REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Karta Biznes Benefit

# natalia840

29.05.2017 19:18

Polecacie tą kartę https://www.biznesbenefit.pl? Bo do wtorku muszę się zdecydować.

# xanix3890

30.05.2017 23:55

Ale dla pracowników czy dla siebie??? Ja mogę powiedzieć Ci jak to wygląda z perspektywy pracownika, bo w mojej firmie właśnie te karty zastąpiły Multisporta. Jest dużo punktów w Wawie gdzie ją zrealizujesz, mnóstwo knajp, salonów, SPA, etc. Generalnie ja jestem z niej o wiele bardziej zadowolona niż z Multi, bo o wiele częściej ją wykorzystują i w sumie przez parę miesięcy zaoszczędziłam na niej z tysiaka, bo rabaty są rzędu 30 czy 50%, a to już jest naprawdę dużo.

# natalia840

31.05.2017 23:15

Nie, nie, dla siebie, mam możliwość wzięcia w firmie w której pracuję. :) Dzięki za opinię. Też właśnie przeglądam wstępnie na ich stronie punkty w mieście gdzie można wykorzystać kartę, i faktycznie sporo tego.

REKLAMA

# boomla47

31.05.2017 23:33

Bierz, będziesz zadowolona. Jedna z nielicznych kart, gdzie faktycznie da się oszczędzić i możesz korzystać ile chcesz.

# katrina9

01.06.2017 01:20

no dobra, wszystko fajnie, rabaty tez niezle, ale w knajpach czy jakichś salonach nie robią problemu jak się rezerwuje stolik czy umawia na wizytę z tą kartą? bo z gruponem np. tak jest, nie zawsze, ale wiele razy tego doswiadczylam

# emilav

01.06.2017 18:22

szczerze mówiąc mnie się nigdy żadne takie rzeczy nie przytrafiły, a korzystam sporo. pewnie zależy od człowieka obsługującego Cię. ale generalnie spoko

REKLAMA

# karola490

30.06.2017 18:35

Ostatnio wyczaiłam rabaty do Agi Jensen na tą kartę, jestem przeszczęśliwa. :D

# vika

19.12.2017 18:11

Mój hit to zniżka na depilację ipl -70% na Kasprzaka i na Niepodległości. Trzeba zrobić całą serię zabiegów, a te nie należą do najtańszych, a z Biznes Benefit naprawdę sporo oszczędzam i jakość usługi jest na najwyższym poziomie.

# Syfiasta reklama a

19.12.2017 19:18

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

# ronnie

03.01.2018 21:08

Moja koleżanka ma, a ja czasami od niej pożyczam, bo karta nie jest imienna więc okazać ją i korzystać ze zniżki może każdy. Sama chciałabym mieć, żeby się już tak nie prosić ale mój pracodawca się nie zdecydował. Ostatnio skorzystałam z aż 50% zniżki na sushi w Kwitnącej Wiśni - bardzo polecam!

# bbardzo przykre

04.01.2018 10:07

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# konstelia

20.02.2018 16:59

Ja akurat mam taką kartę i bardzo sobie chwalę, ale wiadomo, że ile ludzi tyle opinii. Można znaleźć bardzo fajne zniżki, tak jak wspominaliście - to że karta nie jest imienna to ogromny plus, a z gorszym traktowaniem nie spotkałam się nigdy.

REKLAMA

# ulka

21.02.2018 08:44

Warto ją mieć, serio! Na terenie Warszawy opłaca się niesamowicie i naprawdę można zaoszczędzić.

# Henia6

21.02.2018 08:45

Ja ostatnio znalazłam -25% w restauracji 8MY Kwadrat. Super sprawa z tą kartą!

# to syf jest okropny

21.02.2018 10:09

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

REKLAMA

# marekrek

24.04.2018 14:56

Ja taką kartę zaproponowałem swoim pracownikom - nie jest to drogi interes, a zauważyłem, że bardzo sobie chwalą i bardzo dużo udaje im się zaoszczędzić. Mogą dowolnie wykorzystywać zniżki, które sięgają aż 70%, na przykład w restauracji, u fryzjera, czy mechanika.

# anty spam

24.04.2018 15:34

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

# Dominikaa

28.07.2018 22:53

My dostaliśmy ją od firmy ok. dwóch miesiące temu i jestem z niej bardzo zadowolona bo wystarczy tylko sprawdzić na ich stronie jak wiele firm ją uznaje oraz jak duże zniżki jest w stanie zapewnić. Teraz gdy wychodzę coś zjeść na miasto ze znajomymi bądź idę np. do fryzjera to mogę z jej pomocą liczyć na dużo niższą cenę. Na pewno zasługuje na duży plus :)

REKLAMA

# ssyff reklama

30.07.2018 08:42

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ?? ,
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024