2017 20:58 Polia
Gdy nie jesteśmy pewni, gdzie założyć swoje konto, to zawsze na początek warto zapoznać się z rankingami bankowymi. Niesamowicie pomocna jest strona http://rankingi-bankowe.pl/, gdzie znaleźć można mnóstwo artykułów z rankingami poszczególnych rodzajów kont. Zawsze warto sięgnąć po taką wiedzę, niż podejmować pochopnie decyzję.
05.04.2017 12:19 #anie92
Banki lubią często zmieniać prowizje od wypłat z bankomatów, przelewów itd, często na wyższe.
Nie lubie takiej praktyki ale od siebie mogę polecić konto direct ING, darmowe, w dodatku oferują 120zł dla
nowych klientów, strona promocji konto-direct.pl
26.07.2017 04:03 #Trisza
Ja wybierałam konto bankowe za pośrednictwem porównywarki finansowej i sądzę, że to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ możemy zestawić ze sobą poszczególne oferty bez wchodzenia na każdą stronę z osobna. Zobaczcie sobie serwis centrumfinansowe.pl tam znajdziecie narzędzia finansowe, z których można skorzystać bezpłatnie.
30.05.2018 10:20 gu-gusia
A czy Waszym zdaniem getin bank jest często wybierany? Widzę, że jest drugim największym bankiem z większościowym polskim kapitałem. Jakie jest Wasze zdanie na jego temat? Macie w nim konto?
21.06.2018 19:00 #Joanna
ja jestem zadowolona z Nest Bank. Mam co prawda konto firmowe ale zdecydowanie polecam. same plusy, zero opłat www.nestbank.pl/biznes/konta.html. 0 zł za prowadzenie konta firmowego, za wszystkie internetowe przelewy krajowe, za wypłaty z bankomatów w Polsce.
REKLAMA
22.06.2018 13:57 #syf reklamaa
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

1606/3766 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl

Ogłoszenia drobne

3-pokojowe sprzedam
 Wyjątkowa oferta kredytowa Udzielamy pożyczki w wysokości od 2000 do 12 000 000 euro bez jakiegokolwiek protokołu jakiejkolwiek osobie fizycznej, moralnej; osoby fizyczne lub kierownik firmy. Jeśli chcesz skorzystać z kredytu lub finansowania na realizację swoich projektów, nie martw się już nigdy! Dajemy Ci pożyczkę maksymalnie po 48 godzinach. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Nauka
 Nie patrz na Twoją metrykę! Angielski dla dojrzałych Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów "na żywo" na tematy zawodowe. Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy angielskiego, które prowadzę na Skype. Nauka może być sprofilowana specjalnie dla Ciebie, pod kątem Twoich potrzeb. Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które być stracił/ straciła na dojazdy na kursy stacjonarne. Mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl

Zdrowie i Uroda
 Masaż leczniczy kręgosłupa Warszawa - Dojazd do Klienta Masaż leczniczy ,rwa kulszowa,rwa barkowa masaż kregoslupa terapia manualna www.vitamasaz.pl masaż sportowy Rehabilitacja Oferuję szybka I skuteczna pomoc Wizyty domowe 7 dni w tygodniu Warszawa I okolice Certyfikowany Terapeuta Tel. 530 878 844 tagi: kręgarz,kręgarstwo,terapia manualna,masaż leczniczy,rehabilitacja domowa,dojazd,Otwock,Warszawa,rwa kulszowa,masażysta

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Pilna oferta kredytowa bez protokołu Czy potrzebujesz pożyczki, aby szybko rozwiązać swoje problemy? Jestem do Twojej dyspozycji. Rzeczywiście, oferuję wszystkim osobom poważnym i bez protokołu pożyczki od 5 000 do 10 000 000 z roczną stopą procentową 2%. Kontakt: claranoter@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA