REKLAMA
REKLAMA

Karty benefitowe dla pracowników

30.06.2017 16:48 #miki499
Ostatnio rozglądam się za kartami benefitowymi dla pracowników. Doradzicie coś? Sporo jest tych programów i w sumie to nie wiem który wybrać.
30.06.2017 16:50 #bea8439
W zasadzie to zależy na czym Ci zależy
30.06.2017 17:36 #miki499
Raczej myślałem nad czymś usługowo
30.06.2017 17:37 #miki499
jedzeniowym, wiem że Biznes Benefit ma dobre rabaty w tym "sektorze", ale nie znam chyba nikogo kto bym ją miał.
30.06.2017 18:10 #bea8439
I ja bym chyba właśnie ją najbardziej polecała. Jest mało popularna jeszcze, to fakt, ale miałam ją w poprzedniej pracy i bardzo zadowolona byłam z tej karty. Zresztą niedawno ją też rozdawał Auto Wimar, dealer Skody, swoim klientom, więc duże firmy też z niej korzystają.
30.06.2017 18:20 #miki499
Dzięki za opinię, w takim razie jeszcze trochę poczytam i może pogadam z nimi.

89/506 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

3-pokojowe sprzedam
 Sprzedam nowe z 2009r. mieszkanie w PULTUSKU. Miesci sie na 1 pietrze w 4pietrowym bloku. Trzypokojowe z oddzielna kucnia (wyposazona wraz z AGD). Duza lazienka z oknem. W cenie mieszkania jest podziemny parking garazowy, duza piwnica i balkon. Cena 224000 zl. do negocjacji. Tel 797 496 640

Usługi motoryzacyjne
 KUPUJEMY TOYOTY !!! Jesteśmy największą firmą w kraju zajmującą sie skupem aut marki TOYOTA TEL: 600-601-283 Kupimy Każdą:: COROLLE E9 E10 E11 E12 E15 E16 CARINE 2 , E AVENSIS I , II CAMRY DIESEL STARLET DIESEL PICNIC DYNA LAND CRUISER HILUX RAV-4 Kupujemy samochody w każdym stanie : prawnym, wizualnym oraz technicznym... Odbieramy auta z terenu całego kraju - NATYCHMIASTOWO. Umowa kupna- sprzedazy. TEL: 600 - 601 - 283 Uczciwość to nasza wizytówka.

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy medale odznaki odznaczenia szable bagnety ryngrafy orzełki mundury siodła lance itp za gotówkę tel 504017418

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie