REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

kantor wymiany walut

19.02.2018 15:15 Robert466
Witam,
czy uważacie, że kantor wymiany walut w internecie to bezpieczna sprawa? Dużo osób korzysta z takich rozwiązań, ale nie wiem czy to jest takie do końca bezpieczne. Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?
wpis modyfikowany 1 raz, 22.02.2018 11:51 
25.04.2018 00:29 #rapcia
Bezpieczna jak to znany kantor, zdecydowanie. Poczytaj jednak o zabezpieczeniach a najlepiej jak wybierzesz kantor zapytaj obsluge klienta jeszcze jakich zabezpieczeń stosują. Ja tak robilam. Korzystam z PlusKantor -a. Tu na pewno obsługa Ci pomoże i wszystko wyjaśni, mam sprawdzone. Bardzo pomocna. co do kursów korzystne , nie wiem czy nie ejdne z korzystniejszych jak chodzi o ekanotry bo jak sprawdzałam pól roku temu to był w czołowce
25.04.2018 10:03 #anty spam..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
07.01.2019 01:32 #wonek
Amronet jest też warty zainterssowania, świetnie korzyste kursy
REKLAMA
23.01.2019 14:41 #tarzanboy
wypróbuj sobie Pluskantor, ja u nich juz od dawna wymieniam waluty, wszystko online, dobre kursy, tanie przelewy zagraniczne. Bezpiecznie bo połaczenia są szyfrowane także bez obaw https://www.pluskantor.pl/
30.04.2019 12:43 #ela.83
Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji korzystać z usług kantoru internetowego Pomarańczarnia, to bardzo polecam spróbować. Moim zdaniem jeden z najlepszych ;)
24.05.2019 22:32 Pani Wiosna
Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

181/6971 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Sprzedamy Twój produkt w Warszawie - Współpraca Dysponujemy dwoma lokalami usługowymi na terenie Warszawy otwartymi - codziennie w godz. 8.00-19.00 Oferujemy: 1. powierzchnię ekspozycyjno - sprzedażową 2. sprzedawców, którzy pracując dla nas przy okazji mogą sprzedawać Państwa produkt Poszukujemy: producentów, wytwórców, usługodawców, którzy chcieliby rozpocząć lub poszerzyć sprzedaż swoich produktów w Warszawie Ograniczenia: ze względu na ograniczoną powierzchnię lokali produkt nie może być wielkogabarytowy Korzyści: dla nas dodatkowy przychód dla Państwa możliwość dodatkowej sprzedaży bez żadnej inwestycji Oczekujemy: owocnej współpracy oraz pomocy w reklamie, promocji Państwa produktu, usługi. Wszelkie szczegóły współpracy uzgodnimy po wstępnej analizie trafności sprzedaży Państwa artykułów poprzez nasze punkty Jeśli byliby Państwo zainteresowani prosimy w odpowiedzi na ogłoszenie lub na maila: workinf@wp.pl o krótki opis produkowanych wyrobów, oferowanych usług.

Komputery
 A A Tani Serwis Komputerowy Dojazd 0zł 504-617-837

Dam pracę
 Praca od zaraz! Kompletacja zamówień - sklep internetowy Poszukujemy osób do pracy przy kompletacji zamówień w sklepie internetowym perfumerii. Miejsce pracy: Nadarzyn (obok Ptak Expo) - zabezpieczanie kosmetyków, pakowanie produktów, kompletacja zamówień - praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 6-14,14-22 - weekendy dla chętnych - po okresie próbnym (3 miesiące) możliwość przejścia na umowę o pracę. - wynagrodzenie 16,50 zł/h -33 zł/h + premia 100 zł - od zaraz! Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV lub zgłoszenia z numerem telefonu na ania@levelwork.pl- oddzwonię !

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!