REKLAMA
REKLAMA
?

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 JESTESMY MAŁA FIRMA SPRZĄTAJĄCĄ,KTÓRA POMORZE UTRZYMAĆ CI PORZĄDEK W DOMU ,MIESZKANIU,BIURZE,KANCELARII.DZIAŁAMY NA TERENIE WARSZAWY JAK I POBLISKICH OKOLIC.JESTEŚMY ENERGICZNI,Z DUŻĄ KULTURĄ OSOBISTĄ.PRACUJEMY NA WŁASNYCH ŚRODKACH CZYSTOŚCI BADŻ KLIENTA TO WSZYSTKO ZALEŻY JAKĄ OPCJE WYBIERA KLIENT,GDYŻ BARDZO DUZO DZIECI JAK I LUDZI STARSZYCH JEST ALERGIKAMI I POTRZEBUJĄ INNYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH WYSTAWIAMY FAKTURY. CO MAMY ; MAMY DUUUUŻE GRONO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW Z KTÓRYMI PRACUJEMY NA STAŁE.DOPASOWYWUJEMY SIE DO POTRZEB I CZASU KLIENTA .ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 575-840-455

1-pokojowe do wynajęcia
 Wyposażona kawalerka z dużą loggią w cichej lokalizacji. 1800zł +432zł czynsz + media Możliwość podłączenia telewizji kablowej/internetu. Lokalizcje w pobliżu: 200m - apteka 200m - Freshmarket 500m - autobus, tramwaj 500m - stacja benzynowa 500m - McDonalds 750m - market Carrefour 750m - Rossmann 1100m - supermarket E.Leclerc 1700m - Lidl 2000m - Metro Młociny (możliwość dojechania tramwajem, Autobusem) 2500m - szpital Bielański

Sprzedam
 Nasza firma zajmuje się produkcją materacy dziecięcych, dla dorosłych, hotelowych, piankowych, lateksowych, kieszeniowych, sprężynowych. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Produkujemy także materace na wymiar Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. http://www.fabrykamateracy.info/ FABRYKA MATERACY ul. Szymanowskiego 23 NIP 734 302 06 32 Kom:883 682 520 Tel.18 443 88 30 E-mail:biuro@fabrykamateracy.info

Nauka
 Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego - w pracy, w życiu... Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu i wzroku. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po niemiecku, to zapraszam na moje kursy. Dzięki mnie wyjście z nowymi kolegami, koleżankami z pracy na piwo nie będzie powodem do stresu. Czekam na Twojego maila lub telefon od Ciebie! Pozdrawiam Jolanta Lektor z pasją Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508 PS 1 UWAŻAJ Specjalizuję się w niemieckim dla tych, którzy pracują w Polsce, w Niemczech, Austrii. Nie czekaj i umów się na bezpłatne zajęcia próbne: www.niemiecki-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.