REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Ciemny lud

18.10.2013 15:54

Widzę, że pan radny Zaniewski to jest wybitny specjalista co się zna na wszystkim: na zatokach parkingowych, na nowych ulicach, na rondach, na mulistych kanałach, normalnie zazdroszczę takiej wszechstronnej wiedzy, absolutnie zresztą :)

# bardzo ciemny lud

18.10.2013 21:28

Przepraszam a w Krużewnikach był ?
Ciekaw jestem czy aby w okolicy nie zamieszkuje radny Zaniewki lub ktoś z jego rodziny,zresztą ja widzę o wiele większe zagrożenia np:epidemiologiczne typu zwałka lub Byś i jakoś nikt się tym nie interesuje ,mało tego :
ZWAŁKA ZACZĘŁA DZIAŁAĆ PEŁNĄ PARĄ i też nic ze strony działań naszych gminnych bohaterów ,a tam chadzają szczury duże jak barany nie koty.

# Pawlak

19.10.2013 10:39

#bardzo ciemny lud napisał(a) 18.10.2013 21:28
Przepraszam a w Krużewnikach był ?
Ciekaw jestem czy aby w okolicy nie zamieszkuje radny Zaniewki lub ktoś z jego rodziny,zresztą ja widzę o wiele większe zagrożenia np:epidemiologiczne typu zwałka lub Byś i jakoś nikt się tym nie interesuje ,mało tego :
ZWAŁKA ZACZĘŁA DZIAŁAĆ PEŁNĄ PARĄ i też nic ze strony działań naszych gminnych bohaterów ,a tam chadzają szczury duże jak barany nie koty.
Ot, i mądrego miło posłuchać! Zgadzam się w pełnej rozciągłości tego słowa. A u Kargula był, a?

REKLAMA

# Chris

20.10.2013 22:35

To chyba dobrze że radny się interesuje - radnym jest stąd gdzie mieszka. Ja mieszkam też przy tym potoku i zauważyłem, że od dłuższego czasu ten kanał nie jest czyszczony. A o wysypisku też pisano. Sam jeden radny może niewiele zrobić oprócz relacji w mediach. No ale dobrze wiedzieć ze cokolwiek robi. Za to widać, jak działa Dzielnica. Zero zainteresowania, dopiero po interwencji sprawdzili kto, co i jak

# Księżycowy

21.10.2013 23:26

Niekoniecznie ,rów oczyścili przed pojawieniem się artykułu,ale rzeczywiście zrobili to pierwszy raz w tym roku.
Problem z rowem robi się od jakiegoś czasu w zimę ,nawarstwia się lód i robią się podtopienia,nawet dwa lata temu zdaje się wycinali tor w rowie.
Problem dotyczy tylko posesji przy ul.Olszynowej.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA