REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# M..

25.07.2019 17:50

Ja mam od paru lat mam karte miejska na której napisane jest : Karta Klawej Warszawianki. Przy zamawianiu karty trzeba tylko wybrać taka opcje, bo jest też opcja Warszawiaka. Widać Pani radna Agata Diduszko-Zyglewska jest niedoinformowana bo takie Karty Warszawianki są produkowane

# opos

25.07.2019 18:55

Mam propozycje-w proteście przeciwko tej, jakże widocznej dyskryminacji, niech mąż Pani Radnej znowu spektakularnie "umrze" na ulicy, na jakieś 20 sekund. Odpowiednia oprawa medialna tego wydarzenia, obecność kamer TVN-u, reporterów Newsweeka, Onetu i Gazety Wyborczej pozwoli na nagłośnienie problemu w godny sposób. Należy mieć nadzieje że i media niemieckie zajmą się tą sprawą, bo jest to, nie ma co tego ukrywać, kolejny przejaw faszyzmu!

# ofiara - Did

25.07.2019 19:46

#opos, dobre. Wszystko pamiętamy. Jak ktoś chce zaistnieć, bo jego czas się kończy... no i obce pieniądze też.

REKLAMA

# LOLL

25.07.2019 20:43

pani Diduszko to ta od tego Diduszki? jak powszechnie wiadomo (albo i nie ;) jest wiecej niz 2 płcie wiec niektorzy wciąż mogą czuć dyskomfort, na pewno radna Diduszko cos wymyśli

# PKU

26.07.2019 09:15

Czuję dyskomfort, że "Warszawa" jest rodzaju żeńskiego. Żądam więc aby w moich dokumentach jako miejsce urodzenia podawać "Warszaw".
A serio to czuję dyskomfort że władza zajmuje się takimi bzdetami.

# grazka

26.07.2019 09:54

#M.. napisał(a) 25.07.2019 17:50
Ja mam od paru lat mam karte miejska na której napisane jest : Karta Klawej Warszawianki. Przy zamawianiu karty trzeba tylko wybrać taka opcje, bo jest też opcja Warszawiaka. Widać Pani radna Agata Diduszko-Zyglewska jest niedoinformowana bo takie Karty Warszawianki są produkowane
w punkt!

REKLAMA

# Honk Honk

26.07.2019 10:09

Honk Honk

# tomeck

26.07.2019 11:18

Nie urodziłem się w Warszawie. Mieszkam tu raptem z dwadzieścia lat. Proszę aby wydawać Kartę Warszawskiego Słoika. Bo faktycznie Karta Warszawiaka mnie też dyskryminuje.
Ze staropolskim pozdrowieniem: HOWG!

# Paweł

26.07.2019 11:31

Kuku na muniu

REKLAMA

# Wódka też jest kobietą

26.07.2019 12:06

Radnej Agacie Diduszko-Zyglewskiej chyba upały na dekiel walnęły. Biednej kobiecinie z braku racjonalności w rozumowaniu wszystko się pokićkało. Przede wszystkim jednak wstydzić się powinni niefrasobliwi wyborcy, którzy tego cudaka wybrali na radną. Zajmując się takimi bzdetami baba bezczelnie pasożytuje na społeczeństwie, pobierając środki finansowe które temu społeczeństwu zostały odebrane pod przymusem w formie podatków.

# benethor

26.07.2019 14:05

a tym czasem na karcie jest napisane "WARSZAWSKA KARTA MIEJSKA". Zjechało się słoików z okolicznych wioch, ale czytać to ich nie nauczyli...

# zmotoryzowana_warszawa

26.07.2019 19:02

Polki i Polacy wciąż mordują pieszych na pasach, chodnikach i przystankach, nagminnie łamiąc przepisy ruchu drogowego.
Państwo polskie daje na to przyzwolenie poprzez zaniechanie jakichkolwiek działań prowadzących do ucywilizowania sytuacji na drogach.
Jak długo jeszcze polski rząd będzie przymykał oko na drogowe bezhołowie i rzeź niewinnych ludzi mordowanych przez "kierowców"?

REKLAMA

# AniaW

26.07.2019 20:04

A ja się pytam co mówi lekarz?? Domagam się przymusowego leczenia leczenia tych "zbulwersowanych warszawianek" i mam wrażenie że niektóre przedstawicielki mojej płci mają co najmniej nie równo pod sufitem!

# Bonanza

26.07.2019 20:04

Najsmieszniejsze nie jest to, ze jakas sfrustrowana stara baba cos sobie ubzdurala o zgrozo bedaca w dodatku radna, najsmieszniejsze jest to, ze zidiociali urzednicy na takie bzdury w ogole reaguja. Wszyscy powyzej komentujacy jednoglosnie to stwierdzaja bo dla ludzi normalnych to jest poprostu smiechu warte. Wniosek jest jednak smutny, ze urzednicy sa debilami i nie maja chyba co robic, kawe wypili, ciastko zjedli wiec mysla co by tu jeszcze odwalic zeby sie na tej cieplej posadce na smierc nie zanudzic. Jak ja sie ciesze, ze nie jestem zadnym urzednikiem i nie musze sie z nimi taplac w tym bagnie.

# ddd

26.07.2019 20:07

Jakby to był 1 kwietnia, to bym zrozumiał. To jakaś paranoja.

REKLAMA

# qvertz

26.07.2019 22:37

I tak sobie władza 3,14erdoli od rzeczy, więc zadedykujmy jej refren piosenki Andrzeja i Elizy:
Tłi dip tłi di ti bum di
Tłi dip tłi di ti bum di
Czas relaksu, relaksu, relaksu to czas
Tłi dip tłi di ti bum di
Tłi dip tłi di ti bum di
Czas relaksu, relaksu, relaksu to czas
Tłi dip tłi di ti bum di
Tłi dip tłi di ti bum di
Czas relaksu, relaksu, to czas...

# robson82

26.07.2019 22:53

ludziom totalnie juz odwaliło ..... jaki znow seksizm ..... nie wiedzą co w ogóle znaczy to

# Toja

27.07.2019 08:49

A ja się czuję dyskryminowana z innego powodu... Na sraczach publicznych jest zwykle oznaczenie: kółeczko i trójkącik! Ja nie jestem żadne kółeczko ani tym bardziej trójkącik! Na znak protestu przykuję się do jakiej toj-tojki i będę tak głodować aż zmienią nalepkę na "dla kobitek" i " dla facetów" O!!!

REKLAMA

# Porka

27.07.2019 18:36

Dlaczego nie ma śledzicy tylko sam śledz. Ryby też powinny być rodzaju żeńskiego. Ale nie ryby nie mają głosu, jak zwykle.

# Pierwszy Świat

29.07.2019 16:00

Problemy Pierwszego Świata...

# ajo

29.07.2019 17:58

Ile tych mieszkanek czuje dyskomfort, dwie, trzy ?

REKLAMA

# potworek z Tworek

02.08.2019 13:58

#PKU napisał(a) 26.07.2019 09:15

A serio to czuję dyskomfort że władza zajmuje się takimi bzdetami.
Dużo łatwiej jest wydać kupę kasy na produkcję Karty Warszawianki niż dogadać się z WKD na temat II strefy do Pruszkowa
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy