REKLAMA
REKLAMA

jedzenie na dowóz?

18.08.2016 12:59 #lulek
Gdzie zamawiacie jedzenie na dowóz w Warszawie ? Może mi coś polecicie ? Interesują mnie bardziej smaki orientalne ;)
23.08.2016 09:31 #marcel90
Pozytywne mam doświadczenia z lokalem Ganesh w galerii Metro (ich stronka - ganesh.pl). Sama galeria raczej nie przyciąga, ale już restauracja jest warta uwagi. Duże porcje, dobre ceny, obsługa, która doradzi w kwestii smaku co jest ważne, bo nie każdy musi być zorientowany w indyjskich potrawach.
24.08.2016 13:52 warsaw_girl
Bardzo często zamawiam w Sushiberry (jak sama nazwa wskazuje - wiadomo o jaką potrawę chodzi). I najczęściej są to zestawy lunchowe bo zamawiam na dowóz do biura. Za 28 zł masz rolki plus zupę, zależy który z tych lunchowych zestawów wybierzesz. Najdroższy jest za 40 zł i według mnie nie jest to wygórowana cena jak na warszawskie standardy, a druga kwestia jest taka, że naprawdę zdołasz się tym najeść :) Także polecam. W lokalu nie wiem jak jest, bo nie byłam, ale w dowozie się sprawdzają - nigdy nie czekałam dłużej niż było to zadeklarowane, a jedzenie dotarło do mnie w dobrym stanie. Do tego bardzo smaczne, więc powoli zmierzam do zostania stałą klientką :) Jednym słowem wielki pozytyw!
26.08.2016 09:02 margaretka
A możecie polecić jakiś catering na ślub i wesele? Planujemy przyjęcie w plenerze, w przyszłym roku, więc szukamy jakiejś dobrej firmy cateringowej. Wiecie może, ile kosztują takie usługi? Też wtedy liczone jest od osoby?
27.08.2016 13:06 #evvka
Ja jestem fanką kuchni włoskiej :) I staram się jeść na mieście, dla mnie to rytuał - wychodzę sobie z narzeczonym do klimatycznego lokalu, dobre jedzenie, winko, atmosfera :) Lubimy takie chwile. Bardzo dobrą kuchnię mają w Milanovo na Wilanowie. Przepyszna pizza :) Nie wiem, czy dowożą jedzenie na wynos, ale sprawdźcie, nie pożałujecie, bo jedzenie mają naprawdę palce lizać!
19.12.2016 16:16 #gryhh52
Od czasu do czasu zamawiam jedzenie online z lokalu Ganesh na Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie. Na stronie ganesh.pl jest kontakt do zamówień. Nie pobierają dodatkowej opłaty za dowóz, wszystko jest już w cenie. To jest akurat kuchnia indyjska, fajna alternatywa dla pizz, kebabów, makaronów itp. Zdrowe, świeże jedzenie, bardzo dobrze przyprawione.
22.12.2016 11:05 #jolii
Jakoś parę tygodni temu zabrałem się ze znajomymi do Maxipizza na Gocławiu i było okej. Pizza smaczna, z dużą ilością dodatków, krótki czas oczekiwania, obsługa profesjonalna i uśmiechnięta. Pierwszy raz w życiu tak krótko na jakiekolwiek jedzenie czekałem, mają jakiś specjalny piec, który mocno skraca cały czas oczekiwania. Co do cen to nie są wygórowane, na stronie maxipizza.pl/warszawa,produkty jest menu z cenami. Dużo promocji różnych też robią, w tym 10 procent zniżki na kolejne zamówienie.
22.02.2017 18:54 #radom
Kuchnia włoska uderza w moje gusta http://www.rankingproducenta.pl/. Natomiast Polskie pierogi i schabowy to jest to !
22.02.2017 19:01 #radom
Dla mnie najlepsza jest kuchnia Polska, miałam okazje poznać kuchnie chińską " nie nie chinska w polsce" francuską i włoska to jednak polska jest najlepsza. http://www.rankingproducenta.pl/
24.02.2017 10:55 #Luizka
Nie wiem dokładnie czy można zamówić tam jedzenie na telefon, ale jeśli chodzi o włoską kuchnię to najlepszą znajdziesz w trattoriasuccesso.pl, naprawdę jedna z lepszych jakie kiedykolwiek jadłam i mogę powiedzieć i o pizzy i o pastach, które uwielbiam.
24.02.2017 11:27 monika85
a jaką pizzerię możecie polecić?
05.03.2017 14:18 #confucious
Poszukajcie na pizza portal, tam są najlepsze restauracje w warszawie
01.06.2017 19:46 #werka78
ja zamawiam stały catering do biura (z diet4u) i problem mam z głowy, dostaję na cały dzień i nie muszę się odrywać od zajęć żeby coś zamówić albo gotować w domu.
19.06.2017 22:18 #sylwia80
Ja również stosuję dieta catering Warszawa i w końcu skończył się mój odwieczny problem z tym, co zjeść na obiad w pracy. Jem zdrowo, dietetycznie i bardzo smacznie :) "Pudełka" zamawiam z MaczFit.
22.06.2017 16:21 #zigi91
Jest w stanie się najeść człowiek małą pizzą z Maxipizza na Gocławiu. Warto do nich sobie podjechać, albo zamówić z dowozem. Na stronie maxipizza.pl/warszawa,produkty jest menu i kontakt. Jak na mój gust to jedno z lepszych ciast na pizzę w Warszawie tutaj robią. Nie wiem czy to zasługa przepisu, czy pieca, ale faktycznie wychodzi im to ciasto bardzo dobre i to zarówno na grubym jak i na cienkim.
09.10.2017 15:35 #Mirka
Ja bardzo lubię posiedzieć w Barze&Restauracji Bubbles na placu Piłsudskiego, jedzenie mają smaczne, porcje duże, ryby tam to moja słabość ;p bardzo fajne miejsce i mają catering
09.10.2017 19:50 #Nieeeeee
Super ja po bubles sram przez trzy dni
10.10.2017 09:02 #jetway
Bubless ? nigdy więcej, jedzenie takie sobie, nic specjalnego poza cenami jak z Mariotta
Nie polecam
22.10.2017 10:56 #Beatao
#jetway napisał(a) 10.10.2017 09:02

Bubless ? nigdy więcej, jedzenie takie sobie, nic specjalnego poza cenami jak z Mariotta
Nie polecam
Ogólnie to temat zachacza o indywidualne gusta. Jeśli komuś pasuje fast food czy coś w tym rodzaju to faktycznie ta restauracja nie będzie dla niego :) Mnie ogólnie taka gastronomia jak w Bubbles odpowiada, mają dużo plusów :) Polecane są tu miejsca o różnej kuchnii, ale ich mi wyjątkowo smakuje.
Ale jak napisałam - co kto lubi i jak lubi. :)
22.10.2017 14:07 #Milosze
Nie polecam nikomu
07.11.2017 09:36 Araya
Ja osobiście lubię sobie czasem zamówić jakieś dobre śniadanie warszawa, szczególnie w weekendy (chociaż w tygodniu w pracy też mi się zdarza)
07.11.2017 10:02 #syfiasssssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .
12.12.2017 09:17 #dab
W Galerii Mokotów jest naprawdę niezłe sushi, które znam od ponad roku. Konkretnie Tokyo Sushi. Na grillowanego węgorza i łososia ze szczypiorkiem możesz iść w ciemno. Od tego dania zacząłem, a później przetestowałem większość pozycji w menu. Podoba mi się, że nie oszczędzają na dodatkach i nie trzeba się o nic prosić dodatkowo. Obsługa na bieżąco podchodzi.
12.12.2017 09:40 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .
14.12.2017 15:40 Anianiania
Z mężem kochamy orientalne smaki! Często robimy sobie wieczory ze znajomymi i zamawiamy sushi.
Od dłuższego czasu zamawiamy polecone przez koleżankę SushiYee :D Mówie Wam, niebo w gębie!
i w dobrej cenie :) A te fioletowe wstążki na ślicznych pudełeczkach i kwiatuszki w zestawach, coś pieknego :)
30.12.2017 21:26 #Ola.Recepcjonistka
#lulek napisał(a) 18.08.2016 12:59

Gdzie zamawiacie jedzenie na dowóz w Warszawie ? Może mi coś polecicie ? Interesują mnie bardziej smaki orientalne ;)
Jeśli chodzi o firmy zajmujące się dostawą jedzenia, Room Service nie ma sobie równych! <3
30.12.2017 22:10 #Syfffff
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
13.01.2018 16:27 #kendal
Jeśli chodzi o catering dietetyczny, to ja probowałam wielu pudełek, ale najlepsze są te od warszawski Dzień. Dania są fajnie przyrządzone, różnorodne i bardzo smaczne. Zawsze przywiezione na czas, więc jestem zadowolona.

58/2858 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupujemy starocie Skupuje.com 516811480

Usługi motoryzacyjne
 Witamy w jednym z najlepszych serwisów turbosprężarek na rynku Firma KRYMAR słynie z profesjonalnej diagnostyki, regeneracji i modyfikacji turbosprężarek silników spalinowych. Obsługujemy wszystkie modele samochodów: osobowe, dostawcze, ciężarowe również maszyny rolnicze, budowlane, przemysłowe. Prowadzimy sprzedaż nowych oraz regenerowanych turbosprężarek. Jeśli chcesz kupić lub zregenerować turbosprężarkę, trafiłeś pod bardzo dobry adres. Gwarantujemy wybrane i najlepsze urządzenia do regeneracji turbosprężarek dostępne na rynku. Dział obsługi: Mariusz 512 339 408 Marcin 512 339 409 Biuro 85 654 48 73 turbokrymar@wp.pl Godziny otwarcia Pon - Pt 8:00-17:00 Sob 8:00-14:00 Siedziba firmy ul Warszawska 6a lok. 2 15-063 Białystok

Antyki
 Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, przedwojenne pocztówki elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego telefon 694972047

Biuro do wynajęcia
 Do wynajęcia biuro 27 i 87 m.kw Tytoniowa 20 cena za m.jw. 44 zl Tel. 502 707703

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.