REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# gość

13.10.2017 14:52

ja jeszcze dorzucę ze zgodnie z tym co planuje miasto to w tej lokalizacji ma w przyszłości przechodzić trasa tramwajowa łącząca dworzec Zachodni z nowo budowaną linią wzdłuż ulicy Kasprzaka.

# ttt

13.10.2017 19:54

Artykul na zamowinie PO lub jakiejs matuli z cisnieniem.

# Natka93

13.10.2017 21:07

W Łodzi 16 października odbędzie się wielkiego formatu wydarzenie, czyli europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 . Gośćmi, poza autorytetami nauki i biznesu, będzie słynna para Wellman i Prokop,którzy poprowadzą wieczorną galę Mocni w Biznesie.

REKLAMA

# Top

14.10.2017 21:11

Linia tramwajowa przez Kasprzaka to porażka tam powinno być metro ale to zrozumieją za jakieś dobrych parę lat...

# 18_lat_bezPZP_na Woli

15.10.2017 22:43

Dawno tak mało wnikliwego artykułu nie było. Zacznijcie od 18lat bez Planu Zagospodarowania Przestrzennego, to torpeduje całą okolicę. A o lokalizacji przy ul. Grodziskiej (największą miejska działka na Odolanach) cisza- czyżby ktoś planował tam kolejne osiedle?. Jedyne roszczenia jakie są rozpatrywane przy tej lokalizacji dot. zasiedzenia. (Ktoś bezprawnie korzystał z tego terenu I teraz próbuje go przejąć...).

# ito

31.10.2017 10:22

Prawda jest taka, że potrzeba Dwóch szkół, jeśli nie trzech. I na Ordona/Kasprzaka potrzeba tej szkoły. I na Karlińskiego i tak będzie mało. Że panna jest ściśnieniowana ? ja rozumiem, bo jak zaczną robić szkołę na Ordona a jej dziecko ma, pewnie ( bo nie wiem ) 5-6 lat to będize musiała je odwozić te 400 m. Zamiast mieć szkołę pod domem. W tym apelu i liście są tylko mieszkańcy JK z awanturą bo im obiecali szkołę pod nosem. Więc ja bym nie ferował, że szkoła na Ordona to bardzo zły pomysł. Dawać szkół ile wlezie!

REKLAMA

 eRDe

07.11.2017 10:40

#ito napisał(a) 31.10.2017 10:22
Dawać szkół ile wlezie!

Jak na razie dzielni włodarze nie potrafią sobie poradzić z budową jednej szkoły:)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy