REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Klinika Sfera - zabiegi medycyny estetycznej

02.05.2016 01:21 #go.shia
Cześć mam pytanie głównie do pań :) Znalazłam w internecie namiar na Klinikę Sfera, http://klinikasfera.pl, i doktora Krzysztofa Migałę. Czy któraś z Warszawianek może była pacjentką pana doktora? Nie wątpię oczywiście w jego kompetencje, bo opinie w internecie ma świetne, ale chciałabym zadać kilka pytań praktycznych :) Będę wdzięczna za odzew!
07.07.2016 02:09 bofajno
Oj, nie znam. Jedynie mam doświadczenie z tą kliniką http://klinikaessence.pl/ I akurat ją serdecznie polecam, szczególnie chwalę sobie mezoterapię i depilację woskiem.
16.07.2016 17:47 #joasia.le
#go.shia napisał(a) 02.05.2016 01:21

Cześć mam pytanie głównie do pań :) Znalazłam w internecie namiar na Klinikę Sfera, http://klinikasfera.pl, i doktora Krzysztofa Migałę. Czy któraś z Warszawianek może była pacjentką pana doktora? Nie wątpię oczywiście w jego kompetencje, bo opinie w internecie ma świetne, ale chciałabym zadać kilka pytań praktycznych :) Będę wdzięczna za odzew!
Hej, ja znam bardzo dobrze pana dra i byłam również w Sferze :) Mogę śmiało Ci polecić, to wspaniały specjalista, z wieloletnim doświadczeniem, a mimo to wciąż ma wielkie serce dla pacjentek. To się wbrew pozorom nie tak często zdarza! Co chciałabyś wiedzieć? Ja robiłam w Sferze mezoterapię i zabiegi na cellulit :)
14.08.2016 22:17 wisenka6
Jeśli chodzi o medycynę estetyczną to w Warszawie najpewniej udać się do http://klinikamelitus.pl/. W moich kręgach (praca, znajomi, rodzina) korzystamy właśnie z jej usług. Świetni specjaliści, wiele możliwości (zabiegi chirurgiczne, dermatologiczne, laserowe itp.), miła obsługa. Lecznica jest od wielu lat na rynku i niezmiennie na wysokim poziomie. Znane twarze również miałam okazję tam spotkać :)
27.08.2016 14:42 #karoo39
Zdecydowanie polecam Klinikę Sfera i pana dr Migałę :) Świetne miejsce, a pan dr z doświadczeniem godnym podziwu. Robiłam tam botoks, efekt super naturalny - widać precyzję i poczucie estetyki pana dra :) Jeśli chodzi o wybór takich usług, to jestem ostrożna, ale co do Kliniki Sfera mam 100% zaufania :)
REKLAMA
26.09.2016 12:06 #jolka99
Niedawno koleżanki z pracy poleciły mi klinikę Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) przy Pokornej. Szukałam miejsca, gdzie mogłabym wybrać się na depilację laserową nóg. Efekt jest świetny
26.09.2016 12:08 #jolka99
wszystkie włoski zostały usunięte, skóra jest idealnie gładka. Wcześniej wykonywałam depilację innym laserem i niestety efekt nie był trwały, dlatego laser Vectus polecam wszystkim, którzy zawiedli się na niezbyt profesjonalnej depilacji laserowej.
29.09.2016 23:13 warszawianka87
Ja również znam klinikę Sfera :) Pan dr Migała to specjalista pierwszej klasy! Ma doświadczenie, jest przy tym bardzo precyzyjny, a to się moim zdaniem w medycynie estetycznej bardzo liczy. Godna polecenia jest także oferta z zakresu chirurgii plastycznej. Siostra w Sferze robiła zabieg plastyki odstających uszu - efekty naprawdę super, a siostra była bardzo zadowolona z opieki podczas zabiegu i po nim :)
12.10.2016 13:12 #zytka33
Ja właśnie szukam miejsca, gdzie mogłabym wykonać taki zabieg na odstające uszy. To mój kompleks od lat i w końcu postanowiłam się go pozbyć! Czytałam sporo opinii o klinikach w Warszawie i Klinika Sfera ma bardzo dobre opinie, siostra znajomej chodzi tam na różne zabiegi i również jest bardzo zadowolona, chodzi do dra Migały, ale nie wiem jeszcze, czy ten pan dr robi też plastykę uszu :)
25.10.2016 22:09 Piotrowska
Nie, w tej klinice nie byłam, ale wykonywałam już kilka zabiegów u mirackiego w klinice na ul komisji edukacji narodwej. Ostatnio byłam u nich na liposukcji laserowej, mają nowoczesny laser dzięki ktoremu juz na drugi dzien po zabiegu mozna normalnie funkcjonowac, a efekty w lustrze są widoczne :D
20.01.2017 11:41 #Kika
Polecam Klinikę Medycyny Estetycznej dr Ertuganow - miła, fachowa, profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny i dobry dojazd. Klinika mieści się przy ulicy Popularnej blisko stacji PKP Warszawa Włochy. Z ofertą można zapoznać się : www.medycynaestetyczna24.waw.pl lub pod numerem tel. 505101901
15.02.2017 01:21 #Klaudia.Blad
zabiegi o których mówicie nie są złe, ale nie można zapominać o zdrowiu, co mi piękna buzia skoro pod skórą tworzą się bakterie, wirusy i grzyby. Wolę być piękna i zdrowa (!), dlatego chodzę na regularne badania podologiczne w gabinecie satin, możecie go znaleźć w naszym mieście.
24.02.2017 14:22 #mag27
Zdecydowanie mogę polecić Klinikę Sfera, jeśli chodzi o medycynę estetyczną są moim faworytem, a wszystko za sprawą wspaniałego pana dr Migały :) Zresztą z tego co wiem, to chirurgia plastyczna w ich wykonaniu jest na równie wysokim poziomie, koleżanka tam robiła kilka zabiegów i efekty naprawdę super. A przede wszystkim nie mogła się nachwalić profesjonalizmu lekarzy i poziomu opieki.
01.03.2017 17:22 gruppa
Ja korzystałam z usług medycyny estetycznej w klinice Wilmed. Wcześniej zrobiłam rozeznanie i wiele z moich znajomych miało styczność z tamtejszymi lekarzami i sobie ich chwali. To zadecydowało o moim wyborze :)
28.07.2017 15:26 #Adelka
A czy ktoś z Was słyszał o tym gabinecie medycyny este... z Krakowa? Będę kilka dni na wakacjach w tym mieście i chciałabym przy okazji zafundować sobie usuwanie cellulitu.
REKLAMA
17.11.2017 12:48 #abi
Ja zabiegi z medycyny estetycznej robię tylko w zaufanych punktach takich jak [url]www.klinikiziemlewski.pl[/url] . Lubię tam chodzić, przyjemna obsługa, niewygórowane ceny. KLINIKI ZIEMLEWSKI znajdują się zarówno w Warszawie jak i Wrocławiu, Łodzi oraz w Poznaniu. Każda z tych klinik specjalizuje się w jednej, konkretnej dziedzinie, polecam.
17.11.2017 12:53 #swiniakrakowska
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
23.11.2017 13:41 #Afeenera98
Zobacz ofertę http://medycynaestetyczna.com/pl/. Klinika medycyny estetycznej oferuje takie usługi jak likwidacja zmarszczek, krioliza czy terapie przy użyciu lamp LED. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.
23.11.2017 13:49 #syfiassta reklama-
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
28.11.2017 01:38 #nikola523
Ja zabiegi medycyny estetycznej wykonuję zawsze wykonuję w klinice SCM estetic w Krakowie, ponieważ tam, potrafią się mną zająć najlepiej. Znalazłam tam najlepszych kosmetologów, bez których nie wyobrażam sobie żadnego zabiegu. W przyszłym tygodniu jadę na wypełnienie ust.
28.11.2017 09:13 #syf.reklamaa
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
28.11.2017 15:08 #AnnaW
Polecam klinikę estetyczną Proderma zwłaszcza Panią Doktor Martę Cieślińską- przemiła profesjonalna Pani doktor. Bardzo mi pomogła z nieciekawym stanem na powiece oka. Całość świetnie przebiegła a ja czuje się nareszcie dobrze. Polecam
28.11.2017 15:10 #syf.reklamaa
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
08.01.2018 09:30 #Kejt
Z czystym sumieniem mogę polecić klinikę fyoung http://fyoung.pl/laser-warszawa/
10.01.2018 09:58 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
14.01.2018 01:24 LindaE
Usuwałam pieprzyk pod biustem w Prodermie w Poznaniu. Przyjemne gabinety, profesjonalna obsługa, komfort i zaufanie. Mega świetni lekarze, zaangazowani i dbający o pacjenta . Ceny przystępne, na każdą kieszeń. Gorąco polecam!!
19.02.2018 00:58 #Lonka
W Prodermie korzystałam z usług doktor Magdaleny Dembińskiej.Jest to profesjonalistka w rzeczy samej. Fantastyczne podejście do pacjenta, daje poczucie komfortu podczas zabiegu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim spełnia oczekiwania pacjenta. Polecam każdemu i sama też wybieram się na następne zabiegi, bo efekty są zachęcające.
19.02.2018 01:00 #Lonka1
W Prodermie korzystałam z usług doktor Magdaleny Dembińskiej.Jest to profesjonalistka w rzeczy samej. Fantastyczne podejście do pacjenta, daje poczucie komfortu podczas zabiegu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim spełnia oczekiwania pacjenta. Polecam każdemu i sama też wybieram się na następne zabiegi, bo efekty są zachęcające.
19.02.2018 01:00 #Lonka12
19.02.2018 01:04 #Leonka
19.02.2018 13:32 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
05.03.2018 10:42 Marzena Staszewska
Każdy z nas ma w sobie coś pięknego, tylko nie każdy potrafi to piękno wydobyć z siebie. Stworzyliśmy zespół specjalistów, który postara się pomóc Państwu w potwierdzeniu tej dewizy. W atmosferze dyskrecji i zaufania pragniemy zapewnić pełną satysfakcję z oferowanych zabiegów. Chcemy Państwu udowodnić, że zabiegi medycyny estetycznej nie są tylko dla wybrańców. Każdy niezależnie od wieku, płci i zasobów finansowych może z niej skorzystać, przy udziale naszego profesjonalnego wsparcia. W dzisiejszych czasach żyjemy bardzo szybko i intensywnie , mamy coraz mniej czasu dla siebie. Dlatego jako nie liczni jesteśmy do Państwa dyspozycji od rana do nocy , również w niedziele po wcześniejszym umówieniu. Aby każdy z was mógł znaleźć wolną chwilę i nas odwiedzić. Dla klientów dysponujemy dwoma miejscami parkingowymi na strzeżonym parkingu. Bądź razem z nami na Facebooku, będziesz na bieżąco z nowymi promocjami, metodami leczenia, eventami, domowymi sposobami pielęgnacji. Polecam Gabinet w Warszawie Forever Young
03.04.2018 09:05 #lucy33
Ja chodzę do Kliniki Sfera do doktora Migały. Trafiłam do niego z polecenia koleżanki, najpierw laserowo usunęłam blizny potrądzikowe. Teraz od czasu do czasu funduję sobie jakiś zabieg typu mezoterapia czy wampirzy lifting. Staram się w ten sposób dbać o swoją skórę. Zdecydowanie polecam doktora, jak i klinikę :)
03.04.2018 09:18 #Adolf Bucholtz von Klotsch
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
30.04.2018 15:31 #Kamilla
Osobiście korzystam z zabiegów Klinki http://fyoung.pl/ , korzystałam z zabiegów laserem w tym z depilacji i polecam, bo pracują na dobrym sprzęcie i mają fajne promocję, tutaj macie wykaz obecnych letnich promocji http://fyoung.pl/promocja-letnia/ może ktoś się skusi :)
30.04.2018 22:47 #Syf reklamaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
07.05.2018 13:52 #serenka11
Ja korzystałam z kliniki Krajewskiego w Warszawie, bo polecił mi znajomy i robiłam zabieg na wygładzenie zmarszczek , dokładnie to Laser Max 1540. Bardzo fajna klinika ogólnie, polecam :)
07.05.2018 19:00 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy.
24.06.2018 10:51 #Ulka777
Ja miałam robiony zabieg w klinice https://drkepa.com/, robiłam laser frakcyjny co2 . W końcu pozbyłam się wszystkie co złe na twarzy, zaskórników, przebarwień i blizn po trądziku. To były najlepiej wydane pieniądze w siebie.
02.07.2018 14:33 #kw8161
czy ktoś z was korzystał z usługi marketingu medycznego? znacie może www.s88.pl? Jakie macie opinie?
03.07.2018 08:37 #syff reklamaa
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
01.08.2018 07:09 #małgonia48
Widzę, że forum opanowane przez trolli, którzy nie korzystali w życiu z żadnego zabiegu, ale mają wiele do powiedzenia o warszawskich klinikach i lekarzach :) Ja korzystam z medycyny estetycznej od lat, a nikt by nie powiedział, że tak jest, bo efekt działań jest dyskretny i naturalny. Zawdzięczam to najlepszemu lekarzowi, dr Migale właśnie z Kliniki Sfera, kto miał to szczęście, że był / jest jego pacjentem, ten wie że tak właśnie dr pracuje :)
13.10.2018 09:55 #KachaWawa
Ja polecam Klinikę fyoung.pl/ , profesjonalnie, miło i dyskretnie!
25.10.2018 17:17 #sierpowska
Jeśli szukacie na prawdę dobrej kliniki polecam łódki Dermed, operowałam u nich odstające uszy. Warunki w klinice super, operowała mnie prze-wspaniała dr Dorota Żukowska . Dla mnie magik. Efekt operacji super, nie spodziewałam się aż takiej poprawy
29.10.2018 20:38 #berenika12
ja chodzę do Kliniki Sfera do dra Migały i mogę polecić każdemu. przede wszystkim z uwagi na pana doktora, naprawdę świetny specjalista, powiedziałabym że ekspert w swojej dziedzinie. precyzyjny, subtelny, z dużym wyczuciem i zmysłem estetycznym, dlatego efekty jego zabiegów są takie piękne :) do tego przemiły człowiek, któremu można w pełni zaufać. na ich stronie http://www.klinikasfera.pl/ jest lista zabiegów i cennik, można sobie zobaczyć:)
10.12.2018 20:12 #Wroclaw
A kogo polecacie do operacji plastycznej twarzy?
11.12.2018 16:44 nanka
Moim zdaniem nie ma nic dziwnego w drobnych zmianach swojego wyglądu, jak to ma komuś poprawić jakość życia to czemu nie. Grunt to umiar. Zresztą łatwo mówić jak ktoś takich zabiegów nie potrzebuje. A takie w salonach medycyny estetycznej to często jedynie złuszczanie, ujędrnianie i nawilżanie. Sama bym korzystała, jakbym miała więcej pieniędzy, na razie szykuję się na inną operację. Jest tutaj może ktoś kto poleci klinikę, w której wykonują taki zabieg usuwania hemoroidów jak na tej stronie
27.12.2018 20:24 #maria48
Również jestem pacjentką Kliniki Sfera i doktora Migały i mogę z całą pewnością polecić każdemu, kto szuka dobrego specjalisty z zakresy medycyny estetycznej. Doktor ma wiedzę i doświadczenie, a przy tym duże wyczucie estetyki, to też się przydaje, zwłaszcza gdy w grę wchodzą zabiegi takie jak botoks np. Świetny specjalista!
21.01.2019 11:16 #asdad
dasd
28.01.2019 12:26 #izabell
takie zabiegi na ciało czy twarz to się zgodze ale operacje plastyczne to tylko i wyłacznie u sprawdzonego chirurga plastycznego. Osobiście jestem była pacjentka dr Doroty Żukowskiej, operowała mi odstające uszy . W Białymstoku przyjmuje w Humana Medica Omeda
03.04.2019 10:23 MaksMan
Co do zabiegów to polecam również salon EVE Kosmetyka Profesjonalna w Warszawie. Można tam liczyć na odpowiednią pomoc i doradztwo.
16.04.2019 13:16 #milenawoj01
ja od siebie polecam SC Beauty Clinic - wiele fajnych zabiegów do wyboru oraz profesjonalny i nowoczesny sprzęt ;) byłam na zabiegu urządzeniem Hifu i jestem bardzo zadowolona z efektów po, gdyż doszło do napięcia mojej skóry oraz jej odmłodzenia
17.09.2019 07:25 #eleonor9
Jakieś opinie o doktor Oksanie Zarewycz? Chciałam zrobić małą korektę blizn i w sumie polecono mi właśnie dr Oksanę
26.09.2019 16:15 #izka434
Zdecydowanie polecam Klinikę Sfera, jestem po wolumetrii u dra Migały i warto! Bardzo dobry specjalista, który naprawdę zna się na tym, co robi. Potrafi dobrać zabieg do potrzeb pacjentki i co najważniejsze wykonuje go solidnie i z dużą dokładnością. Efekty cieszą :) Jak ktoś szuka w Wawie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, polecam właśnie tę klinikę http://klinikasfera.pl
29.09.2019 23:25 #krissma
#eleonor9 napisał(a) 17.09.2019 07:25

Jakieś opinie o doktor Oksanie Zarewycz? Chciałam zrobić małą korektę blizn i w sumie polecono mi właśnie dr Oksanę
To ta co przyjmuje w gabinecie Bellderma na Gocławiu? Jeśli tak to polecam, chodzę do niej regularnie i myślę, że w okolicy nie ma lepszej pani doktor :)
08.10.2019 22:59 #monika11
Krakowianki, a czy któraś może polecić mi sprawdzoną klinikę medycyny estetycznej? moja cera jest ostatnio w troche gorszej kondycji i chcialabym zrobic sobie jakis zabieg , ktory nawilżyłby mi buźkę :)
08.10.2019 23:00 #agunia
#monika11 napisał(a) 08.10.2019 22:59

Krakowianki, a czy któraś może polecić mi sprawdzoną klinikę medycyny estetycznej? moja cera jest ostatnio w troche gorszej kondycji i chcialabym zrobic sobie jakis zabieg , ktory nawilżyłby mi buźkę :)
ja chodze do mojej ukochanej pani kosmetolog do kliniki sekrety piekna :D

110/3890 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Działkę budowlaną sprzedam
 Witam Pana / Pani Przedstawiam się, że to Mandame, Angela Gonzalez, w ofertach pożyczek między poszczególnymi jest za dużo oszustwa. Odwiedziłem poważną witrynę z ogłoszeniami o prywatnych pożyczkach na całym świecie i znałem wspaniałego dżentelmena o imieniu Iwaniuk Dariusz, który pomaga ludziom udzielając pożyczek i który dał mi pożyczka w wysokości 8 000, którą muszę spłacić w ciągu 4 lat z bardzo niskim odsetkiem od niego lub 3% przez cały okres kredytowania i tam następnego ranka otrzymałem pieniądze bez protokołu. Potrzebujesz kredytu osobistego, bank odmawia udzielenia pożyczki, jesteś w dowolnym kraju na świecie, do którego możesz się z nim zwrócić i będziesz zadowolony, ale uważaj na tych, którzy nie lubią spłacać pożyczek. Oto jego e-mail: iwaniukdariusz1234@gmail.com. WHATSAPP +593 09 863 66 359

Dom i ogród
 Zajmujemy się wycinką i wywozem drzew i gałęzi, pielęgnacją ogrodów, przycinaniem żywopłotów, koszeniem trawników, przewozem małych i dużych gabarytów. Warszawa, Łomianki, Izabelin i okolice! Zapraszamy do kontaktu:) Przyjedziemy i bezpłatnie wycenimy koszta! tel. 515-146-480

2-pokojowe sprzedam
 Skup udziałów w nieruchomościach! Mieszkanie lub inna nieruchomość została podzielona? Odkupimy Twój udział we współwłasności domu lub mieszkania. Załatwimy wszelkie formalności. Skontaktuj się z nami: Tel: 571-360-354 www.citihaus.pl

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA