REKLAMA
REKLAMA

Konstruktor w Międzylesiu atrakcje dla dzieci

15.06.2016 13:43 #jullia37
Super spędzone popołudnie w Konstruktor w Międzylesiu, kreatywnie
15.06.2016 13:44 #anettka47
Racja, świetne miejsce dla dzieciaków i profesjonalna opieka. Zostawiłam tam dziecko na 3 godziny i nawet nie zauważyło, że mnie nie ma ;p
15.06.2016 13:45 #anettka47
Polecam wszystkim, którym zależy żeby dzieci robiły coś innego niż bezsensowne siedzenie przed komputerem. Konstruktor zmusza do myślenia i kreatywności.
15.06.2016 13:45 #anetta47
Racja, świetne miejsce dla dzieciaków i profesjonalna opieka. Zostawiłam tam dziecko na 3 godziny i nawet nie zauważyło, że mnie nie ma ;p
15.06.2016 13:45 #aneta47
01.08.2017 12:44 #asss
Świetny przewodnik jest w Mikrokosmosie. To park rozrywki z ekspozycją owadów w dużych rozmiarach w Ujeździe, niedaleko Łodzi. Dla mnie rewelacja, bo przez kilka lat zajmowałem się obróbką owadów, a teraz dzieci chcę zachęcić do pasji przyrodniczej. Bardzo, a to bardzo duży park z wieloma zabawkami. Dla samych zdjęć warto się wybrać, bo jednak coś takiego w albumie to jedna z lepszych pamiątek :) Spokojnie 3 godziny atrakcji za niewielkie pieniądze.

22/819 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie