REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

12.12.2017 10:54 #Józef45
Oby w tej batalii zwyciężyła siła kapitalizmu, jestem zdecydowanym zwolennikiem wolnorynkowych rozwiązań które muszą się okazać korzystne dla każdego konsumenta w dłuższej perspektywie czasowej. Jedyne, co mnie zraża do większości współczesnych parkingów, to traktowanie względów bezpieczeństwa po macoszemu i zupełne ignorowanie potrzeb kierowców, a złodziei i wandali przecież nie brakuje. Ja wybieram zawsze strzeżone i monitorowane parkingi jak https://www.bezpiecznyparkingmodlin.pl/ bo nie chcę, żeby dajmy na to jakiś chuligan wracający z meczu pod wpływem alkoholu zapaskudził albo w inny sposób zniszczył moje auto.
12.12.2017 11:12 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .

111/912 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 CITIHAUS oferuje pomoc w oddłużeniu i ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. Współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi, uzyskujemy promesy bankowe oraz od funduszów, negocjujemy z wierzycielami. Opracowujemy wyceny nieruchomości i opinie prawne. Wstrzymujemy egzekucję komorniczą, licytację. Załatwimy wszelkie formalności. Prosimy o kontakt: Tel: 511-422-888 www.citihaus.pl

Szukam pracy
 Szukam pracy,mężczyzna 56 l. bez nałogów,prawo jazdy. Umiejętności: - obsługa komputera - obsługa elektronarzędzi - naprawy hydrauliczne - naprawy elektryczne - naprawy stolarskie - naprawy ślusarskie Kontakt: tel.722241400 Warszawa.

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajmę pomieszczenie biurowo-magazynowe 63 m2, blisko Modlińskiej, 2000 PLN netto + opłaty za media tel. 501-505- 501

Kupię samochód
 Kupię każde auto. Gotówka od ręki tel. 510-210-692

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.