REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# JSZ

09.05.2018 14:09

W ubiegłym roku zgłaszałem kradzież na Raginisa, potwierdzam w stu procentach każde słowo z powyższego opisu.
Skansen, relikt, trzeci świat !

# Emeryt ze fabryki.

10.05.2018 05:54

Kontrola z Biura Spraw Wewnętrznych, by się przydała. Mój sąsiad jest do zatrzymania za pobicia i groźby. Mieszka obok komisariatu i chodzi po zakupy sobie i się z nich śmieje! Jak dzwonię do nich to mi mówią - oczywiście jak łaskawie odbiorą! A nie tu komisariat proszę czekać bla bla bla! Ze wszystkie załogi w terenie i brak ludzi! Totalny syf! Policjanci są tu za karę kierowani do roboty! Taka przechowalnia byle do służyć do emerytury! To poco się wychylac przed szereg!

# lideksynubeka

10.05.2018 08:07

Ale na masowe katowania zatrzymanych w ramach akcji "Widelec" z roku 2008 mieli i siłę,i czas i ochotę

REKLAMA

# Haniu

10.05.2018 08:50

Za to rano jak jadę Powązkowską do pracy to widuję od czasu do czasu setki policjantów-pilnujących ...kości zmarłych.W ogóle nie widać patroli pieszych, kierowcy łamią przepisy na potęgę.Spada na łeb na szyje zaufanie do Policji.

# Wosińsk@

10.05.2018 08:56

Znalazłam dokumenty, poszłam oddać bo wiem ile jest zachodu przy wyrobieniu nowych i jaki to jest kłopot, niestety trwało to 3,5 godziny i zostałam potraktowana jak przestępca. A na koniec słowa policjanta "jeśli kiedy kolwiek znajdzie pani dokumenty czy portfel to proszę kopać dalej i sir nie schylac"

# www345

10.05.2018 20:28

Jest też komisariat na Pirenejskiej i tu wygląda to o niebo lepiej, kiedyś zgłaszałem tam kradzież tablic z samochodu to zupełnie inna kultura niż na Raginisa, tam to 13 posterunek od nowości nie remontowany.

REKLAMA

# VAT

10.05.2018 20:45

Komisariat jest rzeczywiście niedofinansowany i krótko ujmując obskurny. Niestety o jednostki niższego szczebla się nie daba są takimi ,, 13 posterunkami,,. Ciekawią mnie jednak zarobki wiem że tyle zarabia dzielnicowy po 10 latach pracy, a nie funkcjonariusz po zakończonym szkoleniu. Ciągle się zastanawiam skąd brane są te kwoty dochodu ale nie mają nic wspólnego z realiami.

# qvertz

02.06.2018 20:03

Czyli rację miała PO likwidując tysiące posterunków, urzędy pocztowe i komunikację. Nawet Trzaskowski przyznaje, że CPK jest niepotrzebny, bo za dwa lata będziEMY MIELI nowe lotnisko w Berlinie. Gdyby tych komisariatów nie było, to nie byłoby biurokracji, bo nie byłoby policji. O porządek na Bemowie zatroszczyliby się chłopaki z mafii albo straż muzułmańska od "uchodźców". Na szczęście coraz mniej rządów PO.

# sasza

24.01.2021 03:13

bo cała policja pilnuje willi na zoliborzu po co ? tam idzie cała kasa

REKLAMA

# Arpa61

07.11.2021 04:25

#sasza napisał(a) 24.01.2021 03:13
bo cała policja pilnuje willi na zoliborzu po co ? tam idzie cała kasa
Wyręcz policję, idź pilnować!

# Elka789

05.03.2022 22:39

Na komisariacie na Żytniej nie lepiej. DZIADOSTWO
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA