REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Klinika stomatologiczna bielany

 katrinak

28.09.2016 10:05

Cześć, od niedawana mieszkam razem z dzieckiem tutaj na Bielanach, widziałam na fb na stronie jednej z tutejszych klinik stomatologicznych, chodzi mi konkretnie o klinikę Zbigniewa Kowalika, że są tam, bezpłatne przeglądy dla najmłodszych. Czy ktoś z Państwa korzystał ? Nie ukrywam, że jestem samotną matką i nie chce płacić za rzeczy, które mogę mieć za darmo ponieważ wolę wydac te pieniążki na coś innego dla dziecka. Warto skorzystać z tej usługi właśnie tam ??:)

# Prosiaczek

22.10.2016 03:11

Ja mogę się wypowiedzieć o gabinecie http://stomatologianabielanach.com/ i Lęk dzieci przed wizytą u dentysty wynika z faktu, iż gabinet odwiedzają z konieczności. Z tego powodu ważne jest, by z usług stomatologa korzystać systematycznie. Regularne wizyty pozwalają na kontrolę stanu uzębienia i wychwycenie w porę pojawiających się ubytków - jeszcze zanim próchnica rozwinie się na dobre.

# Izma

14.08.2017 13:37

Ja Ci mogę powiedzieć, gdzie lepiej nie chodzić. Lepiej omijać Dentalux. Nasłuchałam się o nich różnych opowieści i wierz mi, to nie było nic fajnego.

REKLAMA

# rubin

14.08.2017 14:26

spam

# konrad

14.08.2017 17:17

mieszkam na Bielanach ale z usług stomatologa korzystam na Powiślu, dokładnie chodzę do p. Dominiki Romanik , która ma wręcz anielską cierpliwość i na dodatek wszystkie zabiegi jakie u niej miałem były bezbolesne :)

# szmata szeptana

16.08.2017 11:48

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

REKLAMA

# Kucharskas

26.02.2020 12:48

Ostatnio byłam w tej stomatologii na bielanach : https://klinikastomatologiczna.pl/ . Polecam zapisać się na regularne wizyty w razie większych problemów :)
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA