REKLAMA
REKLAMA

Kamerzysta na wesele

27.01.2016 01:46 #Weronka12
Szukam dobrego kamerzysty na wesele na południo Polski
27.01.2016 01:49 #Polinka
W Nowym Targu znajdziesz kamerzystę http://aeonbrand.pl/ , który robi bardzo dobre reportaże. Obejrzyj sobie jego portfolio i najlepiej spotkaj się osobiście by uzgodnić wzajemne oczekiwania.
26.02.2016 11:41 #kserus
To w dalszym ciągu jest dobre rozwiązanie - sami oglądamy chociaż raz do roku, fajne wspomnienie, nawet dla dzieci. A kamerzystę, czyli ich - http://kapitankamera.pl/ wybieraliśmy na podstawie długich poszukiwań. Udało się kogoś znaleźć dopiero po wysłaniu wielu osób i obejrzeniu ich filmików. To jedyny sposób do obiektywnej oceny jakości materiału.
18.03.2016 13:42 Piper
ja wolę profesjonalnego fotografa zamiast kamerzysty. strasznie mnie denerwuje takina weselu, łazi za Tobą, zagląda Ci w talerz i jeszcze ma o Ciebie pretensje jak go trącisz w trakcie tańca. Bez sensu.
11.05.2016 11:57 aga_n
również szukam
18.06.2016 21:50 Capote
Generalnie jak już brać kamerzystę to jakiegoś doświadczonego. Znalazłem ostatnio w necie witrynę z wykazem firm zajmujących się kamerowaniem ślubów i wesel. Widzę, że stronka jest całkiem praktyczna i oferuje jeszcze wiele innych kategorii usług. No w każdym razie, podzielę się linkiem, to wam zaoszczędzi trochę czasu na szukanie w googlu bo jest wszystko zebrane na jednej stronie internetowej.
http://www.weselewawa.pl
20.06.2016 12:36 monika85
również szukam
24.05.2017 13:10 Mirkaa
Nie każdy chce mieć kamerzystę na weselu. Ja chyba z niego zrezygnuję. Jeżeli zaś chodzi o salę zachwyca mnie ta https://www.hotelponiatowski.pl/. Według mnie jest przepiękna w dobrej lokalizacji no i oferta jest fajna. Uważam,że warto ją zobaczyć :)
25.05.2017 09:13 #Monikaa
słaba sala, taka przytłaczająca, raczej na stypę
21.06.2017 07:30 Piper
Takiego fotografa czy kamerzystę trzeba wybrać bardzo rozważnie bo w końcu to pamiątka na całe życie. Oczywiście wiadomo, że takie usługi zawłaszcza u profesjonalisty są drogie ale jeśli się dobrze poszuka, to można znaleźć kompetentnego fotografa za rozsądne pieniądze. Myślę, że na stronie z ogłoszeniami https://sprzedajemy.pl w dziale usługi sluby-wesela-przyjecia uslugi-foto-i-video, powinniście znaleźć interesujące oferty. Wybierzcie mądrze, żebyście mogli mieć piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.
wpis modyfikowany 1 raz, 21.06.2017 07:30 
06.07.2017 10:22 #MUSZKA
A macie już wybranego dobrego fotografa? Bo ja podczas mojego ślubu miałam dylemat, czy zapłacić więcej za usługę video czy za dobrej jakości fotografa. I w końcu wspólnie z mężem postanowiliśmy, że zależy Nam na lepszej jakości zdjęć. Gdybyście szukali więc dobrego namiaru na konkretnych speców od zdjęć, to ja rekomenduję sprawdzić prace duetu https://podswiatlo.pl/ . Są profesjonalne, i widać w ich dużo artyzmu. Może i Wy zdecydujecie się na współpracę z nimi.
06.07.2017 11:29 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
17.07.2017 08:59 Gortelon
Powiem ci że nie ma co oszczędzać na kamerzyście i na innych atrakcjach weselnych ponieważ to tworzy klimat a kamerzysta pamiątkę więc jeśli chcemy wszystko mieć idealnie zrobione to wlaśnie warto trochę dołożyć sobie pieniędzy i wybrać bardziej profesjonalną opcje.
17.07.2017 10:02 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
30.08.2017 09:15 #Hasah
Dobrze po za kamerzystą mieć inną atrakcję związaną z fotografią. Bardzo popularna i fajna jest teraz fotobudka na wesele Warszawa wręcz zabija się o tą atrakcję. Goście zazwyczaj też są zadowoleni bo mogą sobie cykać takie fotki jakie chcą. Po za tym ciekawa pamiątka powstaje z takich zdjęć. ;)
30.08.2017 10:08 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...

34/498 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 ZAMIENIĘ BEZPOŚREDNIO DWA WŁASNOŚCIOWE MIESZKANIA NA STARYM ŻOLIBORZU (50M2 I 30M2) NA SEGMENT, DOM LUB JEDNO DUŻE MIESZKANIE OK. 100 M2. TEL. 608-535-535.

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Kupię Każde Auto - Odkup aut używanych - Tel . 880-163-880

3-pokojowe sprzedam
 Cudowne mieszkanie, 63 m2, na strzeżonym osiedlu Rajska Jabłoń w Jabłonnie. Bardzo dobrze się w nim śpi. Salon i kuchnia od płd-zach, a sypialnia i gabinet od płn-wsch. W okolicy Zespół Pałacowy oraz tereny rekreacyjne. Osiedle ciche i spokojne; przyjazne rodzinom z dziećmi. W pobliżu szkoła, przedszkola, basen, hala sportowa, liczne sklepy, kościół, poczta. Gotowe do wprowadzenia bez nakładów: Salon (19m) z widnym aneksem i jadalnią (ok.8m); drewniane meble, ADG. W salonie: komplet wypoczynkowy, meble kolonialne. Sypialnia (8,91m) + biblioteka. Gabinet + meble drewniane gabinetowe (dąb). Garderoba (8,6 m); rzędy szaf produkowanych na wymiar. Łazienka (6,27m) wanna narożna, kabina prysznicowa, całościenne lustro, umywalka, szafki, pralka Polar. Przedpokój+ szafy na okrycia wierzchnie. Piwnica oraz miejsce postojowe (12 tys). Powyższe oferty nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Zdrowie i Uroda
 PERFUMERIA ANNA ZAPRASZA. WARSZAWA - TARGÓWEK UL. JÓRSKIEGO 25. SKLEP STACJONARNY CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 11-18. ORYGINALNE PERFUMY - NISKIE CENY. www.perfumeriaanna.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie