REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

23.07.2015 14:45 #wawiak
Potwierdzam. Fachowiec przez duże F i do tego miły człowiek.
29.06.2016 15:52 #reszka
ostrzegam przed:
nierzetelnością w kontaktach z klientem;
za długim językiem młodego człowiek obsługującego klientów;
niedotrzymywaniem uzgodnionych terminów naprawy;
po ponad trzech miesiącach odkładania terminu wykonania usługi zrezygnowałem z niej;
fachowość; nie oceniam, nie mam możliwości j.w.
08.05.2018 12:33 #Rob
Niestety ja również muszę dodać trochę dziegciu na temat tego zakładu. Moja udręka związana z dość prosta naprawą trwała ponad trzy miesiące. Na ogól jestem uprzejmym człowiekiem, ale po trzech miesiącach zwodzenia, obiecywania ( za każdym razem słyszałem że za dwa tygodnie mój zegarek na 100% będzie gotowy) zastałem swój zegarek w kawałkach. Rozstaliśmy się z Panem zegarmistrzem z niezbyt miłych okolicznościach. Może to dobry fachowiec i miły człowiek, ale nie wiem, czy życie ludzkie nie jest za krótkie aby powierzyć mu zegarek i cieszyć się nim jeszcze.
08.05.2018 12:34 #Rob11111
Niestety ja również muszę dodać trochę dziegciu na temat tego zakładu. Moja udręka związana z dość prosta naprawą trwała ponad trzy miesiące. Na ogól jestem uprzejmym człowiekiem, ale po trzech miesiącach zwodzenia, obiecywania ( za każdym razem słyszałem że za dwa tygodnie mój zegarek na 100% będzie gotowy) zastałem swój zegarek w kawałkach. Rozstaliśmy się z Panem zegarmistrzem z niezbyt miłych okolicznościach. Może to dobry fachowiec i miły człowiek, ale nie wiem, czy życie ludzkie nie jest za krótkie aby powierzyć mu zegarek i cieszyć się nim jeszcze.
08.05.2018 12:34 #Rob11111
Niestety ja również muszę dodać trochę dziegciu na temat tego zakładu. Moja udręka związana z dość prosta naprawą trwała ponad trzy miesiące. Na ogól jestem uprzejmym człowiekiem, ale po trzech miesiącach zwodzenia, obiecywania ( za każdym razem słyszałem że za dwa tygodnie mój zegarek na 100% będzie gotowy) zastałem swój zegarek w kawałkach. Rozstaliśmy się z Panem zegarmistrzem z niezbyt miłych okolicznościach. Może to dobry fachowiec i miły człowiek, ale nie wiem, czy życie ludzkie nie jest za krótkie aby powierzyć mu zegarek i cieszyć się nim jeszcze za życia ( a podobno czas jest cenny).
REKLAMA

39/6603 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 Pigwa gruszkowa Portugal silnie rosnąca obfite owocowanie, soczyste owoce drzewo owocowe. Pigwa Gruszkowa Portugal to silnie rosnące drzewo owocowe. Owocuje obficie, ale ma duże wymagania glebowe. Owoce mają żółtawo-pomarańczową skórkę, pokrytą szarym nalotem. Są one bardzo soczyste i przypominają kształtem grusze. Na plony możemy liczyć w połowie października. Produkt sprzedawany w pojemniku. Zapraszamy do zakupu pod adresem: https://www.zgarden.pl/drzewa-owocowe/pigwa- wielkoowocowa-/pigwa-gruszkowa-portugal-w-pojemniku-.html Kontakt: F.H.U zGarden Klaudia Zielińska ul. Bł. Edm. Bojanowskiego 1 39-310 Radomyśl Wielki Zadzwoń i zamów produkt: Pon. - Pt. 8:00-16:30

Finanse
 Pożyczki w 24h (także z komornikiem) 790-564-948

Usługi motoryzacyjne
 ************** Jeśli mają Państwo jakiegokolwiek Mercedesa na sprzedaż ,zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy *************** Zajmujemy się skupem samochodów marki mercedes. Kupimy każdego mercedesa. Zapraszamy do kontaktu (wystarczy wypełnić formularz, aby wycenić swojego mercedesa) przez naszą stronę internetową : http://www.skupaut2.pl/skupmercedesow/ skup mercedesów , skup mercedesów 124 ,skup mercedesów kaczek , mercedes kupie, skup mercedesów 190 ,mercedes 123 mercedesy 190,124,123 , mercedes sprinter , mercedes kaczka ,i inne.

Szukam pracy
 Lakiernik samochodowy (po szkole), blacharz i pomocnik mechanika. Doświadczenie w lakiernictwie od 1995r, blacharka od 2000r, podstawy mechaniki. Uzbrajanie, rozbrajanie, proste naprawy. Poszukuję pracy na terenie Warszawy i tylko Warszawy. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-16. Wymagam płacy w formie tygodniówek a przez pierwsze dni próbne dniówki. Minimalna stawka na rękę 17zł. Mogę zacząć od już. Nie szukam pracy na pomocnika lakiernika i pomocnika blacharza. Tel. 575145915

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.