REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# lotnisko

26.08.2014 19:16

Trzeba obiektywnie stwierdzić, że dobry był z niego burmistrz. Zdecydowanie najlepszy jakiego miało Bemowo. Szkoda, że tak marnie skończył.

# Anna1982

26.08.2014 19:32

Niestety człowiek to całość. Nie mozna rozgraniczyc "bycia burmistrzem" od skompromitowania sieprzy sprawowaniu urzędu...
Kazdy inny i uczciwy z takim poparciem i ukladem okolivznosci zrobilby o wiele wiecej.
A tak to najbardziej dbal obswoją trzódkę.
Żenua :(

# Martin

26.08.2014 19:56

A czym konkretnie się skompromitowal? Zewsząd są tylko oskarżenia i ani jednego zarzutu o złamanie prawa.

REKLAMA

# Robert Nowak

26.08.2014 20:22

PO... lityka. Taki rzeczy jak byly na Bemowie sa wszędzie. A tylko Dąbrowski wyleciał i wciąż przy byle okazji media po nim jadą. Zupełnie jakby ktoś bał się jego startu w wyborach i powrotu na stanowisko

# amorres_perros

26.08.2014 21:43

w końcu! czas najwyższy odstawić od żłoba tych co nabijali sobie tylko kieszenie i brzuchy niby w imię dobra dla mieszkańców Bemowa! kontrole ujawniły wiele nieprawidłowości , skandalicznych wręcz! Panu Dąbrowskiemu i Panu Zygrzakowi mówimy zdecydowanie NIE! I proszę nie zaśmiecać mojej skrzynki spamem przedwyborczym sukcesów Pana Dąbrowskiego za czasów kadencji w Urzędzie Dzielnicy Bemowo. To sukces urzędników przede wszystkim a nie władz.

# Górczewska

27.08.2014 06:42

#amorres_perros napisał(a) 26.08.2014 21:43
kontrole ujawniły wiele nieprawidłowości , skandalicznych wręcz!

Jakich? Wciąż tylko słyszymy ogólniki i powtarzające się zarzuty. Gdzie są konkrety?

REKLAMA

# SuzukiV1200

27.08.2014 07:28

Panie Dąbrowski i Panie Zygrzak-weźcie sobie zróbcie roczną wyprawę motorem dookoła świata.To Wam dobrze zrobi!

# wujek Waldek

27.08.2014 09:57

Dąbrowski i Zygrzak zawsze mieli bardzo dobre pomysły na zagrywki PR-owe i jak widać nadal są w formie

# stareinfo

27.08.2014 16:08

Ale się czepiają. Poprzednia kadra burmistrzów była JESZCZE GORSZA!!!Pijaństwo, łapownictwo, rejestrowanie kradzionych samochodów, handel terenami pod zabudowę. Mieszkania z TBS-ów dla urzędników ratusz itp. I co wszyscy byli hepi!!! Nawet zgarniecie pijanego burmistrza Całki nie pozbawiło go stanowiska.

REKLAMA

# internet

28.08.2014 08:44

zygzaki są modne

# Bemózg

01.09.2014 00:00

To pierwsze szczury, które uciekły z tonącego okrętu?

# ukil

01.09.2014 10:54

Przeważnie tak bywa

REKLAMA

# Vanessa

01.09.2014 11:03

#Bemózg napisał(a) 01.09.2014 00:00
To pierwsze szczury, które uciekły z tonącego okrętu?

Tyle, że okręt wcale nie zatonął. Pływa i ma się dobrze

# Jan

02.09.2014 10:11

Nie wiem co zawinił p. Dąbrowski, wiem że nie jest ideałem, ale na tle Burmistrzów pozostałych dzielnic wypadał b.dobrze. Myślę że jeżeli się zdecyduje to będzie faworytem wyborów na Bemowie, bo na Warszawę to może być za mały - przynajmniej w tym rozdaniu.

# Jan

02.09.2014 10:14

Dąbrowski na pewno nie jest ideałem jednak na tle Burmistrzów innych dzielnic wypada nadzwyczaj dobrze. Jeśli się zdecyduje będzie faworytem na Bemowie. Na całą Warszawę będzie w tym rozdaniu za krótki.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA