REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Konstruktor w Międzylesiu atrakcje dla dzieci

15.06.2016 13:43 #jullia37
Super spędzone popołudnie w Konstruktor w Międzylesiu, kreatywnie
15.06.2016 13:44 #anettka47
Racja, świetne miejsce dla dzieciaków i profesjonalna opieka. Zostawiłam tam dziecko na 3 godziny i nawet nie zauważyło, że mnie nie ma ;p
15.06.2016 13:45 #anettka47
Polecam wszystkim, którym zależy żeby dzieci robiły coś innego niż bezsensowne siedzenie przed komputerem. Konstruktor zmusza do myślenia i kreatywności.
15.06.2016 13:45 #anetta47
Racja, świetne miejsce dla dzieciaków i profesjonalna opieka. Zostawiłam tam dziecko na 3 godziny i nawet nie zauważyło, że mnie nie ma ;p
15.06.2016 13:45 #aneta47
01.08.2017 12:44 #asss
Świetny przewodnik jest w Mikrokosmosie. To park rozrywki z ekspozycją owadów w dużych rozmiarach w Ujeździe, niedaleko Łodzi. Dla mnie rewelacja, bo przez kilka lat zajmowałem się obróbką owadów, a teraz dzieci chcę zachęcić do pasji przyrodniczej. Bardzo, a to bardzo duży park z wieloma zabawkami. Dla samych zdjęć warto się wybrać, bo jednak coś takiego w albumie to jedna z lepszych pamiątek :) Spokojnie 3 godziny atrakcji za niewielkie pieniądze.

117/886 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć tylko po prostu mówić od tak? Daj mi 3 minuty i zobacz jak w skuteczny sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Dawniej nie było tak różowo. Kiedy zaczynałam naukę angielskiego miałam masę problemów z kilkoma rzeczami. Zobacz sama: 1.Motywacja - raz ją miałam a raz nie 2.Czas - najczęściej go nie miałam 3.Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony 4.Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... Po naszej pierwszej rozmowie będę wiedzieć na czym Ci zależy. Przygotuję nasze spotkania pod Ciebie. Darmowe materiały do nauki prześle Ci na Twojego maila. Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl

Kursy, szkolenia
 Zimowa rekrutacja - FLORYSTA / Legionowo Rozpocznij naukę zimą i wykorzystaj zdobyte umiejętności latem. Zapraszamy na zupełnie darmowy kierunek - FLORYSTA. Jeżeli chcesz poznać tajniki układania kompozycji kwiatowych, tworzenia bukietów oraz pielęgnacji roślin... KONIECZNIE przyjdź do nas! Rekrutacja trwa! www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( II piętro ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy włl os prywatna. Polski salon Kolor Grafit OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB. W 2016 wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia. Wersja Ambiente m.in 1 przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i nawiewem na tylną kanapę 2 podłokietnik tylnej kanapy z przejściem do bagażnika 3 zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4 Climatic półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5 przednie reflektory przeciwmgielne 6 czujnik parkowania - tył sygnał dźwięk i optyczny na wyświetlaczu radia 7 listwy boczne 8 autoalarm 9 immobilizer 10 el szyby i podgrzewane lusterka nie palone Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato Tel. kom. 882 481 045

Dom i ogród
 pufy.pl/pufy/256-czapka-mikolaja-ekoskora.html Pufa czapka Mikołaja to oryginalny mebel, który jest idealny jako prezent na mikołajki i pod choinkę. Dzięki najwyższej jakości wykonania, będzie on nam służył przez długie lata - także po za sezonem świątecznym, gdyż jest wygodny bez względu na porę roku! Wysokość: 110 cm Wypełnienie: 140 l Podstawa: 70 cm Gwarancja pokrowiec: 24 miesiące Gwarancja wypełnienie: 6 miesięcy Koszt wysyłki (przedpłata): 20 zł Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): 25 zł Maksymalna ilość w przesyłce: 1 Więcej informacji na www.pufy.pl oraz pod numerem: 18 446 19 19 Infolinia: 801 622 900

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.