REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

26.01.2017 19:12 Zenek1
Kiedy widze jak upadają resztki etyki dziennikarskiej, robi mi sie smutno.

Droga Trybuno Białołęki jak to jest że w jedną ręke dostajesz sowite wynagrodzenie z ratusza za tak zwane promocyjne artykuły a drugą głaszczesz dewelopera i piszesz paszkwile na burmistrza. Pokorne ciele dwie matki ssie??
30.01.2017 07:57 Nala
Ja mieszkam na Kowalczyka i zgadzam się, że to miejsce TRZEBA RATOWAĆ, przed deweloperami i takimi praktykami władzy... Sama widzę, jak bardzo pozwala sobie deweloper budujący osiedle na którym mieszkam - żenada.

Jeśli kolejny deweloper "zniszczy" (aczkolwiek władze z nim nic nie robią -przydałoby się chociaż sprzątanie, kosze - i tego chyba najbardziej żal) to miejsce ja się wyprowadzę, ale nic nie przywróci dewastacji przyrody...

Wycinka drzew pod osiedle? To jest zagospodarowanie tego terenu??? Może miejsca użyteczne dla mieszkańców np. miejski placyk zabaw dla dzieci, którego nie ma w okolicy.
30.01.2017 08:57 Meggg
Nala napisała 30.01.2017 07:57

Ja mieszkam na Kowalczyka i zgadzam się, że to miejsce TRZEBA RATOWAĆ, przed deweloperami i takimi praktykami władzy... Sama widzę, jak bardzo pozwala sobie deweloper budujący osiedle na którym mieszkam - żenada.
Bo do tej pory deweloperzy i władze szły ręka w reke. Ten portal pisal o ex burmistrzu Jaworskim że to burmistrz deweloperów. Jak wyleciał z ratusza to sie troche opanowali ale kto to wie czy nie jest za pozno. Ale i tak. Nie przypuszczałam ze to powiem ale BRAWO burmistrz Poddębniak. Mam nadzieje ze naprawde stanal po naszej stronie. Dość bezsensownego niszczenia zieleni i betonowania Białołęki!!
07.03.2017 19:16 warkaree
W sumie ma rację ten architekt, ale to nie cieszy nic, a nic...
08.03.2017 09:43 Meggg
"architekt" dostał pieniądze od dewelopera to powiedzial co mu kazali. Wstyd
REKLAMA

315/6500 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 Ornitolog Warszawa - http://www.ornitolog.net.pl/ Profesjonalnie, szybko, w oparciu o moje doświadczenie i kwalifikacje oferuje Państwu w przystępnych cenach : - ekspertyzy przyrodnicze , ekspertyza przyrodnicza dla rolników ( ornitologiczne, botaniczne) w ramach PROW 2007-2013 - monitoring ornitologiczny pod elektrownie wiatrowe - nadzór ornitologiczny - opinie ornitologiczne - ekspertyzy ornitologiczne pod wszelkiego rodzaju inwestycje - oceny oddziaływania rozmaitych inwestycji na ptaki - opinia ornitologiczna wycinka drzew Kontakt: http://www.ornitolog.net.pl/warszawa/ Telefon: 661-810-882 ul. Świerkowa 4 05-504 Złotokłos Email: artur_kolinski@wp.pl http://www.ornitolog.net.pl/ ekspertyza przyrodnicza warszawa ,opinie ornitologiczne ,opinie ornitologiczne warszawa , ekspertyza ornitologiczna koszt, nadzory ornitologiczne,opinia ornitologiczna warszawa,opinie chiropterologiczne,opinia ornitologiczna wycinka drzew,ornitolog warszawa

Zdrowie i Uroda
 Z kartą Warszawiaka i kartą młodego Warszawiaka, otrzymasz zniżkę 10 i 15%na maskę antysmogową. Chroń siebie i swoje dzieci przed pyłami zawieszonymi PM10, PM 2,5 , dwutlenkiem siarki, Benozapirenem i innymi trującymi substancjami zawartymi w smogu. Oddychaj bezpiecznie! https://maskinasmog.pl/smog/

Inne nieruchomości sprzedam
 Sprzedam miejsce garażowe KW osiedle chronione Kochanowskiego 513-774-634

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Jestem szczupłą blondynką o magicznych oczkach, namiętnych ustach, z wielką ochotą na... sami wiecie :) Moje zadbane i pachnące ciałko, uroczy uśmiech oraz zniewalające spojrzenie doprowadzi Cię do tego, że będziesz chciał do mnie wracać co noc :) Jeżeli jesteś zdecydowanym facetem to odezwij się do mnie. Numer telefonu lub email znajdziesz na stronie zboczone18.pl/madzia Pamiętaj, że jeżeli chcesz tylko popisać to szkoda naszego czasu :)

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.