REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kiedy do psychologa a kiedy do psychiatry

29.12.2017 13:20 #KalinaSala
Jak odróżnić kiedy z problemami psychicznymi iść do psychologa a kiedy do psychiatry?
29.12.2017 13:36 #Monika23
Do psychologa, to wtedy, kiedy jeszcze masz świadomość, że czujesz, że coś się źle dzieje i chcesz to poprawić. Jak przestajesz nad sobą panować i nie czujesz kiedy to się dzieje, to raczej do psychiatry. Np. depresje poporodową sama leczyłam u psychiatry w Evimed http://evimed.com.pl/psychiatra/
29.12.2017 13:38 #Kerolla
Psycholog pomaga zrozumieć samego siebie a psychiatra stawia diagnozę i leczy. Zapisuje leki.
29.12.2017 13:39 #Mebrosja
Ja wole do psychologa przez Internet. Korzystałam z takiej porady u dr. Hanny Malinowskiej. Bardzo mi pomogła.
29.12.2017 13:49 #Kalinowska
Mam kolegę, który nie wychodzi z domu i nic nie robi, nie rozmawia, odizolował się od świata. Co z nim można robić?
REKLAMA
29.12.2017 14:02 #Helina
O rany z takim, to trudno, bo do żadnego lekarza się nie wybierze.Trzeba wezwać kogoś do domu, chyba psychiatrę z przychodni rejonowej.
29.12.2017 14:04 #Degusta
Sprawdź na https://www.znanylekarz.pl
29.12.2017 21:06 #Syf sssyf
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
08.03.2018 18:00 #Certyfikowa
Warto pamiętać, że psychiatra jest lekarzem.
Ja chodziłam do psychiatry Iwony Tkaczuk do Psychologgia, ale mają tam też duży wybór psychologów.
09.03.2018 09:55 #to syf jest
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
13.03.2018 14:55 #kw74545
ja zdecydowałam się na wizytę u psychologa i polecam www.psychoterapia.top, przyjmuje w bydgoszczy prywatnie
13.03.2018 19:38 #kasia.nowicka
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

862/3208 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 Transport Zmarlych i urn z zagranicy do Polski. Zajmujemy się przewozem zwłok i prochów, gwarantujemy Państwu kompleksową pomoc w tych ciężkich dla Państwa chwilach. Zajmujemy się w Państwa imieniu wszystkimi czynnościami związanymi z przewozem zmarłego do kraju, jak również załatwiamy całą dokumentację i tłumaczenia dokumentów. tel. +48 511267490

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

Antyki
 Antyki obrazy meble srebra platery brązy książki pocztówki odznaczenia medale szable bagnety orzełki ryngrafy tel. 504-017-418

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 Kto chciałby przejść z karty orange lub innej sieci do Orange na abonament za 19.99 ?

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA