REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Mieszkaniec Radości

02.10.2017 09:56

Zgodnie z cytatem w artykule pan Ziółkowski z Urzędu Dzielnicy obiecywał zakończenie wszystkich prac na placu zabaw do końca września. W nadziei, że chodziło mu o wrzesień tego roku (2017) odwiedziłem wczoraj (01.10.2017) plac zabaw z córką, żeby sprawdzić czy coś się na nim zmieniło od wakacji. Niestety, sytuacja bez widocznych zmian. Teren placu zabaw jest nadal ogrodzony i niedostępny dla dzieci, a brak postępu prac nie daje nadziei, że jeszcze w tym roku będzie można z niego korzystać.
Wynika z tego, że jednak nie o wrzesień tego roku chodziło naczelnikowi Ziółkowskiemu. Prośba do redakcji o dopytanie pana Ziółkowskiego: który rok miał na myśli?
PS. Jako notabene dodam, że zapytanie mailowe do urzędu dzielnicy w sprawie sytuacji na placu zabaw wysłałem w połowie lipca. Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi mimo kilkukrotnych monitów.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024