REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Leria

12.05.2019 22:53

Dramat jest z ilością kleszczy w tym roku. Ja zawsze miałam problem z wyjęciem - obawiałam się, że część kleszcza zostanie po prostu w ciele, ale w aptece polecono mi Kick the Tick expert, zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy. Fajnie się sprawdza, bo działa z różnych stron, zamraża kleszcza, więc ten nie wydziela toksycznej śliny, pokrywa go specjalną powłoką, więc nie ma opcji, że kleszcz się urwie w trakcie wyciągania, a dodatkowo w zestawie jest też probówka, dzięki której można oddać kleszcza do badania.

# adrr

21.06.2019 10:53

Jeżeli już Wam się zdarzy, że ugryzie was kleszcz to usuwanie jego najlepiej zrobić w sposób profesjonalny. Nie ma sensu wyciągać jego na siłę. Warto użyć Kleszcz Expert i spokojnie usunąć kleszcza.

# kiii

17.09.2019 14:08

Po problemach z kleszczami zdecydowałem się jakiś czas temu zdecydować się na zestaw Kleszcz Expert i ogólnie jestem zadowolony, bo zestaw do usuwania kleszczy fajnie się sprawdza, można szybko pozbyć się niechcianego w ciele robaka i dodatkowo mamy pewność, że jest on usuwany w całości.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe