REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# jarekk

12.04.2017 11:17

czyli na poczta jest za stagnacją a nie za rozwojem i usprawnieniem bo to zagrożenie dla egzystencji związków zawodowych.

# Mmm

12.04.2017 11:59

To sami idźcie pracować w takich godzinach za 1500 zł. Pracowników handlu wszyscy szkoduja ojej nie maja kiedy spędzać czasu z dziećmi, a listonosz niech zapieprza w deszcz śnieg wiatr za takie grosze. Do tego po ciemku większość roku nosząc znaczna gotówkę! Chyba idiota tylko mógł to wymyślić. Poza tym gdyby schodził z rejonu o 20 widomy byłby o północy. Nie macie pojęcia o pracy listonosza to sie nie wypowiadajcie.

# Marco1

12.04.2017 14:16

Przede wszystkim niech zaczna pracowac i roznosic paczki a nie awiza.. U nas standard ze listonosz przychodzi z wahlarzem awiz zamiast z faktycznymi przesylkami. Na pytanie na poczcie na ostrodzkiej Pani odpowiedziala ze "takie jest polecenie centrali, zeby nie musial chodzic po schodach to ma zawsze brac tylko awiza". Serio???

REKLAMA

# sąsiad ze skarbka

12.04.2017 14:38

zacznijmy od tego że w pierwszej kolejności trzeba tak stworzyć rejony dla listonoszy aby oni byli w ogole w stanie zrobić swoje rejony,na dzisiaj prawie w całej Polsce rejony wynoszą po 150% normy co nie powinno mieć miejsca. po 2 niech poczta zacznie wiecej placic pracownikom -jaka płaca taka praca po 3 niech skasuja list polecony gabaryt B i przeniosą go do pracowników paczkowych listonosz ma tylko wozek i torbe i nie ma fizycznie gdzie nosic waszych butów czy innych kurtek. co do tych godzin pracy to niech sie ktos puknie w czolo może jeszcze listonosz podjedzie do Was do pracy i tam Wam cos doreczy smiech na sali. a najzabawniejsze jest to ze o takie prosby pisza osoby co dopiero do Warszawy przyjechali i sie panoszą a wczesniej to 15 km mieli do najblizszego urzedu pocztowego a teraz paniska będą chcieli pocztowcom zmieniac godziny pracy bo nagle sie podejsc na poczte nie chce

# Mmm

12.04.2017 15:40

Sąsiad ze skarbka
Jak to mówią mądrego to i przyjemnie posłuchać. Nazamawiaja gowien z jakiegoś allieexpress czy innego badziewia albo żydzą na paczke i zamawiają poleconymi a potem pretensja, ze listonosz nie przynosi im w zębach. Gdzie ma to zabrać? Masz pojęcie ile samych listow i przekazów ma dziennie listonosz? A jeszcze ma buty i badziew nosić? W torbę czy wózek wejdzie piec par butów zamówionych listem a reszta? Żenujący jesteście. Do tego kto będzie sie narażał, zdrowie i Moze życie nosząc pieniądze po zmroku w szemranych okolicach? Za takie grosze? Nie pasuje nie korzystajcie z poczty. Tylko co na kuriera szkoda 15 zł? Buractwo

# baba ze Strumykowej

12.04.2017 15:46

standard pozostawianie awiza bez zabrania listu czy paczki do adresata również na Odkrytej, nie dzwonią dzwonkiem ani domofonem, bo sie wyda, że listu/paczki nawet nie zabrali. Nie dalej jak tydzień temu dostałam awizo o treści "paczka u ochrony" .... a kto im zezwolił na pozostawienie mojej paczki u ochrony ja się pytam ?! po podwyżce cen usług poczty polskiej, nie mam zamiaru już z nich wogóle korzystać...
love paczkomat !

REKLAMA

# sss

12.04.2017 19:02

Niech oni zajmą się robotą, a nie otwieraniem za pieniądze drzwi licznym ulotkarzom. Sam widziałem jak za listonoszem i za jego przyzwoleniem wchodził na klatkę wianuszek ulotkarzy, a potem musimy tego śmiecia segregować...

 Lucjana

26.05.2017 12:02

Dlatego ja korzystam z usług kurierskich. Moim kurierem jest http://daa.pl/zhJ i jestem zadowolona. Jak nie ma mnie w domu to paczkę przysyłają do pracy lub zjawiają się następnego dnia. zresztą zaznaczam kiedy jestem w domu i w jakich godzinach mogę te paczkę odebrać. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na kurierach. A jeśli chodzi o ulotkarzy to ich tez trzeba zrozumieć. Taką maja pracę. I i tak są bardzo uczciwi jak wchodzą i tak rozdają ulotki, bo niektórzy część ulotek wyrzucą do śmieci zamiast je rozdać.

# BROO

24.02.2018 20:27

#Mmm Ja rozumiem, że gabaryty B nie są noszone przez listonoszy ale jak mi awizo zostawia i odbieram PIT to mi się nóż otwiera w kieszeni. Tak więc żadne usprawiedliwienie jak dla mnie nie będzie dobre.... zwłaszcza, że wydanie takiego PIT'u trwa tyle co wypisanie awizo jak nie krócej.

REKLAMA

# Myrmyr

24.02.2018 20:56

Awizo awizem, a jak się ma tzw "wrzutkę" (gwara pocztowa) i polecone oraz mniejsze paczki (co się zmieści) mają być wrzucane od razu do skrzynki, a listonosz nic sobie z tego nie robi? Więcej - dzwoni do nas, by go wpuścić na klatkę, po czym zostawia awizo w skrzynce z pieczątką, że niby "mieszkanie zamknięte?!
To zwyczajne lenie są. Ja wiem, że ich praca może być ciężka, ale są cięższe zawody! Wiem, że mogą miało zarabiać, ale mogliby zarabiać jeszcze mniej. Ale skoro zaznaczam, płacę i podpisuję dokument, zgodnie z którym musi mi do i skrzynki wrzucić przesyłkę lub korespondencję awizowaną, to powinien to zrobić i juz.
Oni robią inaczej.
Już na samej poczcie wypełniają sobie awiza, które wrzucają później do skrzynek, z pieczątką "mieszkanie zamknięte". A pod drzwiami nawet nie był (i jeszcze dzwonił wcześniej, żeby go wpuścić na dole!).
Oni tym sposobem oszczędzają sobie dużo czasu i pracy. Najpierw na poczcie nie muszą szukać przesyłek. Pozniej nie muszą ich dźwigać (wozić). Następnie nie walczą przy domofonie, by zobaczyć kto w domu siedzi. Nie sterczą przy skrzynce wypełniając awiza. I nie niosą niedostarczonych przesyłek na pocztę spowrotem. Tylko wcześniej wypełnione awizo do skrzynki wrzucą i po sprawie.
Można odbierać premie.
Achaa, dodam, że oni mają system premiowy za dostarczenie przesyłek!!!
Należy pisać zażalenia i reklamacje! Zaraz internet można.
Lenie śmierdzące...

 Mars40

07.03.2018 22:53

Otóż to. Jeśli komuś nie pasuje poczta, to przecież można skorzystać z innych opcji dostarczenia paczki. Akurat w dzisiejszych czasach jest tak szeroki wybór, że każdy znalazłby coś dla siebie. Zawsze możecie zaplanować https://furgonetka.pl/dpd, po czym dostaniecie dokładne info, o której ma być paczka. Jeśli się dogadacie, to możecie nawet odebrać taką paczke od kuriera po drodze do domu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024