REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Konstruktor w Międzylesiu atrakcje dla dzieci

# jullia37

15.06.2016 13:43

Super spędzone popołudnie w Konstruktor w Międzylesiu, kreatywnie

# anettka47

15.06.2016 13:44

Racja, świetne miejsce dla dzieciaków i profesjonalna opieka. Zostawiłam tam dziecko na 3 godziny i nawet nie zauważyło, że mnie nie ma ;p

# anettka47

15.06.2016 13:45

Polecam wszystkim, którym zależy żeby dzieci robiły coś innego niż bezsensowne siedzenie przed komputerem. Konstruktor zmusza do myślenia i kreatywności.

REKLAMA

# anetta47

15.06.2016 13:45

Racja, świetne miejsce dla dzieciaków i profesjonalna opieka. Zostawiłam tam dziecko na 3 godziny i nawet nie zauważyło, że mnie nie ma ;p

# aneta47

15.06.2016 13:45

Racja, świetne miejsce dla dzieciaków i profesjonalna opieka. Zostawiłam tam dziecko na 3 godziny i nawet nie zauważyło, że mnie nie ma ;p

# asss

01.08.2017 12:44

Świetny przewodnik jest w Mikrokosmosie. To park rozrywki z ekspozycją owadów w dużych rozmiarach w Ujeździe, niedaleko Łodzi. Dla mnie rewelacja, bo przez kilka lat zajmowałem się obróbką owadów, a teraz dzieci chcę zachęcić do pasji przyrodniczej. Bardzo, a to bardzo duży park z wieloma zabawkami. Dla samych zdjęć warto się wybrać, bo jednak coś takiego w albumie to jedna z lepszych pamiątek :) Spokojnie 3 godziny atrakcji za niewielkie pieniądze.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA