REKLAMA
REKLAMA

30.08.2017 15:26 #zwolak
Tak , to naprawdę mistrzostwo koordynacji - zgrać jednocześnie zamkniecie Górczewskiej i zwężenie Kasprzaka z powodu budowy metra z zamknięciem Obozowej i zwężeniem Wolskiej z powodu przebudowy wiaduktów kolejowych - i niech mi nikt nie tłumaczy że kolej to jedno a metro to drugie - to jest jedno nasze miasto.
30.08.2017 16:59 #woIak
To jeszcze nie wszystko, przecież ma powstać trasa tramwajowa wzdłuż ul. Kasprzaka, powstanie trasy planowane jest na lata 2019 - 2020. Także to jeszcze nie koniec. Pozdrawiam
31.08.2017 15:16 #Wolaczek
to się kufa wszystkie słoje ugotują.....:)

59/827 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

Finanse
 02. A+ Pożyczka bez stresu lub zabezpieczenia: www.get-money.pl/chwilowki

Różne
 Jestem elegancką, sympatyczną, namiętną, pełną seksapilu brunetką, która chciałaby zaprosić Cię na erotyczną randkę w przytulnym apartamencie lub jeśli zechcesz, przyjadę do Ciebie. Czas, który razem spędzimy, na pewno zostanie w Twojej pamięci i będą to miłe wspomnienia, gdyż jestem delikatna, zmysłowa, nienasycona, drapieżna, jednym słowem rozmaita i otwarta na różne pomysły. Nasze spotkanie może wyglądać właśnie tak, jak teraz je sobie wyobrażasz. Jeśli masz ochotę na niezapomnianą przygodę to napisz do mnie bezpośrednio na myero.pl/klara Będę na Ciebie czekała :)

Szukam pracy
 Gzella Net poszukuje sprzedawcę do Delikatesów Mięsnych w Warszawa, ul. Kawy, Wąwozowa, Ząbki oraz Pruszków. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną - prześlij nam swoje CV. Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie wprowadzające oraz deputat mięsno - wędliniarski. Wymagamy książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub chęci do jej wyrobienia). E-mail: kariera@gzella.pl, tel: 506 185 336

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie