REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

08.10.2015 12:24 #Ciuch
A ja na Marwilskiej mam problemy z zakupem ciuchów. Jak już coś wybiorę płacę i proszę o paragon to zaczyna się problem. Dlaczego to miejsce jest uprzywilejowane i nie wystawia paragonów?
08.10.2015 16:16 #Dobrarada
Zawsze żądajcie paragonu, a jeśli nie otrzymacie paragonu fiskalnego po prostu nie kupujcie, bo ten sprzedawca WAS okrada !!!
12.10.2015 08:49 #Wjustys
A jak cena na wage?
12.10.2015 18:33 #obserwatorM44
#anna24 hahaha żenująca wypowiedź konkurencji buahahaha Próbuj dalej hehe
13.10.2015 13:25 #marymonckidzon
#obserwatorM44 napisał(a) 12.10.2015 18:33

#anna24 hahaha żenująca wypowiedź konkurencji buahahaha Próbuj dalej hehe
pośmiejemy się za 2-3 miesiące.buhahahah...nikt Ci nie powiedział że Marywilska zarabia tylko w weekendy??? , miałem tak kiedyś sklep ....pól roku dramatu...kasa tylko w weekend..w tygodniu tylko niektórzy hurtownicy którzy o 12 zamykali swoje podwoje..aha i życzę powodzenia w konkurencji z wietkongami na ceny.....cena używanego sweterka na wage 30 zł.....cena nowego od zółtych 30 zł...ehhehe...tam przychodzi klient w 90% nastawiony na cenę i nowe....marki ma gdzieś.....zobaczysz....ale nic ..powodzenia.....już widzę te tłumy pędzące w tygodniu po robocie na Marywilską po używane szmaty.
REKLAMA
14.10.2015 22:15 #Anet
Drogo jak na odzież używana
14.10.2015 22:18 #Anet
Drogo jak na odzież używana
15.10.2015 08:56 #Lolee
Stereotypowy nagłówek artykułu - czemu niby tylko kobiety mają ruszyć na łowy? "Brawo" za "ogromna" inwencję twórczą.
15.10.2015 14:17 #beata malinowska
beata malinka
Do anna24 chyba prowadzisz swój lumpeks i pewnie zazdrościsz im klientów. Jeżeli masz swój to pewnie świeci pustkami i same szmaty w nim są. Ja byłam i wybrałam mega perełki ....Polecam
19.10.2015 11:10 #rozsądna
Jak na taki sklep to drogo, lepiej zrobić zakupy na innych stoiskach
REKLAMA
19.10.2015 11:43 #weronka
to jakas kpina???....użyane szmaty po tyle kasy......wszcedzie jest po 5 - 10 zł...tyle za używane można dac.......a te ceny to lekka przeginka....za tyle to ja sobie kupie nowe.
09.11.2015 11:01 #tarcho
Zgadzam się, ceny zbyt wysokie jak na takie miejsce, a sam towar... no cóż...kwestia gustu...
będę robiła zakupy w innych miejscach
18.11.2015 17:12 #E_Go
Cóż... byłam na tzw.wyprzedaży i dzień później na tzw.nowej dostawie, niestety wisiało to samo, lipa!!!
24.11.2015 05:54 #modnisia
tak sie zastanawiam dobre rzeczy w tej cenie co z ciuchca mozna kupić w normalnej cenie przecvież z daleka widac że ktos takie ciuchy kupuje
24.11.2015 05:56 #anabel
lepiej kupić 3 dobre i ładne bluzki niż schodzone a fuj
REKLAMA
26.11.2015 20:07 #Nina128
Ja nr rozumiem waszych wpisów .. Jestem tam często zawsze kupuje drogo 39zl za kilo to jest drogo ? Kupiłam super bluzkę dobrej firmy za 9zl wogole nie widać ze używana moim zdaniem konkurencja próbuje zniszczyć interes ale watpię ze sie uda bo jestem bardzo często i sa ludzie . Towar dowieszany jest sama widziałam ostatnio wieczorem taka dostawę a informują ze nie wymieniają towaru Jednym słowem ja polecam super sklep !
26.11.2015 20:08 #Nina128
#Ciuch napisał(a) 08.10.2015 12:24

A ja na Marwilskiej mam problemy z zakupem ciuchów. Jak już coś wybiorę płacę i proszę o paragon to zaczyna się problem. Dlaczego to miejsce jest uprzywilejowane i nie wystawia paragonów?
. Nie dostała pani od nich paragonu ? Ja zawsze dostaje razem z pieniazkami
26.11.2015 20:12 #Basia100
#E_Go napisał(a) 18.11.2015 17:12

Cóż... byłam na tzw.wyprzedaży i dzień później na tzw.nowej dostawie, niestety wisiało to samo, lipa!!!
. Tez tak byłam jak pani i znalazłam super rzeczy panie mnie poinformowały ze niewymieniaja całego towaru tylko dowieszaja każdego asortymentu i znalazłam super rzeczy jutro planuje pojechać
30.11.2015 23:04 #zuzka
#anna24 odniosłam takie samo wrażenie
01.12.2015 08:28 #xxx
handel polega na tym, ze jedni oferują a drudzy mając prawo wyboru korzystają (lub nie) z oferty. zasada handlowa mówi, że każdy towar znajdzie swojego nabywcę. dlatego wszelka dyskusja w tym wątku (szczególnie dotycząca "to pewnie ty zachwalasz bo prowadzisz lumpeks") jest pozbawiona sensu.
REKLAMA
12.01.2016 13:36 #Siwa
Bylam ostatnio. Generalnie slabo. "Najwiekszy" to chyba tylko powierzchniowo, bo asortyment slabiutki
21.01.2016 18:46 Aniaa90
Ja nigdy nie mogę nic znaleźć na marywilskiej .Jakość tych ciuchów to jakąś masakra . Dziwie się innym że, nałogowo tam kupują ;/
29.02.2016 07:51 #E_Go
Cóż cena 120 za kilogram to chyba rekord Polski, a ciuchy takie sobie. Poza tym rzekome dostawy w soboty, byłam w piątek na przecenie i w sobotę na dostawie, wisiały te same ciuchy, moze co nieco odrzucili w sobotę, ale za tą cenę to mnie tam już nie zobaczą. Nie polecam
13.03.2016 18:23 #JES
Wakacje w tropikach w srodku naszej zimy I pojawil sie problem gdzie uzupelnic garderobe. Za niecale 100 zl. udało mi się w tym sklepie upolowac: spodnie typu bojówki zawijane do 3/4 oraz jeansowe krotkie spodenki esprit (raczej nie noszone, tylko z końcowek kolekcji bo nie widać sladow noszenia i w obu przypadkach nadal doczepione były torebeczki z zapasowymi guzikami) oraz dwie prześliczne plażowe sukienki topshop, bluzke na ramiaczka oraz spodnice next, także bez sladów noszenia. Jednym słowem super !
14.03.2016 02:18 at.hak
Ostatnio zdarzyło mi się tamtędy przejeżdżać... Na początku nie wiedziałem co tam się dzieje, że tyle ludzi ale ktoś mi potem powiedział że to second hand. Podobno sporo ciuchów do wyboru, ale tylko przez pierwsze 2-3 godziny od wyrzucenia nowego towaru bo wszystko jest bardzo szybko poprzebierane, co lepsze zostają wykupione w trymiga i zostają tylko te najdroższe albo w gorszym stanie. No ale zawsze ktoś coś może sobie znajdzie.. przejść się rozejrzeć to nic nie kosztuje, poza czasem
10.06.2016 11:43 #555
buehhehe 2 ostatnie wpisy słaba reklama......eheheh...kupa ludzi...czesto tam bywam i jedyne co widzę to znudzone sprzedawczynie....pozdro.
15.09.2016 23:08 #Tomm88
ej secund są fajne ale juz mam dość tego polowania:P trzba wiedziec co gdzie i kiedy. Teraz jeżdzę na Marywilska 44 - tam zawsze wiem, że kupie to co chce i nie wroce z pustymi rękami! :)
30.08.2019 18:08 #Werra22
Ja jakoś od roku nie mam już zaufania do second handów i szukam jakichś sklepów z nową odzieżą, ale nie takich sieciowych tylko mniej znanych, głównie internetowych. Bardzo mi się spodobały te bluzki koronkowe - co sądzicie? Zna ktoś może ten sklep?

58/7107 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV tel. 796-698-555

Kursy, szkolenia
 Nasze szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb: 👌Koparkoładowarki 👌Koparki jednonaczyniowe 👌Ładowarki jednonaczyniowe 👌Spycharki 👌Równiarki 👌Wielozadaniowe nośniki osprzętu 👌Węzły betoniarskie  Walec drogowych kl.II - wszystkie  Maszyny do rozkładania mieszanek betonowych kl.II - wszystkie  Frezarki do nawierzchni dróg kl.I - wszystkie  Maszyn do stabilizacji gruntów kl.III - wszystkie  Przecinarki do nawierzchni dróg kl.III - wszystkie  Narzędzia udarowe ręczne Kurs rozpoczyna się 21.09.2019 Centrum Szkoleniowe Lektor al.Krakowska110/114,Warszawa tel.22 297 21 21 Zapraszamy

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Do You Need a Loan, Loans from $20,000 - $10,000,000 00. Get your no obligation FREE quote now! Repayments up to 54 Months. No Collateral, Money paid into your account within 24 hours after approval. For more Info contact us today via email: (fastloanoffer34@gmail.com) whats-App +918929509036

Inne do wynajęcia
 APARTAMENTY w Kudowie-Zdroju. www.kudowa.cool

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA