REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Bielańska

03.09.2019 11:23

Wydatki na kulturę wcale nie są "niedorzeczne". Zwłaszcza Bielany potrzebują kultury, bo inaczej pod naszymi domami będzie królowało menelstwo, a normalni ludzie będą siedzieć w domu bojąc się wyjść. A dzielnica powinna być miejscem przyjaznym i zintegrowanym. Ja się cieszę zarówno z koncertów, w tym roku akurat nie skorzystałam jak i z kina pod chmurką (byłam 2 razy i jestem zadowolona). I bardzo się cieszę, że dzielnica nie promuje disco polo, tylko artystów ze zdecydowanie wyższej półki artystycznej.

# bryk

05.09.2019 09:38

#Bielańska napisał(a) 03.09.2019 11:23
Wydatki na kulturę wcale nie są "niedorzeczne". Zwłaszcza Bielany potrzebują kultury, bo inaczej pod naszymi domami będzie królowało menelstwo, a normalni ludzie będą siedzieć w domu bojąc się wyjść.

Jak koncert witaj lato na Bielanach jest wydarzeniem kulturalnym to disco polo powinno być puszczane w filharmonii narodowej. Tylko totalny agitator polityczny nie przyzna, że jest to wywalanie publicznych pieniędzy na indywidualną promocję polityków. U nas w takim "darmowym" marketingu przoduje pan Pietruczuk, ale nie oznacza to że inni są lepsi. Inwestycja w kulturę to chociażby dofinansowanie teatrów i wystaw, tak aby były dostępne dla wszystkich.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break