REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

21.03.2018 10:45 #Str
Gdy pani Ania sprowadzala sie na te bielany 5 lat temu i pod jej mieszkanie musieli cos wycinac to problemu nie widziala? :D
A teraz nagle zaczelo przeszkadzac ze inni tez chca tu zamieszkac?? :)
21.03.2018 10:55 #Monikab
To już wiem, dlaczego Arcelor Mittal chce odkupić od nas garaże na tyłach zus.Oferuje grosze, a sprzeda za niezłą kasę developerowi. Bo przecież gdzieś te parkingi i place zabaw muszą powstać
21.03.2018 11:32 #Maciek 83
To Bielany juz niedlugo wszystko zniknie
21.03.2018 13:00 #Skandal
Tak robi kasę paru sku***nów w garniturach. Wyciąć, zaorać i zarobić gruby szmal. Sloikowo kupi wszystko. Słoik nie bierze kredytów hipotecznych tylko kredyty gospodarskie którzy biorą rodzice. Niskooprocentowane itd.
Słoiki przyjeżdzający do Wawy niby mają zdolność w bankowości hipotecznej, bzdura.
21.03.2018 14:13 #Budek
#Skandal napisał(a) 21.03.2018 13:00

Sloikowo kupi wszystko. Słoik nie bierze kredytów hipotecznych tylko kredyty gospodarskie którzy biorą rodzice. Niskooprocentowane itd. Słoiki przyjeżdzający do Wawy niby mają zdolność w bankowości hipotecznej, bzdura.
Kupi nie kupi. Prawda jest taka, że masa takich mieszkań nabywana jest przez rdzennych mieszkańców np. pod wynajem, dla dzieci itp. Wielu przyjezdnych ma także własną zdolność kredytową: zastaw hipoteczny plus pensja z mordoru pozwalają na zaciągnięcie takiego kredytu na 20-25 lat nawet tuż po studiach. Dobrze to określił "Str": sam pamiętam jak na miejscu Makro była łaką, a Encyklopedyczną i Heroldów chodziło się pieszo środkiem bo nikt tamtędy nie jeździł. Powstały pierwsze bloki, potem kolejne i mimo że każdy nowy był intruzem i psuł dotychczasowym mieszkańcom klimat oraz krajobraz to żaden o sobie nie myślał w takich kategoriach. Może byli jacyś co nie kupili, ale cała reszta swoimi pieniędzmi przyczyniła się post factum do wycięcia tego co kiedyś tam rosło tak samo jak nowi nabywcy projektowanego osiedla przyklepią to co planują tam teraz.
REKLAMA
21.03.2018 16:37 #Moczkałowski
@sandacz sprzedał teren.
21.03.2018 19:46 #Tspoleczniak
Bardzo mnie to smuci, ale wiem, że deweloperzy nie spoczną dopóki nie zabudują ostatniego skrawka ziemi.
21.03.2018 19:48 #Moczkałowski
Tylko który Wuj zezwala na taką zabudowę??
21.03.2018 20:39 #Kalinowski
Plan miejscowy jest od 2001 roku z tego co zeznaje Burmistrz. To co ma do tego wuj..??? możesz mi to wytłumaczyć? Kupili działkę umożliwiającą budowę osiedla to budują, a my powinniśmy to uszanować i powalczyć o nasadzenia zastepcze i plac zabaw.
ps. Polak cebularz..."jak ja buduję to dobrze, bo mogę...ale jak sąsiad wybuduje, to skandal!!!"
21.03.2018 21:06 #Moczkałowski
Wierzysz że będzie 1:1 bo ja nie.
Może pod twoim blokiem wytną drzewa i wybudują apartman.
21.03.2018 21:45 #Kalinowski
Nasadzenia nie są kwestią wiary tylko decyzji administracyjnych. Wiem, że Polska to państwo wyznaniowe ale nie wszystko na "wierze"się opiera.
Jeśli pod moim blokiem wytną drzewa (których nie ma), zgodnie z planem, który jest od 17 lat to do kogo mam mieć pretensję? Ja kupiłem mieszkanie 5 lat wstecz...i sprawdziłem co mogą a czego nie, wybudować.
Ty nie...???:-)
21.03.2018 21:52 #Str
#Moczkałowski napisał(a) 21.03.2018 21:06

Wierzysz że będzie 1:1 bo ja nie.
Może pod twoim blokiem wytną drzewa i wybudują apartman.
No i wlasnie o to mi chodzi - jak "moje" budowali to bylo dobrze ale jak buduja kolejne to skandal i barbarzynstwo...
Plan od kilkunastu lat pozwala na taka zabudowe - nikt sie wczesniej za to nie bral bo i huta dzialala pelna para i metra nie bylo a i wkolo bylo pelno lepszych terenow - minelo kilkanascie lat i nagle okazuje sie ze i takie dzialki sa atrakcyjne - to i znalazl sie chetny zeby cos tam zbudowac. Rowniez dobrze mogli najpierw zabudowac te dzialke i teraz "Panie Anie czy inne Grazyny" lamentowaly by ze im inne osiedla buduja pod nosem - jak by to jakies dziwne bylo.
21.03.2018 22:02 #Kalinowski
#Skandal napisał(a) 21.03.2018 13:00

Tak robi kasę paru sku***nów w garniturach. Wyciąć, zaorać i zarobić gruby szmal. Sloikowo kupi wszystko. Słoik nie bierze kredytów hipotecznych tylko kredyty gospodarskie którzy biorą rodzice. Niskooprocentowane itd.
Słoiki przyjeżdzający do Wawy niby mają zdolność w bankowości hipotecznej, bzdura.
A "swoją drogą" to żeby być sku***ynem trzeba nosić garnitur, czy wystarczy inne odzienie, bo ja czasem lubię założyć coś "eleganckiego"??? a nie czuję się gorszy:-)
22.03.2018 07:23 #Moczkałowski
Cena 7600/m2 za bloki z kartonu.
22.03.2018 08:23 #Kali
#Moczkałowski napisał(a) 22.03.2018 07:23

Cena 7600/m2 za bloki z kartonu.
Po tyle będą sprzedawać?
To już pewne? A ile za miejsce garażowe?
REKLAMA
22.03.2018 09:03 #Grzegorz Jaszczur
Taka jest średnia cena na Bielanach w nowym budownictwie. Lokalizacja do zupy ogólnie.
Garaż pewnie po 30 tys.zł a komórek lokatorskich mniej niż lokali. To standard. Taka jakość Lidla lub Biedronki.
23.03.2018 12:01 #Janko
"Garaż pewnie po 30 tys.zł"

Za murowany to już chyba standardowa cena, w innych regionach też chodzą po 20-25K

26.03.2018 12:01 #Janko
"Garaż pewnie po 30 tys.zł"

Za murowany to już chyba standardowa cena, w innych regionach też chodzą po 20-25K

26.03.2018 13:33 #Mieszkanka Młocin
Ten szumnie nazwany "terenem leśnym" gąszcz krzaków tylko straszy. Bardzo dobra decyzja o zagospodarowaniu go usystematyzowanym budownictwem.
26.03.2018 13:43 #Moczkałowski
Bardzo dobrze. Wyciąć jeszcze Lasek Lindego i tam wybudować apartamenty z tektury.

112/1572 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT WARSZAWA DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDŻY INTERESUJE NAS KAŻEDE AUTO TEL 739-222-111 e-mail 24skup@wp.pl ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.autoskupwawa.pl

Zdrowie i Uroda
 Mieszanka ziołowa przy dnie moczanowej - 100g nr. 27 W skład mieszanki przy dnie moczanowej wchodzą w różnych proporcjach: kwiat rumianku, korzeń mniszka, ziele poziomki, liść mącznicy, kwiat wrzosu, ziele nawłoci oraz ziele skrzypu. Mieszanka pomaga przy dnie moczanowej. Ziołolecznictwo oferuje znaczną gamę surowców mających duże znaczenie w przypadku achalazji. Dlatego polecamy kontakt (osobisty lub on-line) z naszym Zielarzem w Gabinecie Porad Zielarskich. Nasz Zielarz pracuje obecnie nad książką dotyczącą leczenia ziołami chorób układu krążenia i układu krwiotwórczego, która zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Lekarskiego, PZWL. Uwaga: mieszanki ziołowe pełnią jedynie funkcje pomocniczą a ze względu na specyfikę leczenia niektórych chorób, ich stosowanie powinno być skonsultowane z lekarzem, by ich stosowanie nie zaburzyło w żaden sposób procesu leczenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://zielarzradzi.pl/

Usługi transportowe
 Nasza firma oferuje transport międzynarodowy towarów oraz organizuje przeprowadzki na wyspę Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie. Zapewniamy cały zakres usług: transport na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie lub z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich w wybrane przez klienta miejsce; demontaż, pakowanie, zabezpieczanie rzeczy na czas transportu; na życzenie klienta magazynowanie mienia. Posiadamy auta dostawcze, ciężarowe, chłodnie, plandeki, izotermy, blaszaki różnej wielkości i o różnej specyfikacji. Organizujemy przeprowadzki z Polski na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie; z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich do Polski ale również na liniach takich jak: Anglia - Majorka, Niemcy - Majorka, Francja - Majorka I wiele innych. Jako specjaliści w branży transportowej zapewniamy fachowe doradztwo, rzetelną obsługę i pomoc w planowaniu i organizacji transportu lub przeprowadzki. Zapraszamy do współpracy! Telefon: 696126142 Telefon: 506 525 960 E mail: jupiter.transport@wp.pl www.jupiter-transport.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 NOWA patelnia z zestawu VENICE PEARL COLLETION wykonana jest z wysokiej jakości stali chirurgicznej chromowo-niklowej 18/10. Jest podobnej klasy jak patelnie Zeptera czy Philipiaka ale w cenie okazyjnej. Może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek jak gazowe, elektryczne, płyty ceramiczne i indukcyjne. Jest łatwa do umycia również w zmywarce. Posiada 20 LAT GWARANCJI Patelnia ma pojemności 2,9 litra. + pokrywka z termometrem Ma 9-warstwowe akutermiczne dno. Poprzez kumulację ciepła rozprowadzaną wewnątrz patelni potrawy są równomiernie poddane obróbce termicznej, co pozwala przygotowywać je przy minimalnej ilości tłuszczu - ZDROWIE. Link do strony producenta: http://veniceitaly.pl/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.