REKLAMA
REKLAMA

Kiedy założyć własną działalność?

06.11.2015 10:12 #Mietek
Czy warto założyć biznes teraz czy poczekać aż obniżą podatek CIT? Znalazłem tutaj pomysły na biznes i myślę aby zastosować się do podanych wskazówek. Ale nie wiem kiedy najlepiej założyć działalność?
31.12.2015 12:21 #karolinaglejda
Jeżeli masz budżet i pomysł na biznes moim zdaniem nie ma na co czekać. Oczywiście musisz pamiętać, że połowa sukcesu to odpowiednia strategia marketingowa, bez reklamy nie ma szans na powodzenie biznesu.
02.01.2016 14:47 Barteosh
Ważne żeby mieć pomysł na biznes i jakiś konkretny biznesplan - jeżeli to masz to już połowa sukcesu. Musisz być też konsekwentny w tym co robisz i co sobie zakładasz. Ja zacząłem swój pierwszy biznes totalnie nie wiedząc na co się piszę i to był mój błąd, ale też mnie wiele nauczył, wiec powodzenia.
14.03.2016 12:55 Justyna44
założyć firmę można zawsze gorzej z odbiorcami i nawiązywaniem kontaktu z współpracą mi na szczęście pomogła firma
31.12.2016 17:12 #turnal
Podstawa to skuteczne strategia marketingowa, sprawdźcie sobie Serwersms.pl. Jest to platforma do wysyłki wiadomości tekstowych, daje spore możliwości, jest niedroga. Dzięki niej można zlecić zautomatyzowaną wysyłkę powiadomień, które znacznie usprawniają komunikację. Mogą też służyć do promocji poszczególnych produktów.
03.01.2017 22:49 #amand
Słuchaj a jaka to firma? Jak masz oszczędności jakieś na chociaż pół roku działalności to śmiało zakładaj, z zerowym kontem to bym nie ryzykowała. Jak chcesz prowadzić działalność zastanów się nad jakimś dobrym serwerem gdzie umieścisz stronę, są firmy które wynajmują miejsce ;) http://www.sprintdatacenter.pl/ ale to chyba wiesz, do tego ja bym się zastanowił nad jakimś marketingiem, reklamą, w społecznościowych serwerach.
21.01.2017 15:28 #ninkaa
Zgadzam się z tym, że na początku działalności bardzo ważna jest reklama. Obecnie konkurencja jest duża i to prawie w każdej branży, także należy przygotować się na spore wydatki na marketing.
27.01.2017 12:11 #Lambo
Jeżeli chodzi o kwestie związane z prowadzeniem działalności to polecam Ci serwis gdzie uzyskać możesz profesjonalną poradę prawną. Prowadząc firmę nie raz spotkasz się z problemami prawnymi.
27.01.2017 22:07 #krystian
Wiesz co, na początku działalności to ważna jest księgowość żebyś wszystkie rzeczy podatkowe ogarnął, dobrze jest też mieć jakaś dotację na początek, http://www.kotarska-ksiegowosc.pl to jest dobra księgowość Łódź co prawda ale teraz prowadzenie online nie jest problemem. Zajmują się też dotacjami, kadrami i pomagają przy zakładaniu działalności,warto się z nimi skontaktować jak szukasz profesjonalnej i rzeczowej pomocy.
02.02.2017 09:01 #LEno
A myślałeś coś o inwestowaniu w FOREXY? Tutaj masz fajny serwis forex - brokerzy - poznaj opinie o różnych firmach i inwestuj z głową.
08.02.2017 13:56 #Lacky9
Szukam jakiejś dobrej pożyczki pod zastaw nieruchomości. Podano mi link do firmy inwestum - ktoś kiedyś miał przyjemność z nimi współpracować? Jakie mają warunki?
27.03.2017 11:10 alas91
Dokładnie też uważam że reklama to coś od czego trzeba praktycznie zacząć powinno się jakoś pokazać istnienie swojej nowo otwartej działalności i oczywiście zostać zauważonym. Kolega postawił na na utworzenie własnej strony internetowej, pomogła mu firma NowaPozycja jest zadowolony że zaczął właśnie od tego.
07.04.2017 12:31 #Lastman
Czy ktoś z was używał kiedyś promptera? Bo ja właśnie chętnie promptera wynajmę warszawa ponieważ mamy spotkanie dla młodych przedsiębiorców a nasz prompter się zepsuł :/
19.04.2017 13:12 #monika_ch
Załóż ją, gdy poczujesz, że jesteś na to gotowy. Ja, przymierzam się do założenia firmy produkcyjnej. Znalazłam już nawet miejsce, w którym zaopatrzę się w niezbędny sprzęt: https://e-hak24.pl/
27.04.2017 19:11 #Karczoni87
Do tego nie zapomnij o terminalu płatniczym najlepiej przenośnym abyś u klienta mógł od razu wykonać płatności. My teraz korzystamy z http://paymax.pl/ i bardzo sobie chwalę.
20.05.2017 12:06 Bielak35
Własny interes to odpowiedzialne zajęcie. Z reguły zabiera też sporo czasu i nerwów. Nie każdy się nadaje do takiego trybu życia. Druga sprawa to biznesplan. Im lepiej wykonany tym większe szanse na realną ocenę rentowności. Trzecia sprawa to środki na rozpoczęcie czy rozszerzenie działalności. W tym akurat temacie z pomocą przychodzą profesjonalne firmy jak na przykład http://kredytfirmy.pl Warto jednak przejrzeć różne oferty. Czwarty problem dotyczy chłodnej głowy. Nie można prowadzić w wariacki sposób, wielu w ten sposób zakończyło kariery. Życzę powodzenia.
wpis modyfikowany 1 raz, 20.05.2017 12:07 

64/335 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie