REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

25.01.2017 17:02 #"wyklęci"przez PKP
jak tak dalej pójdzie ,to urzędników kolejowych będziemy wożić " na barana" i to jeszcze na nasz koszt !
26.01.2017 12:18 Daro
Ile jeszcze naszych pieniędzy pochodzących z podatków zostanie wpompowanych w kolej
Każdy mieszkaniec dorzucił się do budowy dworca, parkingów, kładki na Parkowej
Teraz dołożymy się do wymiany wind na terenie zarządzanym przez kolej
Czy tylko ja widzę że coś jest nie tak ????

145/1208 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajme miejsce na motocykl w garazu Wroclawska 21 tel. 22-638-69-39

3-pokojowe sprzedam
 BEMOWO IV SPRZEDAM 3 POKOJE 65,5 M2 X PIĘTRO ROZKŁADOWE SŁONECZNE DOGODNA KOMUNIKACJA 380.000 ZŁ TEL. 501-319-177

Usługi inne
 Tradingview szybko staje się jednym z najbardziej popularnych narzędzi do analizy wykresów i tworzenia automatycznych strategii. Dzięki łatwym w obsłudze narzędziom analizy technicznej, dostępem do ogromnej sieci społecznościowej, TradingView jest jednym z najlepszych miejsc do promowanie automatycznych rozwiązań tradingowych. Na platformie TradingView można analizować instrumenty tradingowe z kilkudziesięciu giełd, między innymi Kurs Bitcoina z różnych giełd kryptowalut. Na platformie dostępne są także spółki z GPW, co umożliwia stworzenie skryptów generujących sygnały transakcyjne dla polskich spółek. Oferuję napisanie dedykowanych skryptów w języku Pine Script. Ceny są uzależnione od stopnia zaawansowania i czasu potrzebnego do napisania, testów i implementacji skryptu. Każde zlecenie analizuję indywidualnie. Przed przystąpieniem do pisania kodu przygotowywuję szczegółową wycenę. Strona www: https://pl.tradingview.com/ Email: pinescriptmaster@gmail.com

Nauka
 Dla osób, które nie mają czasu, są dorosłe i MUSZĄ mówić po niemiecku. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Czy masz zdolności językowe? Ja nie miałam ale wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę. W między czasie pomagałam w niemieckim osobą pracującym w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii... Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział konkretne postępy. Chciałam, żeby widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania indywidualne. Wystarczy Internet i słuchawki na przykład od telefonu. Twoja lektorka Jolanta Mail: jolanta@niemiecki-skype.pl www.niemiecki-skype.pl Tel: 790 701 508

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie