REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Starosta

23.08.2019 18:47

Może niech wszystko zaleją betonem, bo już im się w du..ach poprzewracało, trzeba o parkach i placach zabaw pomyśleć, gdzie ci ludzie mają się podziać. A władze spółdzielni to niech sobie bloki na swoich działkach pobudują. Wciskają ludziom ciemnotę i kit. Tylko o własnej kieszeni myślą. Trzeba rozwiązać tą dziadowską spółdzielnię i będzie spokój. Niech się wreszcie darmozjady z robotę wezmą

# Aaa

24.08.2019 16:08

Za niskie budynki planują, lepiej mniejszy i np 12 pięter, wtedy więcej zieleni pozostanie

# Gregory

27.08.2019 14:53

#Aaa napisał(a) 24.08.2019 16:08
Za niskie budynki planują, lepiej mniejszy i np 12 pięter, wtedy więcej zieleni pozostanie

Co za bzdury opowiadasz. Im wyższa zabudowa tym "przewietrzenie" miasta będzie gorsze. W sezonie jesienno-zimowym przy tej ilości produkowanego przez Nas smogu, kiedy powstanie taka "zawiesina" w centrum miasta, to wszyscy się podusimy.
Generalnie zagęszczenie zabudową Legionowa sięgnęło już dużo powyżej maksimum tego, co powinno tutaj być. Argumenty, że przecież "inni też chcą tu mieszkać" mnie nie przekonują. Ja też chcę mieć wiele rzeczy a ich nie mam i jakoś muszę z tym żyć. Trzeba szukać szczęścia gdzieś indziej, np. w sąsiednim Wieliszewie, Jabłonnie, Nieporęcie, czy Serocku. Taka prawda. Legionowo nie ma już terenów inwestycyjnych a to wszystko co teraz robią wszelakiej maści deweloperzy wraz z SMLW na czele, to zwykłe plombowanie ostatnich skrawków przestrzeni.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe