REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# faleniczan

27.05.2014 22:21

A nie planują przypadkiem tuż obok innego centrum handlowego? HopStop czy coś takiego... Ostra będzie konkurencja :)

# konsument

28.05.2014 09:57

To będzie taka konkurencja jak Netto vs. Społem w Radości :(

# wilq

01.06.2014 18:11

Na HopStop przy bysławskiej już ktoś pieniądze wyłożył, bo prace rozbiórkowe są zrobione. Jest więc szansa, że obiekt będzie zbudowany. Co innego z terenem Mera Pnefal, gdzie prezes Mera Parku deklaruje rozpoczęcie budowy w roku 2015. Do tego "skromny" budżet 190 mln zł przy braku najemców na dotychczas odremontowane części budynków biurowych. Może ogłaszanie się z takimi planami to po prostu dobry sposób na przyciągnięcie najemców? :)
A czemu nie pójść małymi, ale realnymi krokami? Na początek kameralne kino?

REKLAMA

 PanPlaneta

14.06.2014 20:57

Staram się zawsze kierować logiką ale niektórych decyzji nie rozumiem zupełnie.
http://korektalicznika.com

# karabin

24.06.2014 13:49

widze że w stolicy przybędzie więcej galerii handlowych niż sądziłem.w przyszłym roku ma również ruszyć budowa obiektów w Wilanowie, na Białołęce.jak dla mnie bomba że w końcu firmy deweloperskie i miasto zaczyna myśleć o osobach zamieszkałych na obrzeżach warszawy, właśnie takich jak Wawer czy Wilanów. W okolicach Śródmieścia obok siebie występuje aż kilka galerii!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy