REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

07.12.2017 14:19 #piotrekf
Polecam również zająć się zastawianiem prawie całego chodnika od strony McDonalda przez samochody "szoferów" autobusów (chodniki zastawione cały dzień, mimo zakazu ruchu dla wszystkiego co nie jest pojazdem ZTM)
07.12.2017 16:21 #lideksynubeka
30 m.chodnika tylko,a przerosło rządzące Bemowem przez prawie 10 lat towarzystwo jumające zwane Platformą Obywatelską. Król był nagi,jak się okazało.
07.12.2017 21:44 #kierowca bombowca
#lideksynubeka napisał(a) 07.12.2017 16:21

30 m.chodnika tylko,a przerosło rządzące Bemowem przez prawie 10 lat towarzystwo jumające zwane Platformą Obywatelską. Król był nagi,jak się okazało.
oj tam oj tam - to AŻ 30 m chodnika , no i ta skrzynka....
20 m chodnika przy po zachodniej stronie Klemensiewicza , od parkingu do Górczewskiej brakuje chyba od zawsze.
A bezpieczne przejście przez pętle można wytyczyć bez przesuwania skrzynki ( pewnie jest tam tyle kabelków że 20 tys nie wystarczy ) i budowy chodnika- wystarczy oddzielić barierkami 1,5 m jezdni - szerokości jest dosyć

19/1956 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 pufy.pl/pufy/256-czapka-mikolaja-ekoskora.html Pufa czapka Mikołaja to oryginalny mebel, który jest idealny jako prezent na mikołajki i pod choinkę. Dzięki najwyższej jakości wykonania, będzie on nam służył przez długie lata - także po za sezonem świątecznym, gdyż jest wygodny bez względu na porę roku! Wysokość: 110 cm Wypełnienie: 140 l Podstawa: 70 cm Gwarancja pokrowiec: 24 miesiące Gwarancja wypełnienie: 6 miesięcy Koszt wysyłki (przedpłata): 20 zł Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): 25 zł Maksymalna ilość w przesyłce: 1 Więcej informacji na www.pufy.pl oraz pod numerem: 18 446 19 19 Infolinia: 801 622 900

Nauka
 Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć tylko po prostu mówić od tak? Daj mi 3 minuty i zobacz jak w skuteczny sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Dawniej nie było tak różowo. Kiedy zaczynałam naukę angielskiego miałam masę problemów z kilkoma rzeczami. Zobacz sama: 1.Motywacja - raz ją miałam a raz nie 2.Czas - najczęściej go nie miałam 3.Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony 4.Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... Po naszej pierwszej rozmowie będę wiedzieć na czym Ci zależy. Przygotuję nasze spotkania pod Ciebie. Darmowe materiały do nauki prześle Ci na Twojego maila. Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl

Kupię działkę
 Poszukuję działkę na sprzedaż w każdej części Warszawy. Mogą być udziały. Szybka decyzja. Tel: 602-261-029

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy właściciel os prywatna. Polski salon Kolor Grafit Antracyt Nr VIN: TMBCA21Z682149712 OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB spalanie gazu 6,6-8 l/100 km W 2016 r. wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia Wersja Ambiente: m.in 1) przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i naw na tylną kanapę 2) podłokietnik tylnej kanapy 3) zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4) Climatic - klimatyzacja półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5) przednie reflektory przeciwmgielne 6) czujnik parkowania - tył (sygnał dźwiękowy i optyczny na wyświetlaczu radia 7) listwy boczne 8) autoalarm 9) immobilizer 10) el szyby i podgrzewane lusterka 11) inne wg specyfikacji zamówienia. Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.