REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# wawiak

23.07.2015 14:45

Potwierdzam. Fachowiec przez duże F i do tego miły człowiek.

# reszka

29.06.2016 15:52

ostrzegam przed:
nierzetelnością w kontaktach z klientem;
za długim językiem młodego człowiek obsługującego klientów;
niedotrzymywaniem uzgodnionych terminów naprawy;
po ponad trzech miesiącach odkładania terminu wykonania usługi zrezygnowałem z niej;
fachowość; nie oceniam, nie mam możliwości j.w.

# Rob

08.05.2018 12:33

Niestety ja również muszę dodać trochę dziegciu na temat tego zakładu. Moja udręka związana z dość prosta naprawą trwała ponad trzy miesiące. Na ogól jestem uprzejmym człowiekiem, ale po trzech miesiącach zwodzenia, obiecywania ( za każdym razem słyszałem że za dwa tygodnie mój zegarek na 100% będzie gotowy) zastałem swój zegarek w kawałkach. Rozstaliśmy się z Panem zegarmistrzem z niezbyt miłych okolicznościach. Może to dobry fachowiec i miły człowiek, ale nie wiem, czy życie ludzkie nie jest za krótkie aby powierzyć mu zegarek i cieszyć się nim jeszcze.

REKLAMA

# Rob11111

08.05.2018 12:34

Niestety ja również muszę dodać trochę dziegciu na temat tego zakładu. Moja udręka związana z dość prosta naprawą trwała ponad trzy miesiące. Na ogól jestem uprzejmym człowiekiem, ale po trzech miesiącach zwodzenia, obiecywania ( za każdym razem słyszałem że za dwa tygodnie mój zegarek na 100% będzie gotowy) zastałem swój zegarek w kawałkach. Rozstaliśmy się z Panem zegarmistrzem z niezbyt miłych okolicznościach. Może to dobry fachowiec i miły człowiek, ale nie wiem, czy życie ludzkie nie jest za krótkie aby powierzyć mu zegarek i cieszyć się nim jeszcze.

# Rob11111

08.05.2018 12:34

Niestety ja również muszę dodać trochę dziegciu na temat tego zakładu. Moja udręka związana z dość prosta naprawą trwała ponad trzy miesiące. Na ogól jestem uprzejmym człowiekiem, ale po trzech miesiącach zwodzenia, obiecywania ( za każdym razem słyszałem że za dwa tygodnie mój zegarek na 100% będzie gotowy) zastałem swój zegarek w kawałkach. Rozstaliśmy się z Panem zegarmistrzem z niezbyt miłych okolicznościach. Może to dobry fachowiec i miły człowiek, ale nie wiem, czy życie ludzkie nie jest za krótkie aby powierzyć mu zegarek i cieszyć się nim jeszcze za życia ( a podobno czas jest cenny).

# fghj

12.09.2019 22:36

Potwierdzam. Na domiar złego, zdaje się, że młody człowiek przejął już warsztat. Nieprzyjemny, wręcz arogancki. Nie wrócę na pewno!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024