REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

09.05.2018 14:09 #JSZ
W ubiegłym roku zgłaszałem kradzież na Raginisa, potwierdzam w stu procentach każde słowo z powyższego opisu.

Skansen, relikt, trzeci świat !
10.05.2018 05:54 #Emeryt ze fabryki.
Kontrola z Biura Spraw Wewnętrznych, by się przydała. Mój sąsiad jest do zatrzymania za pobicia i groźby. Mieszka obok komisariatu i chodzi po zakupy sobie i się z nich śmieje! Jak dzwonię do nich to mi mówią - oczywiście jak łaskawie odbiorą! A nie tu komisariat proszę czekać bla bla bla! Ze wszystkie załogi w terenie i brak ludzi! Totalny syf! Policjanci są tu za karę kierowani do roboty! Taka przechowalnia byle do służyć do emerytury! To poco się wychylac przed szereg!
10.05.2018 08:07 #lideksynubeka
Ale na masowe katowania zatrzymanych w ramach akcji "Widelec" z roku 2008 mieli i siłę,i czas i ochotę
10.05.2018 08:50 #Haniu
Za to rano jak jadę Powązkowską do pracy to widuję od czasu do czasu setki policjantów-pilnujących ...kości zmarłych.W ogóle nie widać patroli pieszych, kierowcy łamią przepisy na potęgę.Spada na łeb na szyje zaufanie do Policji.
10.05.2018 08:56 #Wosińsk@
Znalazłam dokumenty, poszłam oddać bo wiem ile jest zachodu przy wyrobieniu nowych i jaki to jest kłopot, niestety trwało to 3,5 godziny i zostałam potraktowana jak przestępca. A na koniec słowa policjanta "jeśli kiedy kolwiek znajdzie pani dokumenty czy portfel to proszę kopać dalej i sir nie schylac"
REKLAMA
10.05.2018 20:28 #www345
Jest też komisariat na Pirenejskiej i tu wygląda to o niebo lepiej, kiedyś zgłaszałem tam kradzież tablic z samochodu to zupełnie inna kultura niż na Raginisa, tam to 13 posterunek od nowości nie remontowany.
10.05.2018 20:45 #VAT
Komisariat jest rzeczywiście niedofinansowany i krótko ujmując obskurny. Niestety o jednostki niższego szczebla się nie daba są takimi ,, 13 posterunkami,,. Ciekawią mnie jednak zarobki wiem że tyle zarabia dzielnicowy po 10 latach pracy, a nie funkcjonariusz po zakończonym szkoleniu. Ciągle się zastanawiam skąd brane są te kwoty dochodu ale nie mają nic wspólnego z realiami.
02.06.2018 20:03 #qvertz
Czyli rację miała PO likwidując tysiące posterunków, urzędy pocztowe i komunikację. Nawet Trzaskowski przyznaje, że CPK jest niepotrzebny, bo za dwa lata będziEMY MIELI nowe lotnisko w Berlinie. Gdyby tych komisariatów nie było, to nie byłoby biurokracji, bo nie byłoby policji. O porządek na Bemowie zatroszczyliby się chłopaki z mafii albo straż muzułmańska od "uchodźców". Na szczęście coraz mniej rządów PO.

110/2182 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI rodow., czarne podpalane, ur. 28.06.2018r. (pieski i suczki) w hodowli użytkowej, po rodzicach aktywnie polujących: PSOTA i NAGAR Piwniczański Jazgot FCI. GOTOWE DO ODBIORU w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w Sanoku, cena do uzgodnienia. Więcej informacji na stronie www.gonczypolski-relaks.vanti.pl/nagarpsota.html Kontakt tel. 502 040 107.

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Jesteśmy jednym z pierwszych skupów samochodów na Dolnym Śląsku. Handlem samochodami zajmujemy się od 16 lat, posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Cechuje nas uczciwość i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Jeżeli chcą państwo korzystnie sprzedać swój samochód to zapraszamy do kontaktu z nasza firmą

Finanse
 POŻYCZKI-CHWILÓWKI.Dla każdego bez żadnych zaświadczeń.Natychmiastowa wypłata w miejscu zamieszkania.TEL.669-752-488

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA