REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kawiarnia

# kapiszon

19.02.2004 19:57

mam pytanie? mozecie polecic kawiarnie, lub cos podobnego ,gdzie mozna milo spedzic czas

# Vladymir

19.02.2004 22:12

DaliPizza na Książkowej 9, tuz obok pętli. A w nowym bloku za pętlą /adres Światowida 63/ otwierają wkrótce winiarnię.

 Olena

20.02.2004 08:33

Ja polecam Dzikiego na Choszczówce :)

REKLAMA

# aza

20.02.2004 11:55

cheescake przy Lider Szajsie :)
dobre ciacha, ale nie wiem czy da sie usiasc na dluzej - tylko dwa stoliki... :(
Dziki jest dobry, ale na wosenno-letnie pikniki.
A jesli chodzi o kawiarnie na miescie to polecam Antykwariat na Zurawiej bodajze 40?! ale nie dam sobie nic uciac ;-)
Super ciacha wlasnej/domowej roboty, kawusia, herbata. Mjodzio :)

# tani

20.02.2004 12:32

Cukiernia nażurawiej jesr Droooooooooooooooooga.

# asdfg

20.02.2004 15:09

musisz poczekać, na poprzedniej stronie jest post Daniela a on własnie dopiero będzie otwierał

REKLAMA

 nataliarw

13.03.2017 15:15

Odsyłam do http://gdzie-kawa.pl/gdzie-wypic-dobra-kawe-w-warszawie/. Zawiera spis najlepszych kawiarni w Warszawie :)

 MagdalenaG

08.11.2017 16:38

Ja mogę polecić restaurację Akademia, zawsze warto próbować czegoś nowego. Bardzo dobrze robią polską kuchnię i mają fajną obsługę, która wszystko spokojnie wyjaśnia i tłumaczy. Mają kącik zabaw dla dzieci i przy weekendzie animatorów można miło spędzić czas rodzinnie.

# jasnowidz

12.04.2022 16:25

Na pewno bardzo fajnie jest raz na jakiś czas wyjść do kawiarni i napić się pysznej kawy. Jednak jak zakładam ot i tak większość z nas zazwyczaj pija kawę w domu. Jak dla mnie zawsze świetnym wyborem jest kawa w kapsułkach od https://www.nespresso.com/pl/pl/ i co najważniejsze jest całkiem sporo różnych smaków do wyboru.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy