REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

26.01.2017 19:12 Zenek1
Kiedy widze jak upadają resztki etyki dziennikarskiej, robi mi sie smutno.

Droga Trybuno Białołęki jak to jest że w jedną ręke dostajesz sowite wynagrodzenie z ratusza za tak zwane promocyjne artykuły a drugą głaszczesz dewelopera i piszesz paszkwile na burmistrza. Pokorne ciele dwie matki ssie??
30.01.2017 07:57 Nala
Ja mieszkam na Kowalczyka i zgadzam się, że to miejsce TRZEBA RATOWAĆ, przed deweloperami i takimi praktykami władzy... Sama widzę, jak bardzo pozwala sobie deweloper budujący osiedle na którym mieszkam - żenada.

Jeśli kolejny deweloper "zniszczy" (aczkolwiek władze z nim nic nie robią -przydałoby się chociaż sprzątanie, kosze - i tego chyba najbardziej żal) to miejsce ja się wyprowadzę, ale nic nie przywróci dewastacji przyrody...

Wycinka drzew pod osiedle? To jest zagospodarowanie tego terenu??? Może miejsca użyteczne dla mieszkańców np. miejski placyk zabaw dla dzieci, którego nie ma w okolicy.
30.01.2017 08:57 Meggg
Nala napisała 30.01.2017 07:57

Ja mieszkam na Kowalczyka i zgadzam się, że to miejsce TRZEBA RATOWAĆ, przed deweloperami i takimi praktykami władzy... Sama widzę, jak bardzo pozwala sobie deweloper budujący osiedle na którym mieszkam - żenada.
Bo do tej pory deweloperzy i władze szły ręka w reke. Ten portal pisal o ex burmistrzu Jaworskim że to burmistrz deweloperów. Jak wyleciał z ratusza to sie troche opanowali ale kto to wie czy nie jest za pozno. Ale i tak. Nie przypuszczałam ze to powiem ale BRAWO burmistrz Poddębniak. Mam nadzieje ze naprawde stanal po naszej stronie. Dość bezsensownego niszczenia zieleni i betonowania Białołęki!!
07.03.2017 19:16 warkaree
W sumie ma rację ten architekt, ale to nie cieszy nic, a nic...
08.03.2017 09:43 Meggg
"architekt" dostał pieniądze od dewelopera to powiedzial co mu kazali. Wstyd

31/6318 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie