REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kamienie dekoracyjne do ogrodu

23.08.2016 19:07 #roxto
Jak myślicie jaki kamień budowlany warto w dzisiejszych czasach zastosowań na swój taras ? Szukałem wielu ciekawych opcji i znalazłem jedną która mi się bardzo podoba, są to kamienie dekoracyjne który można zastosowań na taras, ogród czy schody, ciekawe nowoczesne rozwiązanie, ładnie się prezentuje ten kamień, co o nim myślicie ?
19.12.2016 13:00 mantra
Jest teraz bardzo dużo różnych możliwości na zrobieniu tarasu, można wykorzystać kamień, bardzo ładnie wygląda piaskowiec, akurat ja mam murek z tego kamienia, piękne ciepłe kolory. Ale, zauważyłam że coraz popularnym materiałem do zrobienia tarasu staje się deska kompozytowa :)

170/847 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe sprzedam
 Stara Ochota, do sprzedania jasne rozkładowe mieszkanie w bloku czteropiętrowym, na 4 piętrze. Brak windy.Lokal jest dwustronny.W skład wchodzą dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka. Na podłodze parkiet dębowy, okna plastikowe. Nowe piony CO, instalacji gazowej, miejska ciepła woda.Do mieszkania przynależy piwnica.Budynek z cegły z 1955 roku.Klatka po generalnym remoncie.Podwórko zamykane.Mieszkanie jest do generalnego remontu. Sprzedaż tylko bezpośrednio. Kontakt Wiesław 781032335

Nieruchomości
 ZAMIENIĘ BEZPOŚREDNIO DWA WŁASNOŚCIOWE MIESZKANIA NA STARYM ŻOLIBORZU (50 M2 I 30 M2) NA SEGMENT, DOM LUB JEDNO DUŻE MIESZKANIE OK. 100 M2. TEL. 608-535-535.

Kupię działkę
 Działkę 508-644-253

Dam pracę
 1-5 Pań/Panów niepełnosprawnych do sprzątania po południu. Mościska. Dobre warunki. 665304786

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie