REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# freudenthaler

12.07.2019 21:40

Oto pokłosie wieloletniego korzystania przez polskich kierowców z nienależnych im przywilejów oraz bezkarności.
Wychowaliśmy grupę roszczeniowych chamów, niebezpiecznych dla otoczenia (polskie statystyki bezpieczeństwa) uzurpujacych sobie prawo do łamania przepisów i parkowania na koszt innych.

# Rafał

12.07.2019 22:56

Ich sklep, ich parking, ich wybór.
Mój wybór jest jeden: nie robią ŻADNYCH zakupów w sklepach z płatnymi parkingami. 0 pln. Nawet jeśli mają tam punkty z dostawą - nic, okrągłe 0 moich pln zostaje tam wydanych.
Zobaczymy komu się to opłaci na dłuższą metą.

# romek tomek

13.07.2019 11:21

Zmotoryzowani mordercy pieszych wiecznie poszkodowani...

REKLAMA

# Wielotryb

14.07.2019 15:15

A ja ich wycyckałem w ten sposób, że na zakupy jeżdżę rowerem! Rowery parkuje się za darmo.

# Razor

16.07.2019 23:19

Problem jest w tym że parkingi przy marketach są wykorzystywane jako darmowe wielogodzinne miejsca postoju dla różnych Januszy biznesu, klient który chce zrobić zakupy kręci "kółka" aż zwolni się miejsce
Dla tych którzy płaczą że nie będą płacić za parkingi mam informację 45 minut jest DARMOWE, wystarczy bilet za szybą pobrany z automatu. To jest cała trudność

# Xxx

17.07.2019 08:27

Jak wysłali Wezwanie? Skąd mieli adres do korespondencji? Skąd to zdobyli ? RODO I niech się pocałują w ....

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe